Awatar użytkownika
BadGirll
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 11 sty 2009, 23:12

Za mała głowka

09 kwie 2009, 19:22

Witam mam pewien problem wczoraj byłam u lekarza i stwierdził że główka mojego maleństwa jest mniejsza od reszty a mianowicie wszystko jest na 28 tydz a glowka na 24. Mam jechać na usg 3D okropnie mnie to martwi czy to cos zlego?? Czy któraś z was miała taki problem?? I co w związku z tym?? Bo lekarz mi nic nie chce powiedzieć:(

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 kwie 2009, 07:47

kochana - lekarz na pewno nie chce Cię denerwować, i uważam że robi słusznie, bo z jednej strony może być to cos pwoażnego, ale z drugiej - taka uroda Maluszka. I bez dodatkowych badań żaden lekarz nic wiecej Ci nie powie. Czasem takie rzeczy wynikaja z niedociągnieć sprzętowych, różnie bywa. sama leżąc na patologii ciaży widziałam dziewczynę, którą ordynator tak nadenerwował i nawyzywał, ze za mało je i nie troszczy sie o maleństwo, które w 36 tyg. ciąży za malo waży! A Maluszek tydzień poźniej urodził sie mając pnad 3 kg! :ico_haha_01:

Także kochana - główka do góry i teraz żadnych strsiorów (no łatwo powiedzieć, wiem...), poczekaj na kolejne badania i wtedy daj znać co z nich wyniknęło. Trzymam kciuki :-)

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

30 kwie 2009, 19:59

Moja kolezanke tez straszyli w ciazy, ze glowka jest za mala. Okazalo sie, ze taka uroda Maluszka.

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

30 kwie 2009, 23:23

BadGirll, kochana ja mysle ze teraz o tym nie mysl i nie stresuj sie bo moze rzeczywiscie taki urok twojego malenstwa pojedziesz na badania i bedzie wszystko jasne z gory nie wolno sie nastawiac poprostu dowiesz sie i bedziesz wiedziala bo jak by tak czlowiek sie mial doszukiwac ze cos nie tak to zawsze znajdzie te zle odpowiedzi dlatego poczekaj i dowedz sie od lekarza Trzyma kciuki za pozytywe winiki :ico_oczko:

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

25 sie 2010, 21:11

dołączam sie,proszę się nie stresować USG nie jest 100 procent pewne ja np zawsze wychodzilo ze jest starszy ,potem że głowa jest o miesiac starszy od reszty a jak mi w szpitalu inny lekarz usg zrobił to wyszlo ze głowa jest o 3tyg młosza od reszty .Wiec ja do swojej Pani doktor ze jak to mozliwe że z dnia na dzień z miesiaca starsza zrobiła się o 3 tyg młodsza?zeby mi zorobiła usg poprawnie,jak zrobila to wyszlo pośrodku:Da najpiekniejsze jest to że jak mi nie chciwli zrobic cesarki w 37tyg bo dziecko bedzie małe hipotrofia itp itd bo ja mała (takie gdybanie bylo i nie chcieli się zgodzic zeby miec pewnośc ze bedzie on duzy)Ja caly czas chodizlam i gadałam że przecież na usg jest starszy a nagle na następnych usg ktokolwiek by nie robił z tego szpitala to zawsze miesiac mlodszy był ,takie to skubance byli i chcieli mnie tak przechytrzyć,zebym im nie gledzila ciągle

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość