pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

27 sie 2010, 15:20

dziecina, to rzeczywiscie jest nie lada klopot i stres :ico_sorki: wytrzymaj chociaz do poczatku 37 tc a juz bedzuie bezpieczniej dla malca urodzic sie :ico_sorki: ,staraj sie nawet brzuszka nie glaskac ,to tez powoduje skurcze

ja rodzilam Zuzke w ciut ponad 36 tc i urodzila sie z waga 3600 i nie potrzebny byl inkubator takze glowka do gory :-)
Ja wiem o jaki ból chodzi pare dziewczyn jak ze mna lezało skarżylo się na taki ból ,lekarze mówili że to normlane że to sa skurcze ,bół ciągly moze być to się macica przygotowuje,a taki że boli boli i przerwa,i znowu boli jak na okres i przerwa to to sa te skucze,jedne z porodowych.tak mi tlumaczyła moja doktorka bo miaalam cały czas jakies skurcze bardzo bolesne i regularne co 2 3 minuty to tłumacyzła mi jak rozpoznac te porodowe.Ma boleć od krzyża ,albo ból miesiaczkowy tylko z przerwami, mma sie nasilać,gdyż czasem pare godzin boli a potem nie ma

dziecina
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 05 lip 2010, 12:02

27 sie 2010, 17:35

Czyli jak ja mam ciągły ból, bez przerw to jest to normalne i nie niepokojące?

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

27 sie 2010, 17:43

Czyli jak ja mam ciągły ból, bez przerw to jest to normalne i nie niepokojące?
taki może być,bedzie też Pani miala regularne skurcze przez jakiś czas nawet przez pare godzin a potem nagle ustapią.TO są uroki konca ciązy.Ja dużo z moim lekarzem rozmawiałam na tematy skurczów róznych rodzai komplikacji przy cesarkach przy porodach i przy kroplówkach z oksytocyną,gdyż nieraz jak wracalam do domu ze szpitala to z nim bo on mieszka blok nizej mnie a szpital w innej miejscowości.jakoś mnie te tematy interesowaly.a ból jest z tąd ze rozchodzi sie to wszystko i dziecko glówką naciska.jak ja powiedziałam że ja chce cesarke bo mam taki bół to mi odpowiedzielal mój lekarz "to se [wymoderowano] miej,bo to ma byc przerywany i coraz silniejszy."(mój lekarz lubi przeklinać i przy mnie się nie tegowal "
Ostatnio zmieniony 27 sie 2010, 18:51 przez pysia29, łącznie zmieniany 1 raz.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

27 sie 2010, 17:50

Pysia może Twój lekarz lubi przeklinać ale na forum nie wolno !!!

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

27 sie 2010, 17:55

być może maleństwo się rozpycha i boleśnie uciska.

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

27 sie 2010, 17:55

Pysia może Twój lekarz lubi przeklinać ale na forum nie wolno !!!
Wybaczcie :(.Oczywiscie to co ja teraz pisze o tych skurczach to mówie tylko do tej Pani która założyła temat bo wiadomo NIGDY nie wolno lekceważyć bólów miesiaczkowych przed 30 tygodniem!twardnienia brzuszka mogą byc jeśli nie skraca sie szyjka i jeśli jest ich nie wiecej niż 15 na dobre.Z tego co zaobserwowałam co 2 szczupła dziewczyna miala caą ciąze twardy brzuch i poprostu było to fizjologi taka,wiec to tez zależy od kobiety bo jedne maja podatna szyjke drugie nie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość