Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

27 sie 2010, 14:28

u nas od rana pada, jeszcze nawet na spacerze nie bylysmy, psiny mi troche szkoda, bo tylko rano byla krotko w ogrodku na siusiu... ale ja nie mam ani nieprzemakalnych butow, ani parasola, bo zostal w samochodzie...
dzisiaj po raz pierwszy wydarzyl mi sie wypadek podczas karmienia - musialam zbyt slabo trzymac miseczke, bo jak Kiara machnela w nia raczka, to wszystko na podlodze wyladowalo :ico_olaboga: dobrze, ze mam psa, zaraz podleciala i wszysciutenko wylizala :-D nie musialam juz niczego zbierac, tylko przetarlam podloge :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 sie 2010, 20:10

ale natrzaskalyscie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

27 sie 2010, 20:50

Jak ten tydzien szybko zlecial, przez caly dzien bylam pewna, ze jest czwartek, dopoki moj maz nie wrocil z pracy zadowolony, bo zaczal sie weekend :ico_haha_01: Wyskoczylismy jeszcze do centrum handlowego, maz kupil sobie spodnie, sweter i buty, a ja sobie... buciki dla Kiary :ico_oczko: a, i pizamki dla niuni. Teraz tylko Kiarze cos kupuje, na mnie mi jakos szkoda pieniedzy...

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

28 sie 2010, 08:15

witam witam :-)

wczoraj mi odbiło i zaprosiłam sąsiadów z dołu na "zapoznanie" na piwko :ico_szoking: ale przyszedł tylko chłopek, bo podobno żone z dzieckiem do Torunia na wakacje wywiózł i dzisiaj wracają ;-)
rodzina ogólnie dziwna i nadpobudliwa :ico_haha_01: strasznie nas denerwują bo portrafią się pół dnia drzeć na siebie ... więc oczywiście ja mądra, postanowiłam ich poznać żeby zagłębić się w ich relacje rodzinne i im delikatnie podpowiedzieć żeby sobie dali na luz bo nam dzieci wieczorami budzą :ico_haha_01:
ale zobaczymy jak mi to pójdzie... (ich dziecko ma ADHD :ico_noniewiem: )

Jak ten tydzien szybko zlecial, przez caly dzien bylam pewna, ze jest czwartek, dopoki moj maz nie wrocil z pracy zadowolony, bo zaczal sie weekend :ico_haha_01: Wyskoczylismy jeszcze do centrum handlowego, maz kupil sobie spodnie, sweter i buty, a ja sobie... buciki dla Kiary :ico_oczko: a, i pizamki dla niuni. Teraz tylko Kiarze cos kupuje, na mnie mi jakos szkoda pieniedzy...
kurcze, jakbym czytala o sobie jak miałam jedno dziecko :-D :-D a teraz jak idziemy na zakupy to wszystkim coś kupujemy, nie tylko dzieciom ;-)

lilo

28 sie 2010, 08:50

będę płacić niańce 1500zł :)
O kurczę, dla mnie to sporo :ico_sorki: My płacimy 550 no ale po rodzinie i niania nie siedzi dłużej niż 5 godz i zazwyczaj 3-4 dni w tygodniu bo mąż często ma na tygodniu wolne a pracuje w weekendy.

Helen, Kiara jest prześliczna, a to zdjęcie w podpisie to w ogóle miodzio :-D :ico_brawa_01:

U nas w szpitalu nie zwracali uwagę czy mama śpi z dzieckiem czy nie - ale ja sama się bałam bo szpitalne łóżka są wąskie. A mała w nocy ciągle wisiała na piersi więc po prostu te 3 noce praktycznie nie spałam :ico_oczko:

A okresu jeszcze nie mam i nie tęskni mi się :ico_oczko: :ico_sorki:

Miłego weekendu :-)

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

28 sie 2010, 09:05

Jeny ale u nas ulewa, miałam iść z koleżanką do kulek z dziećmi a tu nawet się nie da nosa wyściubić :ico_szoking:

Adaś dzisiaj wstał o 6 i jak miał się kłaść na drzemkę to Tosia wstała i po spaniu bo on wszystko chce z nią i jak go położyć do łóżeczka to wygląda z niego jak zza krat :) położy się jak już będzie na maksa wymęczony!

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

28 sie 2010, 11:00

O proszę, dzieci robią postępy, tu siada, tu mówi :-D czas leci... zaraz będziemy latać za nimi

Niby okres dostałam miesiąc temu, a były to typowe bóle brzucha i jakieś plamienie, a w tym miesiącu nic. Ale biorę Azalię i gin powiedział, że tak mogę mieć. Asię już przestawiam całkowicie na jedzenie mm, więc za 3 miesiące pójdę do gina po normalne tabletki anty

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

28 sie 2010, 15:28

ale zobaczymy jak mi to pójdzie.
powodzenia :ico_oczko:
Kiara jest prześliczna
:ico_wstydzioch: :ico_sorki: dla mnie tez jest sliczna, bo moja :ico_oczko: ale taka chlopaczara na razie, hehe :ico_haha_01: moj dziadek caly czas mowil o niej "chlopoczek", bo mylil ja z synkiem jego drugiej wnuczki, ale on ma 87 lat i chyba demencje, bo wszystko na to wskazuje :ico_placzek:
jak miał się kłaść na drzemkę to Tosia wstała i po spaniu
czyli "business as usual" :ico_oczko:
zaraz będziemy latać za nimi
tez mysle, ze szybko czas do ich 1. urodzin zleci :ico_olaboga: :-)
My zaraz wybieramy sie do kolezanki i jej rodzinki, mielismy grilowac, ale, podobnie jak wczoraj, caly dzien pada, wiec w domku posiedzimy. Tylko Kiara mi wlasnie usnela i nie mam jak jej przebrac... Ona to ma wyczucie czasu :ico_oczko:
A jutro wybieramy sie na "pieskie" spotkanie, czyli spotkanie wlascicieli pieskow z tego samego schroniska - pieski razem sobie szaleja, a wlasciciele wymieniaja doswiadczenia i pija kawe :-) Mielismy jeszcze wybrac sie na impreze zorganizowana przez greenpeace z okazji ich 30-lecia, ale przy tej pogodzie z malym dzieckiem chyba zrezygnujemy, a szkoda...
Zycze wszystkim udanego weekendu :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 sie 2010, 21:38

Dziewczyny stawiam :ico_tort: za 8 miesiac Zuzki i wyklucie drugiego zabka :-D

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

28 sie 2010, 23:40

iw_rybka, brawo za zabki i kolejny miesiaczek :ico_brawa_01: i za sliczne zdjecie w podpisie :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość