Kama :)
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2007, 18:06

27 mar 2007, 15:54

teściowa juz w domciu :)
Mówicie o oknach, ja tez musze umyc i chyba jutro zmobilizuje męża, żeby mi pomógł, bo sama skakac po drabinie nie bedę :)
Pogoda jest przesliczna, słoneczko świeci, mój syn mówi ze sie usmiecha sloneczko :)
Do gina jeszcze nie pojechalam, bo maly spi, ale to nie ma co sie spieszyc u niego zawsze jest duzo pacjentek więc jak pojadę o 17 to też pewnie bede dlugo czekac.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 mar 2007, 00:27

za pozno dotarlam i pewnie juz spicie hihi
temat okien.... na tapecie... no tak swieta... u nas na lajcie... w naszym bloku ekipa juz myla okna na zewnatrz... w anglii taki zwyczaj hihi jak mieszkalismy w domu to musielismy sami sobie zamawiac i placic firmie...(oczywiscie tego nie robilismy hihi), a teraz w bloku jakies 3 tyg temu widze znajoma twarz za oknem wspinajaca sie po drabinie... a to kolega... hihi

wiec trzeba tylko z wewnatrz je przetrzec.. ale jest ich tak malo.... zreszta ja nie lubie kojatrzyc swiat z porzadkami.... hihi w domu mama zawsze ganila mnie do sprzatania... i czasem te swieta minely nam niespodziewanie.... bo porzadki i przygotowania okazywaly sie wazniejsze i pracochlonne na maxa...

ii w ogole sie tym nie przejmuje hihi i tak jest zawsze ladnie.... moj adas jest wyjatkowy.. wszystko w domu potrafi zrobic hihi strasznie jest dla mnie dobry... czasem mysle, ze moze nie zasluzylam... hihi
kolezanki zaluja, ze nie mozna go sklonowac hihi

Asienko ... przykro mi , za twojego uparciucha... ale mysle ze napewno, a jesli nie juz. zrozumie, ze zle cie potraktowal... czesto piszesz, ze sprzatasz gotujesz... napewno jestes super zonka.. i pomimo, ze powinnas wiecej odpoczywac to jednak w domku sie nie obijasz.... ja moge potwierdzic...
mam nadzieje, ze juz w zgodzie spicie wtuleni w siebie... i mezus wynagradza ci swe nieprzemyslane zachowanie....

do jutra
slodkich snow ciezarowki hihi :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

28 mar 2007, 09:22

Hej dziewczynki ja miałam dzisiaj okropna noc ciagle sie wierciłam z boku na bok i nie mogłam zasnoc a mój synek szalał cała noc na dodatek co 1h sie budziłam a to piciu a to siusiu :ico_olaboga: a teraz przez to nie wyspanie boli mnie głowa i czuje sie słabo :ico_noniewiem: ale dam rade :-D :-D W nocy mój Marcinek tak sie wypioł ze czułam chyba jego całe plecki i serduszko i mogłam wyczyc gdzie jest głowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

28 mar 2007, 09:28

wczorajsze fotasy, nieźle mi się zgrubło , a o urodzie nie wspomnę.... ale co tam ważne że z dzidzią wszystko w porządeczku :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

28 mar 2007, 09:36

BeWu ładniutkie zdjecia i wcale nie zgrubło az tak bardzo. Mi wczoraj pani w sklepie do którego chodze powiedziała ze bardzo ładnie wygladam i nic sie nie zmieniłam tyle co przytyłam ale podkresliła ze to normalne :-D :-D :-D

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

28 mar 2007, 09:38

ja jestem bardzo dumna z mojego bębenka :-D zresztą pewnie tak jak każda czerwcóweczka :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

28 mar 2007, 09:40

Dokładnie BeWu :ico_buziaczki_big: Ja lubie jak ide z moim P na misato a ludzie sie patrza czasami mam wrazenie ze patrza bo taki duzy czy ja taka duza :ico_smiechbig:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

28 mar 2007, 09:45

pociesze cie faktem, że przez najbliższe 2 miesiące jeszcze będziemy rosnąć..... :-D :ico_ciezarowka:

Kama :)
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2007, 18:06

28 mar 2007, 09:46

Witajcie.
Byłam wczoraj u gina, powiedział ze te skurcze to nie az tak powazne jak sie tego balam, szyjka jest zamknieta więc kazał duzo odpoczywac i leżec, gdyby do końca tygodnia nie przeszło mam przyjechac po L4, wiec sie troche uspokoiłam :)

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

28 mar 2007, 09:48

Kama - cieszymy się, że wszystko w porządeczku :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość