Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

04 wrz 2010, 11:21

co idziemy do gina to sie pytaja lekarza kiedy maluszka wyciagnie z brzuszka
chyba wezmę Rysia na następne usg :-)

[ Dodano: 2010-09-04, 11:23 ]
dziewczyny sprawdzcie na 1 stronie czy jestescie wszystkie wpisane z prawidlowymi terminami ok? a jak Was nie ma to napiszcie a ja dopisze :ico_sorki: :ico_sorki:
mnie nie ma :ico_oczko:
Mika85 termin 16 kwiecień :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

04 wrz 2010, 11:28

mika85, juz dopisalam :-D

moje dziewuchy to zawsze na ekran z usg patrza, ostatnio slyszaly jak serduszko bilo... ja im tlumacze wszytsko normalnie bez tematu "tabu", nie chce zeby myslaly, ze dzieci bocian przynosi albo z kapusty wychodza... :-D

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

04 wrz 2010, 11:30

ja im tlumacze wszytsko normalnie bez tematu "tabu
to znaczy jak :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

04 wrz 2010, 11:34

NowaSejana, ja sob ie obliczyłam sama ok 8 kwietnia,ale na następnej wizycie lekarz mi poda w usg to zmienimy :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

04 wrz 2010, 11:45

to znaczy jak :-D
P. im powiedzial, ze dzidzius powstal, bo mama i tata sie kochaja i to rozumieja :-D jak na 4 lata mysle, ze to narazie wystarczy...
wiedza, ze dzidzius jest w brzuszku, a nie, ze np. mozna go w sklepie kupic, albo ze mikolaj przyniosl - roznie rodzice tlumacza, napisz list do mikolaja to moze dostaniesz braciszka :-D
a jak bylysmy u gina to byla taka gruba ksiazka o ciazy i pierwszym roku dzicka i byly zdjecia.. przegladajac je widzialy nagie kobiety z brzuszkami, pozniej zdjecia z porodu, jak kobiecie wyciagali malenstwo, pozniej takie malenstwo brudne i pepowina byla, a ogladajac to to mowily: mama zobacz, dzidzius wyszedl i sie cieszyly.. byla tez zdjecia jak kobieta karmi (zreszta juz im to tez sama tlumaczylam skad sie bierze mleczko dla dzidziusia, bo kiedys widzialy jak sasiadka karmila swoja polroczna corke). Wiec mysle, ze dziewczynki nie beda w tej kwestii zacofane.. a jak pojda do szkoly to dowiedza sie od nas calej reszty... mysle, ze zle nie robie, akurat jest okazja do tego zeby dziewczynki sie troche oswoily z tymi tematami, wiec korzystam :-D

[ Dodano: 2010-09-04, 11:47 ]
wiem, ze niektore mamy dzieciom tlumacza, ze brzuch maja wiekszy, bo przytyly... ale po co sciemniac?

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

04 wrz 2010, 12:34

NowaSejana, masz rację ja jakis czas temu synkowi opowiadalma skąd sie biora dzieci itd ale on mial chyba 6lat jakos nie bardzo rozumial to mu książke kupilam bo juz umial czytac to poczytal sobie i zrozumial a jakie pytania zadawal ze ja w szoku bylam :ico_szoking: ale wie o co chodzi jak na swój wiek :-D
A teraz to mu jeszcze nie mówilismy o dzidziusiu powiem jak skonczę 1 trymestr i wtedy tez powiem reszcie zainteresowanych :-) ale ostatnio przeprowadzilismy z nim rozmowe czy chcialby brata czy siostre to oczywiscie powiedzial ze brata :-D :-D :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

04 wrz 2010, 12:38

magda1614, to super, bo np. mojej sasiadki corka powiedziala, ze chce byc jedynaczka i jakby jej mama zaszla teraz w ciaze to ona by to malenstwo zabila :ico_szoking: :ico_szoking:

a wiecie co? od kilku dni mi sie banki rozbijaja w brzuchu... niektore mamy slyszalam, ze mowia, ze to pierwsze rucha, nawet w 10 tyg... :ico_szoking: a ja sobie mysle, ze to chyba predzej gazy nie?

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

04 wrz 2010, 12:51

Jesli chodzi o mojego synka to on z zaciekawieniem slucha o dzidzi.Mowi ze bedzie pomagal.Ale jak ma gorszy humor to wtedy mowi ze chce byc sam :ico_noniewiem:
a wiecie co? od kilku dni mi sie banki rozbijaja w brzuchu... niektore mamy slyszalam, ze mowia, ze to pierwsze rucha, nawet w 10 tyg... :ico_szoking: a ja sobie mysle, ze to chyba predzej gazy nie?
ja tez czasem tak czuje ale wydaje mi sie ze chyba za wczesnie zeby bylo juz czuc ruchy :ico_noniewiem:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

04 wrz 2010, 12:58

agusia22, no to w takim razie skad te banki?
wczesniej tak nie mialam... moze w miare uplywu tygodni zobaczymy jak to sie rozwinie...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 wrz 2010, 13:00

NowaSejana napisał/a:
a wiecie co? od kilku dni mi sie banki rozbijaja w brzuchu... niektore mamy slyszalam, ze mowia, ze to pierwsze rucha, nawet w 10 tyg... :ico_szoking: a ja sobie mysle, ze to chyba predzej gazy nie?

ja tez czasem tak czuje ale wydaje mi sie ze chyba za wczesnie zeby bylo juz czuc ruchy :ico_noniewiem:
_________________
:ico_haha_01: tez tak mam, ale to tylko powietrze w jelitach...

[ Dodano: 2010-09-04, 13:02 ]
agusia22, no to w takim razie skad te banki?
wczesniej tak nie mialam...
mysle, ze tam sie jednak juz dzidzia z tym swoim bagazem na tyle rozpycha i miejsce sobie zagarnia, ze wszelkie akcje jelitowe to teraz rewolucja francuska

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość