Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 wrz 2010, 14:41

Evik, mój takid zielny w pzredszkolu, bo tylko 4 godziny i 3 razy w tygodniu.
Dziaisj jak go odbierałam to troszkę się nasluchałam, ze szaleje (przed wyjściem musialam glowe suszarką suuszyc) że w zajęciach udzialu nie chce brać :ico_noniewiem:
niestety jest w grupie ten chlopiec co taki niegrzeczny (chyba Wam pisalam) a Kuba wszyściutko po nim papuguje :ico_olaboga:

A nie wiem czy Wam pisąlm, ze kuba zostal odrzucony przez grupe chlopców, bo nie umie się w wojne bawić :ico_noniewiem: skąd 3-4 latki wiedza ajk wygląda wojna i co t w ogole jest???? Tylko moje dziecko nei wie. Chłopcy udają, ze strzelają ze klocków. Mój mąz śmieje się, ze Kuba zamiast w wojne bawi się w Zulusa, bo jak zulusi co to walili w glowę kolba jak karabiny dostali tak on tym klockiem to glowie inne dzieci jak do niego strzelałay

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

06 wrz 2010, 15:03

:-) Niestety Kilolek to my tylko takie mądre mamy co dzieciom nie pozwalamy ogladać takich bajeczek i nasze pociechy głupiutkie :ico_oczko: :ico_oczko:

Ania u nas ostatnio w ogóle trudno i z teściową i z mężem ale damy rady - kryzys w małżeństwie to ponoć naturalna rzecz

Ewik Tymuś przezywa podwójnie i pojście do przedszkola i rozstanie z tatą - takie maluchy bardzo to przezywają choć wydawałby się nam ze ze wszystkiego sprawy sobie nie zdają
Pod koniec września pojawią sie w przedszkolu może coś u nas się zwolni i Olę przyjmą
Dziś byłam u znajomej co ma2,5 letnia córkę i stwierdziłam ze moja Ola przy niej ze wszystkimi jej wyczynami to aniołek w domku to jeszcze spokojnie się bawiły ale na podwórku to tamtej z oka nie spuść to ja prędzej Karola upilnuje

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

06 wrz 2010, 22:25

barbara123, powiem ci że on rozstania z tatą chyba za bardzo nie przeżywa bo oni teraz go chyba częściej widują niż wcześniej. Praktycznie codziennie kładzie go spać a jak do nich przychodai po pracy to się z nimi bawi a nie leży. Rano jak zawsze wstawał to też już go nigdy nie było wwięc i teraz się nie dziwi jak wstaje a jego nie ma. Ale to przedszkole już mu się chyba po nocach śni... dziś już mu założyłam pampka bo wczoraj zasikał łóżko dwa razy. Jutro muszę iść kupić mu te podkłady bo nie wiem jak częśto mu się to jeszcze przytrafi.
Mam nadzieję że szybko mu ten katarek minie bo nie chcę aby miał za dużą przerwę w niechodzeniu do przedszkola :ico_sorki: :ico_sorki

Agnieś trzymam kciuki za nianię może akurat wam się poszczęści :ico_sorki:

kilolek móje chłopaki też nie wiedzą co to wojna i pistolety. Nie uznaję takich zabaw przynajmniej nie teraz, wiadomo jeszcze trochę i pewnie będzie to nieuniknione ale im później tym lepiej.
Teraz kupiłam im taki dywan z ulicami i mają frajdę. Robią wyścigi, jeżdżą do sklepu na zakupy i kupuja lizaki na niby :-D

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

07 wrz 2010, 08:25

Moi chłopcy też nie znają zabawy w wojnę. Chociaż Jaś przez jakiś czas w czasie zabawy mówił "jak mi nie dasz zabawki ta cię zabiję".
W zeszłym tygodniu Adaś dostał hulajnogę, taką z dwoma kółeczkami z tyłu :-D ale ma radochę :-D W domu świetnie mu idzie, ale na podwórku po chodniku to już gorzej.
Wspominałam wam, że Jaś ma narzeczoną. Teraz oboje chodzą razem do zerówki. Drugiego dnia pani chciała ich rozdzielić, żeby bawili się też z innymi dziećmi, ale oni się nie dali i wytłumaczyli pani, że oni się ożenią i muszą być cały czas razem.
Evik.kp, Adasiowi kilka razy też zdarzyło się posikać na łóżko, ale było to wtedy, kiedy bardzo zmęczony kładł się spać. Jak nie śpi w dzień i jest to dzień pełen wrażeń, to zanim położę się spać, to sadzam go na nocniczek. Wtedy noc jest spokojna.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 wrz 2010, 09:59

hejka
u mnie zimno i ponuro :ico_chory:
zaprowadziłam moją panienkę do pkola i na początku było ok,chciała iść do dzieci itp,ale jak weszłyśmy i zobaczyła,że dzieci zaczynają płakać to ona też i ja prawie się pobeczałam :ico_placzek: więc dałam buziaka i wyszłam :ico_placzek: aż mi smutno,wzięła swoją pieluszkę i do niej płakała,ale zaraz się uspokoiła więc chyba nie będzie tak źle :ico_noniewiem: przed 15 po nią jadę,bo będzie po obiadku i drzemce mam nadzieję,że się nie rozpłaczę jak ją zobaczę... :ico_sorki:
kuba zostal odrzucony przez grupe chlopców, bo nie umie się w wojne bawić :ico_noniewiem: skąd 3-4 latki wiedza ajk wygląda wojna i co t w ogole jest???? Tylko moje dziecko nei wie. Chłopcy udają, ze strzelają ze klocków.
naoglądają się tych głupich bajek gdzie tylko przemoc to później są efekty :ico_olaboga:
Pod koniec września pojawią sie w przedszkolu może coś u nas się zwolni i Olę przyjmą
trzymam kciuki

Agnieś81 mam nadzieję,że uda ci się znaleźć nianię :ico_sorki: :ico_sorki:
Teraz kupiłam im taki dywan z ulicami i mają frajdę. Robią wyścigi, jeżdżą do sklepu na zakupy i kupuja lizaki na niby :-D
mają chłopaki frajdę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

07 wrz 2010, 15:48

Wspominałam wam, że Jaś ma narzeczoną. Teraz oboje chodzą razem do zerówki. Drugiego dnia pani chciała ich rozdzielić, żeby bawili się też z innymi dziećmi, ale oni się nie dali i wytłumaczyli pani, że oni się ożenią i muszą być cały czas razem.
:ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: słodko

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 wrz 2010, 17:14

hejka
na darmo się martwiłam niunią w przedszkolu :ico_wstydzioch: chwilke tylko płakała,a potem już się bawiła,zjadła wszystko co dostała na posiłki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie spała na drzemce jako jedyna to pani ją wzięła do innej sali żeby się pobawiła :-D
a jak po nią pojechałam to przyleciała taka zadowolona i pierwsze co to powiedziała "mamo jadłam gołąbka" :ico_haha_01: bo na obiad były gołąbki,normalnie się uśmiałam i powiedziała,że jutro też chce iść do przedszkola :ico_brawa_01:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

07 wrz 2010, 20:50

Agnieś Jaś super :-) :-) :-)
Ewik to tatuś poniewczasie uświadomil sobie,ze ma dzieci - mądry Polak po szkodzie
aTymuś pewnie jest wrażliwym dzieckiem stąd te przeżycia. Moja Ola tez sypia jeszcze czasem w majtach pamp bo niestety jak dużo wrażeń to siusiu jest w łóżeczku pomimo tego ze na nockę zawsze idzie siusiu

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

08 wrz 2010, 07:14

Dla wszystkich :ico_kawusia:

aniawlkp86, brawo dla Hani :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzielna dziewczyna :-D
Jeśli chodzi o nianie to żadnego telefonu nie miałam :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

08 wrz 2010, 08:57

Dzień dobry

No my nadal do przedszkola nie chodzimy bo jeszcze go troche męczy ten katar ale myślę że już jutro na godzinkę go zaprowadzę :ico_sorki:

Aniu brawa dla Hani dzielna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Agnieś Jaś super
Ewik to tatuś poniewczasie uświadomil sobie,ze ma dzieci - mądry Polak po szkodzie
Basiu dla mnie najważniejsze że wogóle sobie uświadomił. A jeśli to jest kosztem naszego małżeństwa to trudno, dzieci są najważniejsze. Chcę aby były szczęśliwe to dla mnie najważniejsze.
Wczoraj gadaliśmy bo M chce kupić chlopcom takie łóżka w kształcie samochodów. Uparł się a ja nie mam zamiaru się z nim kłócić więc jak go stać to niech kupuje :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość