Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 wrz 2010, 11:00

Wogle taki paskud jest jak cos nie po jego myśli to wydziera się i macha rękoma, już sama czasem nie wiem jak regować na jego napady wściekłości albo jak chce mnie czy kogoś w buzię trzasnąć
Natalie identycznie,do tego jest zlosliwa i jak grzecznie mowie,ze tak nie wolno robic bo mamusie boli ,to wali jeszcze bardziej,no musze wtedy ryknac na nia,zeby uwazala z tymi rekami bo bedzie miala klopoty,juz nie raz nia potrzasnelam,ja nie mam cierpliwosci,nigdy nie dostala klapsa,ale nie wiem do kiedy wytrzymam :ico_noniewiem:
4-5 miesiecy w normalnym wyrku i soko super jej sie spi :ico_sorki: 2 noce i sie przyzwyczaila
No to super,bo Artura czeka dzis polozenie jej w nowym wyrku,a mnie potem noc,mam nadzieje,ze szybko sie przestawi.Na razie skacze po nim jak oszalala :ico_olaboga:
,, mowie nie ma dzemu a ta,,jedziemy do sklepu
No prosze jaka madra ta Igusia,a ten moj gamon nic,jakies pojedyncze slowa,wkurza mnie to jak nie wiem bo inne dzieci gadaja,a ta duka cos po swojemu :ico_placzek: Nie wiem,5 lat bedzie miala jak w koncu zacznie cos gadac,czy jak?
glowa mnie boli i cos jakby gardlo
My tez obie teraz zdychamy,mnie tak bolalo w nocy gardlo,ze nie moglam spac :ico_placzek:
u nas tez poamlu nina sklada ale 2 slowka narazie. Coraz wiecej i wyrazniej mowi i juz da sie zrozumiec o co chodzi :)
O nastepne madre dziecko,tak bym chciala tez sie w koncu zaczac porozumiewac z dzieckiem :ico_sorki:
a bardzo rzadko zagladam, bo pisze prace
Powodzenia z praca :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 wrz 2010, 21:11

Miszka mnie też dobija ,że Kacperek tak wolno zaczyna z tymi słówkami ale pocieszam się że jak już zacznie mówić to pełnymi zdaniami wiele dzieci tak ma :ico_sorki:
Marta no nie mogę z Igi dobra dyskutantka :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Matko Kacper jeszcze nie śpi siedzi w swoim łóżeczku i się nadziera robi totalną rozpierduchę , jak zacznie ryczeć to pójdę znów go usypiać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 wrz 2010, 21:16

adia26, :ico_sorki: mam nadzieje ze juz zasnol :ico_sorki:
miszka, adia26, wlasnie tez slyszalam ze dziecko niekiedy pozniej zaskakuje ale od razu z grubej rury :ico_brawa_01: wiec niedlugo sie wasze dzieciaki rozgadaja :ico_brawa_01:

dziewczynki juz spia :ico_sorki: :ico_sorki: nawet juz glowe umylam i kuchnie ogarnelam :ico_sorki:
ale Iga dostala katar :/ no wiec za tydzien pewnie Amy :ico_haha_01: ale goraczki nie ma wiec spoko :ico_sorki: chociaz to dobre

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 wrz 2010, 10:09

jak już zacznie mówić to pełnymi zdaniami wiele dzieci tak ma :ico_sorki:
Obys miala racje,bo az mi glupio czasami jak mlodsze od niej dzieci mowia wiecej,a ta cos sapie po swojemu :ico_noniewiem:
ale Iga dostala katar :/ no wiec za tydzien pewnie Amy
Taka pora roku,Natalie tez caly rok byla zdrowa a teraz zasmarkana chodzi,no ale tak jak piszesz dobrze ze nie maja goraczki :ico_sorki:
Natalie spi pieknie w swoim nowym lozeczku,nawet nie wylazi,ciesze sie,bo myslalam ze bedzie gorzej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 wrz 2010, 14:01

Hej ja mam chwilke spokoju bo Kacper zasnoł śpiewałam mu te kołysanki aż mi a gardle zaschło a ten nic więc puściłam płytę Shade i śpi :ico_haha_01:
:ico_haha_01: :ico_sorki: , po spanku jedziemy do znajomych.
U nas jak narazie spokój z chorobami :ico_sorki: ciągle uczę go nocnikowania a ten nić sika mi na dywan na nocnik nie chce siadać już sama nie wiem co robić :ico_olaboga:

szkoda ,że reszta dziewczyn się nie pojawia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 wrz 2010, 18:10

adia26, wiesz czasm warto pochowac nocnik i odposcic na jakis czas (np.2 tyg) i od nowa sprobowac :ico_sorki:
ja tak zrobilam i zadzialalo :ico_brawa_01:
miszka, :ico_brawa_01: a no widzisz jak jej poszlo z tym spaniem :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 wrz 2010, 22:15

Marta wiesz spróbuje mam nadzieję ,że zadziała :ico_sorki:
Byliśmy u znajomych ale się Kacper wybawł :-D jak zobaczył inne zabawki niż jego to był w niebo wzięty :-D nawet słodycze leżące na stole go nie skusiły..
Oglądam Bridget Jones pije piwko więc pełen relaks choć papieroska brakuje :ico_noniewiem:
miłej nocki dziewczyny

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 wrz 2010, 16:29

Witam

nie zagladalam, bo mialam male zamieszanie w domu, nie mialam kiedy zajsc, przyszlo lozko dla Eryja i robilismy mu sypialnie, jeszcze tylko musze dokupic regalik mu na zabawki i bedzie wsio ok.
Erys sie rozchorowal, mial antybiotyk, ale jest juz ok, wraca juz do zdrowia, ja tez przeziebiona, z nosa leci, troche gardlo drapie i moj P. to samo, wszscy sie pochorowalismy :ico_olaboga:

mmarta, ale sie usmialam z tej rozmowy przy sniadaniu, jak to musialo fajnie wygladac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

miszka, zdrowka dla Natalie i fajnie, ze zadowolona jestes z nowej pracy
adia26, fajowe zdjecie Kacperka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

09 wrz 2010, 19:26

Dzien dorby :D

My wlasnie wrocilysmy od sasiadki, gdzie Nina sama sciagnela pieluche i zrobila pierwszy raz w obcym miejscu siku na nocnik :D:D jupiii w domu juz jej sie czesto zdarza nawet nie informujac mnie o tym ;) przechodze kolo nocnika a tam pelno ;)

Pewnie po tym jak to powiedzialam zrobi mi siku w spodenki, bo oglada bajke i pewnie o ho!!

rozlala herbate musze leciec, bo polowa jest na spodniach a polowa na ziemi, zajrze pozniej!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 wrz 2010, 22:04

hej dziewczyny
Pati wracajcie do zdrowia :ico_sorki:
Yoanna brawo za siku do nocnika :ico_brawa_01:

U nas dziś nudy pada i pada aż nie mam oczym pisać :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość