Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

04 wrz 2010, 22:38

ja tam uważam, że każdy ma swój rozum i daje na imię swojemu dziecku tak, jak chce. Mając na względzie, oczywiście, dobro dziecka...
U mnie miał być chłopiec (paru lekarzy potwierdzało płeć), miał być Alex (mój M tak wybrał), ale prawdopodobnie będzie jednak dziewczynka :-D :-D :-D :-D więc imienia narazie nie widu nie słychu... :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-09-04, 22:39 ]
Tak bardzo chciałabym mieć córeczkę Oliwkę, ale M się smieje - a ksywę w szkole będzie miało Papryczka? :-D

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

04 wrz 2010, 22:54

Tak bardzo chciałabym mieć córeczkę Oliwkę, ale M się smieje - a ksywę w szkole będzie miało Papryczka?
Moja sasiadka ma córke Oliwie i moja Hania jeszcze nie mówi tak dokładnie i wyrażnie i woła na nią Oliwa :ico_haha_01:
Ale najlepsze jest jak Hania widzi jakiegos dzidziusia i mowi: Mama kup dzidziusia.
I tak ze wszystkim, a jak mijamy autem dom Oliwi to mówi : Mama kup Oliwe :ico_smiechbig:
A ja kupuje tylko oliwe i zawsze tak mi sie smiac chce ze hoho :-D

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

04 wrz 2010, 23:03

A ja kupuje tylko oliwe i zawsze tak mi sie smiac chce ze hoho
Joasiu właśnie o tym mowa... :-) dlatego to imię odpada w przedbiegach... a na Aleksandre na pewno się nie zgodzę - nie chce imienia pospolitego, ale też zadne egzotyczne.... i mam ogromny problem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

07 wrz 2010, 21:02

ja również nie chcę pospolitego imienia ani dla chłopca ani dla dziewczynki.

a cała rodzina podopwiada, wymyśla, cuduje takie i owakie... hihi

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

07 wrz 2010, 21:11

nie mam zielonego pojęcia jakie dać imię dziewczynce... :ico_noniewiem: chyba z 20 razy przeglądałam spis imion dla dziewczynek i nic... zero olśnienia

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

07 wrz 2010, 21:22

spadlamznieba, masz jeszcze troszkę czasu. może samo wpadnie w ucho.. :ico_haha_02:

ja chciałam najpierw Łucje... ale najprawdopodobniej będzie Kornelia. Mojej mamie się podoba Honoratka ale mi nie bardzo...

chłopak miał być Bartek bobył brak pomysłu ale usłyszałam imie Kaspian i oszalałam na jego punkcie tylko moj miły ma aluzje....

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

07 wrz 2010, 21:58

ale usłyszałam imie Kaspian i oszalałam na jego punkcie
rzeczywiscie, piękne imię!
A dla dzewczynki jaki masz pomysł? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

07 wrz 2010, 22:09

tak jak już pisałam Kornelia (Kornelcia, Kornelka, Nelcia,) :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

07 wrz 2010, 23:14

ja jak dawałam na imię Zuzi Zuzia to mówili ,że będzie się puszczać :ico_haha_01: bo mieliśmy dwie Zuzie w miasteczku i obie się puszczały :ico_haha_01: :ico_puknij: Ale ja myślę,że akurat na to imię nie wpływa :ico_haha_01:
Teraz niezależnie od tego jakie będzie miała moja córka imię pierwsze to drugie dostanie po mojej zmarłej babci.Nie wierze w przsądy,że nie wolno po zmarłych...
Moja babcia śni mi się często i normalnie tak czuwa nad nami,ja w to wierzę i dla tego moja córcia tak będzie miała na imię ale na drugie bo to Zofia i choć Zosia mi się podoba to jak mam Zuzię to juz nie będę przesadzać :ico_oczko:

Mój mąż to Maciek i też kiedyś myślałam ewentualnemu synowi dać Maciuś na imię,do mężą nikt też nie mówi po imieniu a nawet gdyby to co...
Ale później wpadł mi w uch Maksymilian połączenie Maćka z Janem (mój tato) i tak miało być.Ale ma być córka :ico_haha_01:
Namieszałam chyba :ico_sorki: :ico_noniewiem:

Przede wszystkim można kogoś zapytać o zdanie ale niekoniecznie trzeba się nim sugerować i najważniejsze to to,czy czujemy to imię a wtedy na pewno będzie pasowało :ico_sorki:

katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

08 wrz 2010, 18:36

Ja tez nie wierze w przesady i moja Asia ma imie po mojej babci Joannie. Teraz gdyby byl chlopak mial byc Adrian, a ze podobno bedzie dziewczynka to bedzie Alicja, nie wszystkim sie ono w rodzinie podoba, moja siostra starsznie przezywa ta Ale, bo jakas Alicja jej chyba za skore weszla, ale to naszr dziecko i my wybieram. A nie powiem zebysmy nie mieli problemu z wyborem teraz :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość