Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

09 wrz 2010, 14:27

Nie ma chwili żebym o tym nie myslała i nie wiem... nadal pustka w głowie. Są imiona które mi się bardzo podobają, ale których "nie czuję"... to tak jak podobają się Nam jakieś buty u drugiej kobitki, ale byśmy ich nie założyły...

Alicja - bardzo ładnie :-) Gdybym miała pozapisywać imiona dziewczyn, które mi podpadły, to chyba bym musiała nowe imię wymyśleć dla mojej córki :-D

katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

09 wrz 2010, 14:56

spadlamznieba, u nas byla "walka z imieniem " przez 2 miesiace, co mi sie podobalo to moj M :ico_noniewiem: i na odwrot. Teraz sa na topie i miona, Lena, Milena, Natalia, Wiktoria. Naprawde ciezko wybrac :ico_olaboga: ja mam nadzieje, ze nam do porodu sie nie odmieni, bo nie mam ochoty znowu o tym myslec :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

09 wrz 2010, 14:59

katke, wiesz czego żałuję? Że nie ustaliłam z mężem na początku ciąży, że jeśli będzie chłopiec to on wybera imię, a dla dziewczynki ja. Reakcja drugiego partnera byłaby w krytycznych przypadkach, kiedy np. mój M chciałby dać na imię Bonifacy... (nie ubliżając nikomu) :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

09 wrz 2010, 15:30

Że nie ustaliłam z mężem na początku ciąży, że jeśli będzie chłopiec to on wybera imię, a dla dziewczynki ja.
my tak keidyś ustaliliśmy ale jak wyberaliśmy imiona jeszcze dluuugo przed ciążą to byliśmy zgodni :) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

09 wrz 2010, 17:33

ja mam na imie Milena i mi się bardzo nie podoba moje imie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

09 wrz 2010, 21:05

Czemu? Chyba wielu osobom nie podoba się swoje imię... Ja mam na imię Paulina i też nie za bardzo przepadam za nim, ale nie mam wyjścia - to mój znak rozpoznawczy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Senethiel
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 08 wrz 2010, 11:29

10 wrz 2010, 14:47

U nas było ustalone, że pierwszemu dziecku ja wybieram imię, a drugiemu mąż. Najpierw urodził się synek, a mi się zawsze podobało imię Mikołaj i ta piękna legenda o św. Mikołaju.. po prostu mnie urzekła (nie żadna bajka o panu z siwą brodą z Laponii), więc mały dostał Mikołaj Leszek (drugie po moim tacie). Kolejna była dziewczynka, więc mąż uparł się na Gallę (jest fanatykiem starożytnego Rzymu, a była kiedyś taka cesarzowa Aelia Galla Placydia...). Przez całą ciążę (od początku czułam, że to będzie dziewczynka) musiałam się przyzwyczajać do tego imienia, ale teraz bardzo mi się podoba :-D Na małą mówimy zdrobniale Lusia. W USC ma Galla Elżbieta (drugie po mamie męża), a na dzień rejestracji była jedyną Gallą w Polsce :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 paź 2010, 14:58

u nas najprawdopodobniej bedzie Lukas Philipp - jak bedzie chlopak
a dla dziewczynki poki co pomyslow nie mamy :ico_szoking:

u nas tez bylo cudowanie przez rodzine...
mamie P. podoba sie Igor...
a siostrze P. podoba sie Moritz :ico_noniewiem: i Frank...
i troszke probowaly mnie przekonac do swoich wersji... :ico_olaboga:

kama2403
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 paź 2010, 19:02

05 paź 2010, 19:28

Iza30 Bardzo ładnie... (Alex, Olek, Oluś, Olo) kurcze, że mi to imię na myśl nie wpadło no! A co powiecie o i mieniu Hania dla dziewczynki?? Przez pewien czas miałam hopla na punkcie tego imienia. Na dzień dzisiejszy mam wątpliwości.

kama2403
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 paź 2010, 19:02

07 paź 2010, 13:19

Też myślałam o Zosi ale nie podoba sie mojemu W. :(:( Przyznam szczerze, że to dość skomplikowana dla mnie sprawa z wyborem imienia dla potomstwa. Jak mi sie imię podoba to z kolei tatusiowi nie za bardzo.... i na odwrót :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość