Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

11 wrz 2010, 10:38

co do obniżania brzucha to oczywiście indywidualna sprawa, ale są pewne reguły według których lekarze mierzą wiek ciaży itp, mi np w dniu porodu jak pojechałam z Tomkiem położna powiedziała, że nie wyglądam na rodzącą... :ico_puknij:

Tomuś pojechał z dziadkami na zakupy, mam 5 minut dla siebie :ico_oczko:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

11 wrz 2010, 11:15

Sprzatam

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

11 wrz 2010, 11:22

wydaje mi sie ze co do obnizania brzucha to jakies "zabobony" ktorym wszyscy w tym i my ulegamy, ale ja sie chwytam kazdej takiej "zabobony" ze to juz)))
ja dzisiaj posprzatalam lazienke, odkurzylam za kanapami, umylam podloge, teraz czekam na meza az wroci z grzybow

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

11 wrz 2010, 11:51

hejka!
Wpadlam na chwilke. Mielismy wczoraj straszna noc :ico_sorki: Maly nam prawie sie odwodnil :ico_sorki: Po 23 godz. jechalismy na pogotowie, a potem ja zostalam z Jasiem w szpitalu :ico_placzek: Dostal kroplowke. Podobno od herbataki bo w nich sa cukry proste i gowno prawda ze od tygodnia mozna brac :ico_placzek: Ale mleko tez ma zmienione na bebilon peti na recepte. Jak sie przestawi to jutro juz wychodzimy. Teraz maz siedzi z malym a ja wpadlam do domu sie wykapac i na jesc, bo potem Ja z nim bede siedziec :-) Mowie Wam przezylam wczoraj koszmar :ico_placzek: Z tego juz bylam tak z panikowana ze nie wiedzialam co juz mam mowic :ico_sorki: A nogi i rece tak mi lataly ze szok :ico_sorki: Oby bylo wszystko dobrze :ico_sorki: Maly juz dzis nie robil kupki i jest spokojniejszy :-)

Aaa moze ktoras z Was by chciala mleka bo mi tego bardzo duzo zotalo??? Wysle na wlasny koszt i za darmo. Mam Nan1 Nan-pro, Bebeilon1 duza pucha 800 g, i mala puszka bebilonu z tendencja do ulewania. Wszystkie sa tylko troszke napoczete. Nan pro nie jest otwarty. Nie chce tego wyrzucac moze z ktores z was sie przyda???

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

11 wrz 2010, 12:20

Marzenko trzymam kciuki za maluszka, dobrze ze tak szybko zareagowaliscie i mam nadzieje ze jutro juz bedziecie w domku
co do mleka to zostawie to dla mam)))
ja mam od kilku dni znowu zgage , cokolwiek zjem odbija mi sie i ciezko na zoladku

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

11 wrz 2010, 12:36

Nan-pro, Bebeilon1 duza pucha 800 g, i mala puszka bebilonu z tendencja do ulewania.
ale tego nakupiłas! ja nic poza mlekiem nie daje, a herbatki podawałam Tomkowi po 3 miesiącach a Arturowi nie zamierzam też dawać, podobno mleko z piersi na początku jest takie do picia a potem w miarę ssania gęstnieje wiec nie trzeba nic dawać, ale ty karmisz sztucznie i w sumie to nie wiem jak karmić tak malutkie dziecko, nam mówili, że w aptekach można kupić hippa takie mleko początkowe ale już gotowe do picia, płynne ale jest drogie.

[ Dodano: 2010-09-11, 12:40 ]
coś takiego:

http://dodomku.pl/produkt_28596.html

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

11 wrz 2010, 14:38

A nogi i rece tak mi lataly ze szok :ico_sorki: Oby bylo wszystko dobrze :ico_sorki:
Marzenko wcale Ci się nie dziwię, wszyscy by pewnie tak zareagowali. Na pewno wszystko będzie OK.

Mi dziś rano chyba czop wyszedł bo tak mi chlupnęło, że aż na nogach miałam. Taka gęsta galaretowata maź. Wcześniej też takie coś miałam ale dużo mniej. Jakoś tak dziś dziwnie się czuję. Bolą mnie plecy i brzuch. Może to już niedługo. Oby samo się zaczęło :ico_sorki:

Sylwia mnie też ostatnio zgaga męczy. Nie męczyła mnie wcale a teraz na końcówce to szok :ico_szoking:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

11 wrz 2010, 14:49

Marta mysle ze u ciebie to" juz, zaraz"

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

11 wrz 2010, 19:18

No to Marta rodzi-fajnie.Chyba że skurcze jej przeszły.
Marzenko oby z małym było juz wszystko dobrze,chore dziecko jeszcze takie malutkie to horror,wiem coś o tym,chyba nigdy o tym nie zapomnę.Ja małemu dawałam chyba takie herbatki tylko nie wiem od kiedy?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 wrz 2010, 19:50

Witam...

Boziu kochany Marzenko ale z jasiem już OK?
Dawałaś herbatkę hippa?
Ja chyba dawałam po raz pierwszy jak Antoś miał z roczek :ico_noniewiem:
Kochana może lepiej, zaparzaj mu zwykły koper włoski, ja tak robiłam jak Antolek miał koleczki .
Trzymajcie się i ucałuj syneczka...ale mieliscie stresu :ico_placzek:

Marta, czyli to JUŻ zbliża się godzina 0 :ico_brawa_01:

A my dzisiaj pokupowaliśmy "prawie"całą resztę rzeczy dla maluszka wstawiliśmy łóżeczko, przewijaczek i co...
no i mogę juz rodzić :ico_haha_02:

trochę się martwię bo chwyta mnie jakiś ból, w dole brzucha, niewiem do czego to porównać...ale dzidzia się rusza...
już ze trzy raz mnie tak chwyciło...
ale to tak że chwyci i za kilka sekund puszcza...może to cos skurczowego, juz sama niewiem.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość