Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2010, 08:40

czesc laski :ico_kawa:
u nas katar nadal na tapecie ale goraczki nie ma wiec jakos zyjemy :ico_oczko:
yoanna, :ico_brawa_01: dla Niny :ico_brawa_01:
Pati85, widze u Was tez chorobowo :ico_olaboga: zdrowka :ico_sorki:
Pati powiedz bo pamietam ze Ty jakos wczesnie Erisa do swojego pokoju przenioslas ile mial miesiecy ???pamietasz moze ???
kurde mala mi wyrasta z tego koszyczka i pewnie bede musiala wtastac lozeczko do sypialni ...

dziewczyny moze przeniesiemy watek nasz na 2 latki a pozniej ktoras napisze do admina i zapyta o watek zamkniety ???

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

10 wrz 2010, 16:05

Witam moje kochane babeczki!!!!!

ja doslownie na sekunde Boze mam taki zalatany ostatni okres ze glowa mala :ico_olaboga: :ico_olaboga: a jeszcze to malo bo zaczynam latac juz za lokalem na salon i nawet brak na to czasu a musze bo od listopadaide na bezrobtny i staram sie o kredyt z Uni a potem otwieram salon oby wyszlo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Wiec przedewszystki zr=deroweczka dla wszytskich bejbikow i oczywiscie dla nas :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: U nas po za zebiskami nie ma wiekszych dolegliwosci Adka tylko smarka A i narazie zeby nie zapeszyc jest zachwycona nowa szkola :ico_brawa_01:
dziewczyny moze przeniesiemy watek nasz na 2 latki a pozniej ktoras napisze do admina i zapyta o watek zamkniety ???
Mysle kochan ze to dobry pomysl
Dobra lece laski bo do klijentki zasowam
Buzialki

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 wrz 2010, 10:20

czesc laski :-D
wpadlam wkleic fotki i lece cycowac :ico_olaboga:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

12 wrz 2010, 10:58

marta super fotki,az Ci zazdroszcze ze masz 2 takie skarby ,a Ty wygladasz slicznie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

12 wrz 2010, 14:46

Hej Marta super zdjęcia i świetny pomysł na imreze z happy meal :ico_brawa_01:
Amy jest tak słodka, Iga jak wysoka się zrobiła :-)
My robimy urodzinki 25 września mam nadzieję ,że ktoś przyjdzie bo wszystkim się akurat na wyjazdy zabrało cholercia, a chce by Kacper z dzieciakami poświętował a nie z wujkami i ciotkami :ico_sorki:
U nas zimno jakoś i brzydko, a i budują koło nas plac zabaw ale sie ciesze no normalnie 2 minutki piechotą :ico_brawa_01: szkoda ,że akurat na zimę ale może jeszcze zdążymy sie pochuśtać :-D ,a i wczoraj zrobiłam test ze smyczką na rękę dla kacperka przeszliśmy si,ę na piechotkę bez wózka na pocztę i w szoku byłam bo grzecznie szedł ze mną za rączkę więc smyczka była nie potrzeba ale i tak czuję się bardzo bezpiecznie gdy ma to na ręku,najpierw miałam obiekcje bo samo nasuwa się porównanie z pieskiem :ico_noniewiem: ale to super rzecz

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

13 wrz 2010, 12:41

Witajcie

ja na chwilke w przerwie bo obiad robie, u nas ok, ja juz prawie zdrowa, Erys coraz wiecej mowi, slodkie to takie,mowi juz sporo wyrazow :ico_brawa_01:
Pati powiedz bo pamietam ze Ty jakos wczesnie Erisa do swojego pokoju przenioslas ile mial miesiecy ???pamietasz moze ???
oczywiscie kochana, ze pamietam, Erys mial 3 miesiace jak sam juz spal w swoim pokoiku, mialam babyphone podlaczony i wszystko slyszalam u nas w sypialni
Pati85, widze u Was tez chorobowo :ico_olaboga: zdrowka :ico_sorki:
dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki:
dziewczyny moze przeniesiemy watek nasz na 2 latki a pozniej ktoras napisze do admina i zapyta o watek zamkniety ???
jestem za, czas najwyzszy przeniesc sie na dwu latki :-)

mmarta, super fotki, slodkie masz dziewczynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 wrz 2010, 19:17

Witam sie tylko ze jestem, ale jakos nie mam weny do pisania, za duzo mam tych watków do udzielania sie nie nadazam, ale jestem z wami i czytam :-D


U nas wszystko dobrze, czujemy sie swietnie :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

15 wrz 2010, 00:08

Dzien dobry.

Praca magisterska zostala oddana do promotora. Pewnie ja teraz z 10 rayz popoprawiam, ale najwazniejsze ze bede wiedziec co :D oby przeszla!

Do tego dzisiaj kolejne 2 egzaminy na Politechnice to przodu :D biedna moja kochana cora, bo nie nacieszy sie mama :( dzisiaj bawilysmy sie rano dwie godzinki, pozniej do zlobka na dwie zeby pobawic sie z dziecmi, a pozniej do domu obiad i moj maz ja przechwycil, a ja do pracy :/ jeszcze godzinka i do domu, a korzystajac z okazji ze nie mam z kim wykorzystac przerwy to pomyslalam, ze napisze do Was :) mam nadzieje, ze po tym zwariowanym wrzesniu wszystko wroci do normy. Achh no tak - moj maz wyjezdza na caly pazdziernik, wiec kombinuje ile wlezie zeby jakos sobie poradzic bo przeciez pracuje na popoludniowe zmiany czasem wiec zlobek odpada :/ tak przywyklam do takiego zycia w biegu, zwariowanego i niepoukladanego, ze jak przyjdzie mi skonczyc studia jedne i drugie i zaczne prace w normalnych godzinach to chyba mi odbije ;)

No nic ide popracuje jeszcze chwilke i do domu :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 wrz 2010, 22:52

czesc laski :-D
ja jutro wybywam do Polski :ico_brawa_01: z mama i siostra :-D
pozdrawiam Was !!!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 wrz 2010, 14:56

Haloooooooooooooo
gdzie się podziewacie dziewczyny!!!
Sto latek dla Natlii i Eryczka za drugi roczek :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość