robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

15 wrz 2010, 16:39

ejustysia tym majonezem to mnie zabilas :ico_szoking: ja majonez tylko w salatkach jem takzennieczesto ale jadlam tez z sarka i nic na szczescie sie nie dzialo a pieczarka to nie grzyb przeciez ...jadlam teraz i z sarka rowniez...i wez tu badz madry.... :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-09-15, 16:40 ]
anett1987 a co wykryto u Waszej malej jesli mozna wiedziec...i zycze oby wszystko bylo w porzadku z maluszkiem :ico_sorki:

anettt1987
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2010, 15:17

15 wrz 2010, 17:02

Wykryto ze komory boczne mózgu są powiększone, i trzeba monitorowac czy nie urosną, ale lekarz mowi ze powinny sie zmniejszyc do 35 tyg wiec wszystko się okaze, a któraaś z was tak miala podczas ciąży? albo czy słyszałyście o tyakich przypadkach? Ja jestem dobrej myśli... a o tym majonezie to nie słyszalam ze nie mozna, a jak robię pastę jajeczną to daje troche majonezu... ale na szczescie nic mi sie po nim nie dzieje..

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

15 wrz 2010, 17:24

Czesc i ja sie melduje. U nas nadal remont i konca nie widac :ico_zly:
Wczoraj od poludnia i dzis do poludnia miałam nieczynny net, no normalnie jak bez reki :ico_zly:
Mateusz zasmarkany i kaszle, i jest taki meczacy przy tej chorobie i niegrzeczny, ze naprawde juz mi i sily i cierpliwosci brakuje.

anettt1987, Witaj wsrod nas :ico_brawa_01:

Co do wyprawki, to ja juz prawie wszystko mam. Brakuje mi tylko rzeczy dla mnie do szpitala i kosmetykow dla malej a no i rozkow. Ale to juz w pazdzierniku.
Kupowalam sukcesywnie to az tak tego wszystkiego nie odczulam. Duzo rzeczy dostalam i tez mialam po synku.

Sylwia mnie dretwieje, od dluzeszego czasu, ale cala reka, dretwieje tak, ze az boli,a w nocy bol sie nasila i czesto sie przez te reke budze.

Co do grzybow ja nie jjem, ale nie dlatego,ze nie wolno, ale dlatego, ze boje sie, ze wrazie jakiegos trujacego malutkiej bardziej zaszkodzi niz mi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

15 wrz 2010, 18:38

ja na chwilke, troche odespalismy, babcie zapakowane w samolot i juz szczesliwie dotarly do domku w polsce, troche smutno ale coz :ico_placzek:
z tym majonezem to ja wiem ze taki domowej roboty zeby wogole nie jesc bo grozi salmonella a taki ze sklapu to raczej bezpieczny, ja bez majonezu bym chyba umarla :ico_oczko: trzeba tylko pilnowac zeby przetworzony nie stal za dlugo czy cos..
ja chce kupic lozeczko i upatrzylam sobie jedno na allgro z kompletem poscieli ale piekny ten komplet i chyba zmaowie z dowozka do uk wyjdzie w miare..czekam na jakies peiniazki i bede mysle...

amelka dzis w podrozy byl a super, grzeczna, troche pospala, potem wrocilismy polozylismy ja i wojna i rozpacz nie bedzie spala, a potem w salonie na bajkach jak zasnela a ja z nia to nie chciala wogole wstac, nawet telewizor i zmywanie ja nie ruszyly...ale juz po obiadku i sie teraz byczymy, mezus pojechal po mleczko i obiecal rice pudding taki ryz na mleku mniam...lece wiec.. odezwe sie potem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

15 wrz 2010, 19:29

anettt1987, ja bym na zapas sie nie martwila wynikiem usg , wik tez mial miec niby duzy brzuszek ze niby cos z jelitami nie tak - zwykla pomylka, mojej kolezance na kazdym usg mówiono ze chore nerki i nierozwinieta dwunastnica a dziecko zdrowiutkie, wiec ja na te usg to tak zawsze z przymruzeniem oka patrze

robak, o tym majonezie to niby nie mozna ale ja jadlam - a pieczarka kochana to jak najbardziej grzyb :)
a no i rozkow. Ale to juz w pazdzierniku.
kurcze ja mam po Wiku - uzywany byl tylko raz - jak ze szpitala wychodzilam no ale teraz zima bedzie to co innego i sie zastanawiam czy kupic bo na ten wylal mi sie sok jakis ciemny i plama zostala i troche wstyd taki do szpitala brac :ico_wstydzioch:
ja chce kupic lozeczko i upatrzylam sobie jedno na allgro z kompletem poscieli ale piekny ten komplet i chyba zmaowie z dowozka do uk wyjdzie w miare
ja z wikiem kupowalam ladne i dosc drohie i teraz bym już nie kupila bo gryzon i tak je cale pozarl - mikolaj bedzie sie musial zadowolic :) a wiko przejdzie do kojca :)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

15 wrz 2010, 19:38

...a moje dziecie mi dziś powiedziało wierszyk z przedszkola :ico_brawa_01:
"...wpadło wpadła gruszka do fartuszka
a za gruszką dwa jabłuszka...."
myślałam,że mi serce pęknie, mój kochany synuś :ico_brawa_01:

a co do majonezu to ja w sumie pierwszy raz słysze, że nie można jeść...

właśnie sie obżarłam
miała być dziś wieczorem pizza ale dzwonił mój kuzyn żeby mój K pomógł mu montować psrtyczki-elektryczki w nowym domu :ico_noniewiem:i jestem sama dzis wieczorem :ico_noniewiem:

anettt1987
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2010, 15:17

15 wrz 2010, 19:40

Dlatego tez nie będe si e martwic na zapas choc nie powiem bo to bardzo niepokoi takie czekanie, ale nic nie poradze.
A powiedzcie ile przytylyscie do tej pory? Ja mam taki wilczy apetyt ze warjuje nieraz i jak nie zjem cos slodkiego przez dzien to dramat i caly dzien ruszam buzią :/ a waga pokazuje już + 10 kg w 32 tygodniu, ale wazylam sie ostatnio tydzien temu i czuje ze znow przytylam...

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

15 wrz 2010, 20:49

hejka
ja tylko na chwilę bo tak mi biodro dokucza ze nie mogę siedzieć a o chodzeniu nawet nie wspomnę
idę sie wykąpać i na kanapę nogi wyciagnąć,
W. usypia Krzysia
jutro mam wizytę u gin, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok no i że dalej będzie dziewczynka :-D :ico_sorki:

trzymajcie sie cieplutko
pa

[ Dodano: 2010-09-15, 20:50 ]
anettt1987, wstaw jakies swoje zdjęcie albo cusik innego

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

16 wrz 2010, 09:03

hejka:)
kurcze zapomnialam fotke wczoraj zrobic wieczorkiem bo tesciu byl u nas ....dzis postaram sie wkleic :ico_sorki:
ejustysia z kim nie rozmaiwasz to co innego mowi ja uwazam ze pieczarka to nie grzyb ,jadlam kilka razyw ciazy bo baaardzo lubie i mam nadzieje ze nie zaszkodzilam Majce :ico_sorki:
u nas znowu pogoda fatalna normalnie ciemno jak wieczor i straszny wiatr i deszcz :ico_olaboga:
anett1987 ja juz 12 na plusie i nadal ostro jade w gore;P

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 wrz 2010, 10:33

a waga pokazuje już + 10 kg
ja przytylam 8 ale nie martw sie w pierwszej ciąży przytylam ponad 30 i wszystko zrzucilam w 2 miesiace wiec jestem zywym dowodem, ze da rade - a 10 to myśle normalny przyrost :)
W. usypia Krzysia
a mi sie przypomnialo ze zapomnialam sie Wam pochwalić - teraz już Wiko nie tylko śpi sam w swoim lóżeczku ale tez wieczorem wsadzam go do niego daje kubek mleka i wychodze i on usypia samiutki i nic nie wola nawet :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciesze sie strasznie bo on taki lobuz ze jak wieczorem mam dodatkowe 30 min ( tyle przy nim siedzialam zanim usnal) to az nie wiem co z nimi zrobic taka jestem szczesliwa :)
justysia z kim nie rozmaiwasz to co innego mowi ja uwazam ze pieczarka to nie grzyb
pieczarka rośnie z grzybni w szczególności na polanach w srodowisku naturalnym a tu masz tak dla jasności

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pieczarka

grzybnie do pieczarek mozna nawet na allegro zamówić - jest to w 100 % grzyb, nie tylko wedle mnie ale i encyklopedii jak widac
baaardzo lubie i mam nadzieje ze nie zaszkodzilam Majce
co do tego to mysle ze nie ma powodu sie martwic ja jem jadlam i jem caly czas z wikiem tez i nie bylo problemu

co do fotki to z dzisiaj :)
( nie przestraszyc sie bo bez makijazu po przebudzeniu :)

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość