Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

15 wrz 2010, 20:43

Będzie synek
nooo gratulacje i w końcu chłopiec na lutówkach :-D bo z tego co pamiętam jak narazie są chyba 3 dziewczynki :-D
"Niem nie kotku mój syn nie będzie w wózku jeżdził, tylko od razu na motorze" .
eheh to byłoby dobre :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 wrz 2010, 21:08

Pinko jeju nie wiem co powiedzieć, bo to przecież malutka dziewczynka i już problemy z wątrobą :ico_olaboga: , jeju co to się teraz na tym świecie dzieje! Ciągle jakieś choroby i problemy. Trzymam kciuki i wierze, że to nic powarznego :ico_sorki:

Basia dziękuję za gratki, jestem strasznie szczęśliwa. No i ten gin zobaczył ten mój wynik i stwierdził, ze jest jakoś dziwnie napisany, bo niby pisze, że to jest wynik dodatni, a jednak patrząc na normy to jestem w tej normie. Jutro musi mi doktorka powiedzieć co i jak.
nooo gratulacje i w końcu chłopiec na lutówkach bo z tego co pamiętam jak narazie są chyba 3 dziewczynki
dzięki bardzo, fajnie mieś kogoś kto to przeżywa razem :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-09-15, 21:18 ]
A jeśli chodzi o imię to mój P wymyślił Adrian, takie troszke ciężkie, ale jak nam nic innego nie przyjdzie w najbliższym czasie do głowy to tak pozostanie

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

15 wrz 2010, 21:37

buzok14, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za spełnienie marzeń

mi Zuzia wczoraj powiedziała że mama ma w brzuszku siostrzyczkę i że nie chce braciszka bo braciszki straszą (ostatnio dzieci znajomych 2-ch synów okropnie ją nastraszyli)
ja też nie mam jakoś weny do pisania :ico_noniewiem: dobrej nocki

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

15 wrz 2010, 21:51

buzok14, bardzo sie ciesze bo po cichutki trzymałam kciuki za twoje zdrowie :ico_brawa_01:
nooo gratulacje i w końcu chłopiec na lutówkach bo z tego co pamiętam jak narazie są chyba 3 dziewczynki
powiem ci ze bardzo sie ciesze ze jest teraz taka tendencja ze dziewczynek wiecej :ico_brawa_01:
właśnie na taką informacje bede czekała 5 października na usg :) Pani Marto, bedzie dziewczynka :-D :-D :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

15 wrz 2010, 22:32

dzięki bardzo, fajnie mieś kogoś kto to przeżywa razem :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
bo braciszki straszą
ojejuś słodziutka ta Twoja córa:-D było powiedzieć że może jej braciszek by ją bronił przed tymi co straszą :P
Pani Marto, bedzie dziewczynka :-D :-D :-D
a chciałabyś drugą córę tak ?:-D

[ Dodano: 2010-09-15, 22:34 ]
my to z M przed tem tylko mówiliśmy jedno dziecko i koniec.. ale ostatnio coś M napomknął "a może drugiego byśmy mieli synka?'' czyli drugie mu w głowie.
No ale o drugie byśmy się starali jak już wszystkie problemy będziemy mieli za sobą (czyli ok 5 lat ).. i jak już M dostanie przydział swojej ziemi, i będziemy mogli na wsi u jego babci wybudować wymarziny nie duży domek :-D

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

15 wrz 2010, 22:49

Tynusz1, taaaak :-D :-D oczywiście jak to sie mówi najważniejsze zęby było zdrowe, ale wiadomo ze każda z nas ma cichą nadzieje i marzy o chłopczyku albo dziewczynce :ico_haha_01: :ico_sorki: i ja właśnie wymarzyłam sobie dziewczynke, Lenke badź Zosie :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

15 wrz 2010, 22:58

każda z nas ma cichą nadzieje
to fakt :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 wrz 2010, 07:42

mama ma w brzuszku siostrzyczkę i że nie chce braciszka
Ula moja to ciągle powtarza :-)
Pani Marto, bedzie dziewczynka :-D :-D :-D
to tego Ci życzę, abyś to usłyszała. Mi to jest obojętne, a idę na wizytę w poniedziałek i mam nadzieję, że będzie wiadomo już jaka płeć.
my to z M przed tem tylko mówiliśmy jedno dziecko i koniec.. ale ostatnio coś M napomknął "a może drugiego byśmy mieli synka?'' czyli drugie mu w głowie.
no i super, dziecko musi mieć rodzeństwo, kiedyś nas zabraknie, ale będzie miało jeszcze bata lub siostrę. My chcieliśmy różnicę wieku tak 2-3 lata i się udało.
wybudować wymarziny nie duży domek :-D
fajnie, że macie taką możliwość, sama bym się chętnie przeniosła z bloku na wieś do małego własnego domku.
Lenke badź Zosie :-D
u nas jak będzie dziewczynka to będzie właśnie Zosia lub Basia :-) W przypadku chłopca padło na Staś :-)

Nie śpię od 7, bo rejestrowałam Ulę do pediatry, sama z sobą idę do internisty na 10 i liczę na zwolnienie, żebym mogła posiedzieć z moją córą trochę w domu.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 wrz 2010, 11:25

Własnie wróciłam od doktorki i powiedziala, ze z tego wyniku wynika, że miałam styczność z mucoplazmą i to bardzo bliską, ale jak narazie nie jestem zakarzona. Dała mi jakieś wziewy, i mam je brać, a po jakimś czasie jak mi nie minie to mam się do niej zglosić. Ale wiecie co jest w tym wszystkim najlepsze , że od wczoraj ja naprawde dużo mniej kaszel. Moja mama twierdzi, że ten kaszel to na tle nerwowym, bo zanim mi zrobili USG to faktycznie jakaś taka podenerwowana chodziłam. Zobaczymy co to będzie po tych wziewach, najważniejsze, że to nie ta mucoplazma

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

16 wrz 2010, 11:49

że to nie ta mucoplazma
oj tak!!
nas jak będzie dziewczynka to będzie właśnie Zosia lub Basia
u nas też miała być Basia, ale mamy w grudniu prawie wszyscy imieniny i urodziny, więc dodatkowe święto Barburkowe możemy sobie odpuścić. Zaczyna moja teściowa 7 ma imieniny potem 9 mój mąż ma imieniny potem 16 ja mam urodziny, potem 20 mój tata ma urodziny, potem 24 mój tata Adam i siotra Ewa mają imieniny + wigilia. Dodatkowo jest mikołaj, święta i sylwester więc grudzień to u nas miesiąc imprez rodzinnych i co tydzień spotykamy się w innym domu. Dwa lata temu to miałam już przesyt rodziny i jak sobie pomyślałam że znowu będę na nich wszystkich patrzeć to mi się beczeć chciało.. poważnie. Potem chyba miesiąc się nie widywaliśmy bo każdy miał każdego dość :ico_noniewiem: Wracając do imienia :-D stanęło na Kasia dla dziewczynki i Wojtuś dla chłopczyka.
sama bym się chętnie przeniosła z bloku na wieś do małego własnego domku.
dla nas to też największe marzenie.
ja właśnie wymarzyłam sobie dziewczynke
spełnienia marzeń :-D
ale ostatnio coś M napomknął "a może drugiego byśmy mieli synka?'' czyli drugie mu w głowie.
mój W. też nie chciał drugiego dziecka na początku ale się przekonał - on jest jedynakiem i twierdził że samemu jest fajnie :ico_puknij: tylko jak przyszło do chrzcin Zuzi to nie było kogo na chrzestnego poprosić
no to się rozpisałam.. mam dziś lepszy nastrój bo od poniedziałku to jakieś depresyjne stany mnie łapały.. ale to osobna historia :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość