Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

17 wrz 2010, 07:12

Hejka!
Witam z rana :ico_kawa:
Pogoda nie zaciekawa :ico_zly:

Sylwia obys nie musiala czekac do tego tygodnia :ico_sorki:

Madziu dobrze, ze wszystko jest OK :ico_brawa_01:

Wczoraj bylismy u lekarza. Jasiu przytyl 1 kg :ico_sorki: Lekarka powiedziala, ze prawidlowo przybiera :ico_brawa_01: Czyli juz wazy 4300 :ico_brawa_01: Na kolki nic mi nie zapisala :ico_sorki: owiedziala, ze dziecko musi to przejsc a i tak nic na to nie pomoze :ico_sorki: Ale wczoraj Jasiu mial taki atak kolki, ze nie mogl mleczka pic :ico_olaboga: Co wypil troszke w ryk :ico_olaboga: Ja juz nie wiedzialam co mam robic :ico_sorki: Tak 2 godz. to trwalo. Kladlam go na brzuszek, masowalam ale i tak nie wiele to pomoglo :ico_placzek: I zawsze to sie dzieje o tej samej godzinie :ico_sorki: Musze cos z tym zrobic. Slyszalam, ze sa dobre kropelki ktore daje sie do mleczka. Ale te kropelki mozna dostac tylko w Niemczech :ico_sorki: Kosztuja tylko 7 euro i starcza na 3 miesiace. Musze napisac do mojej chrzestnej bo mieszka w Niemczech-moze bedzie wiedziec o co chodzi i by mi kupila :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

17 wrz 2010, 07:23

dobry
Marzenko pewnie chodzi o sab samplex, moja znajoma uzywa i bardzo sobie chwali, a kolki pamietam jak bylam mala i moj brat przechodzil w nocy , dla mnie to byl szok, takie malutkie dziecko i tak sie meczy
u nas nadal cisza, chociaz wczoraj jak bylismy na spacerze to mialam 2 tak silne skurcze, ze mnie zgielo ale potem juz cisza, ja dzisiaj ide o rodzinnego lekarza po zwolnienie bo moj gin. juz chcial mi macierzynski wypisywac

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

17 wrz 2010, 07:56

sab samplex
ooo Sylwia dziekuje bardzo za inf. :ico_brawa_01: :ico_sorki:
Zebys wiedziala, ze te kolki sa straszne :ico_olaboga: Takie malenstwo jak sie rozplacze to az nie moze sie uspokoic :ico_placzek:
ja dzisiaj ide o rodzinnego lekarza po zwolnienie bo moj gin. juz chcial mi macierzynski wypisywac
A dlaczego nie chcial cio dac zwolnienia??? Jego obowiazkiem jest dac. Nawet mogl Ci do do tego badania KTG a jak bys urodzila to i tak zwolnienie jest anulowane i wtedy juz sie liczy macierzynskie. W moim przypadku tak bylo :-)

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

17 wrz 2010, 08:20

co do zwolnień to ja urodziłąm w ostatni dzień zwolnienia :ico_haha_02: tak że od nastepnego dnia miałam juz macierzyński

ale tak jest, ze jak się wcześniej urodzi to zwolnienie jest anulowane pytałam u siebie w płącach na wszelki wypadek

mój Maluszek odpukać na razie nie ma kolek, ładnie śpi, i wogóle jest dobrze za to Tomcio chodzi po całym domu i robi bałągan, wszystko wyciąga i roznosi, takiego bałąganu jeszcze nie miałąm pobija w tym nawet mojego M. :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

17 wrz 2010, 08:31

ja wiem ,ze powinien ale co ja bede sie wkurzac i klocic sie z nim, i tak ma juz na mnie wylane, bo widzialam po ostatniej wizycie, ja nawet za tydzien na ktg nie pojade do niego tylko pojade do Wejherowa , bo tam bede rodzic i powiem ze po terminie i ze maly slabo sie rusza to robia i ktg i usg i obejrza mnie a on tylko serduszka posluchal i to wszystko a co z lozyskiem , rozwarciem i wodami? powinien to sprawdzic po terminie, dla mnie nawet bardziej zdbac powinien o taka kobiete po terminie niz przed terminem
ech chyba musialam sie wyzalic, bo zaczyna mnie to juz meczyc
dzisiaj chyba idziemy na 'Łzy", moj Sebo twierdzi ,ze jak troche poskacze i maly poslucha muzyki to wyjdzie sam

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

17 wrz 2010, 08:51

Wiesz co ,co lekarz powinien a co robi to dwie różne sprawy, mój nie sprawdzał rozwarcia,nie robi ktg-może nie ma sprzętu nie wiem-jednym słowem nonono a buliłam 90zł

Magda to czop ale niby do 2tygodni przed porodem może wypaść,mi wypadł w dniu porodu

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 wrz 2010, 09:47

bcian, za Twój 40-sty :ico_brawa_01:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

17 wrz 2010, 10:14

Dzieki kochana

Nie wiem jak inne kropelki ale espumisan jest od 1miesiąca-na wzdęcia.

[ Dodano: 2010-09-17, 20:36 ]
Co tu takie pustki?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 wrz 2010, 21:32

Własnie widze że pusto...Sylwia co tam u Ciebie....rodzisz?

Ja dzisiaj mam cały dzień okropnie brzuszek napięty, ale jakoś skurczy nie ma.
Babcia pojutrze przyjeżdza :ico_sorki:
i moge jechać rodzić :ico_haha_01:

Dobrej nocki dziewczynki.

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

17 wrz 2010, 22:27

he he cwana jestes,ide aaaaaaaaaaaa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość