Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

23 wrz 2010, 18:20

alergie Jasio ma na mleko?
Na bebilon pepti a teraz pije nutramigen-zobaczym czy teraz bedzie ok :ico_sorki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tweenty za ! miesiac Arturka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sylwia zobaczysz ze to juz tylko godziny i zaczniesz rodzic :-D

Martus-moze ma koliki??? Moj wlasnie tak ma. Sa stale o tej samej godz.miedzy 16 do 19 wtedy sa cyrki :ico_sorki: lasnie musialam wlaczyc odkurzacz aby Jasiu choc na chwile zasnal :-D

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

23 wrz 2010, 22:23

lasnie musialam wlaczyc odkurzacz aby Jasiu choc na chwile zasnal :-D
He he he ja tak z córką miałam, jak tylko odkurzacz włączyłam to zasypiała. Marzenko to chyba nie kolka a zwykły ból brzuszka, bo się pręży, ale nie płacze przy tym za mocno, tylko sporadycznie. Ciastek się najadłam :ico_nienie: :-)

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

24 wrz 2010, 10:02

hejka
moj mały tez dzis od rana marudny, bo kupska nie moze zrobic :ico_olaboga: no i zasmał na krótko, bo zaraz bianka rozpoczeła spiew :ico_noniewiem:

dziewczyny, szczepicie na te pneumo- i meningokoki? i na rotawirusy? bo ja jeszcze sie zastanawian...tzn. rota odpada, bo szczepionka jest doustna, a bartek jest z tych ulewajacych, wiec pielegniarka powiedział,ze nie ma sensu...a na pnemo i t inne to chyba zaszczepie za rok, bo i tak mały w domu bedzie, i bianka tez...

[ Dodano: 2010-09-24, 11:02 ]
dziewczyny, Sylwia przysłała smska : lezy na patologii, ma skurcze co 5-6 minut.

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

24 wrz 2010, 11:13

Ja bede szczepic na rotowirusa na pewno. Na pnemokoki sie wstrzymam bo synus i tak do przedszkola nie bedzie chodzil i tak nie bedzie mial stycznosci z dzieciaczkami :ico_noniewiem:
O Sylwia juz rodzi!!! :ico_brawa_01: Super tylko czekac na dobre wiadomosci :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

24 wrz 2010, 21:04

Hej
Ja się zastanawiam nad rotawirusami. Szczepionka kosztuje 300 zł za dawkę a podaje się ją w dwóch dawkach. Na pnemokoki to dopiero jak do przedszkola będzie szła, bo od 2 do 5 roku życia podaje się to w jednej dawce 300 zł.
A o tych rota wirusach muszę na necie coś więcej poczytać, czy warto szczepić i czy to jest bezpieczne dla dzidziusia.

Hania ładnie dziś w nocy spała, tylko raz się budziła, cały dzień spała a teraz na noc zaczyna coś się wiercić i marudzić. Pewnie słaba nocka mnie czeka.

Super, że Sylwia zaczęła rodzić :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

25 wrz 2010, 08:42

my szczepiliśmy Tomcia na rotawirusy, bo jego kuzyni chorowali i bardzo ciężko je znosiły z wizytą w szpitalu łącznie więc i Artura zaszczepię
pneumokoki Tomek dostaje w 3 dawkach, ale Artura zaszczepię później w 1 dawce
no i Artur trzeci dzień kupki nie robi...nie wiem o co chodzi...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 wrz 2010, 11:29

CZEŚĆ dziewczyny!!!

..ALE JESTEM SZCZĘŚLIWA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przydreptałam Wam przedstawić mojego Skarbeczka Leonka :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Jest Cudem poprostu.
Karmimy się cycusiem, chociaż pokarmu narazie mam bardzo mało i trochę się tym stresuję!!!! :ico_noniewiem:
...Kupka sie martwiłam ale dzisiaj zrobił (dwa dwa dni nie było :ico_noniewiem:

ale u takich maluszków nawet do 6 dni może jej nie być.
Mój Leoś jeszze przed wyjściem ze szpitala był dokładnie zbadany pod tym względem.

Trzymam kciuki za Sylwię!!!
i Bcian...
może już Sylwia urodziła???

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

25 wrz 2010, 16:42

Madziu Leonek jest śliczny!! :ico_brawa_01: Jeszcze raz ogromne gratulacje :ico_brawa_01:
Pokarmem się nie martw ja prawie 3 dni nie miała, a potem straszny nawał mleka. A jak starszy brat reaguje na Leonka??
Moja córa strasznie zazdrosna jest :ico_olaboga:

Może ktoś wie co u Sylwi i Bcian??

[ Dodano: 2010-09-25, 16:49 ]
Madzia a jak rodziłaś?? Sama czy cesarkę Ci zrobili??

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

25 wrz 2010, 18:01

Magdalena_82, śliczniusi syneczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niech sie fajowo chowa no i starszy by za bardzo zazdrosny nie był o młodszego :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 wrz 2010, 18:15

Cześć dziewczynki :ico_haha_02:

Marta...Antoś jest cudownym starszym braciszkiem ciągle chce całowac i tulic braciszka...
czasem aż za bardzo więc musze mieć oczy dookoła głowy , ale dzisiaj było cięzkawo, dla Antosia to chyba zaczyna być trudne przezycie, ciągle mnie tuli, mówi ze jestem Jego ukochaną mamusią, prosi o masowanie nóżek :ico_oczko:
I generalnie trzyma się "mojej spódnicy"


Powiem WAM , że dziecko to CUD...ale dwójka dzieciaczków to juz Cud nad CUDY nie do opisaniaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Marta Twoja córcia zazdrosna, a jak sié to objawia...u niej? :ico_noniewiem:

mal dziękuję!!!! :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Madzia a jak rodziłaś?? Sama czy cesarkę Ci zrobili??
Miałam CC, wody mi odeszły 21 września, ale nic dalej sie nie działo...jak poprzednio lekarze powiedzieli że jak przez noc nie będzie skurczy i nie zacznę rodzić to rano zrobią cc.
Do tego miałam wysokie ciśnienie przez całą noc...(ale juz mnie zostawili w szpitalu) bo miałam 150/95 :ico_olaboga: i mnie monitorowali.
Rano byłam pierwsza w kolejce do CC...i Leonek na świecie!
Wczoraj wyszłam ze szpitala :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap i 1 gość