Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 wrz 2010, 21:48

marudze jak baba w ciąży co?
no a jak :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: w końcu ci wolno :-D

musisz wejść w swój profil i w podpisie tak samo zamieścić jak tu

[ Dodano: 2010-09-23, 21:54 ]
ja zmykam na szpilki
dobranoc

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

23 wrz 2010, 21:58

ok dzięki, jutro się pobawie, a teraz zmykam chyba spać, :ico_papa:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

23 wrz 2010, 22:00

marudź ile dasz rady :-D

ja też idę spać papa;*

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 wrz 2010, 22:30

ja chcę sobie teraz kupić chustę i właśnie nie wiem jaka lepsza? Możesz mi podpowiedzieć? Muszę się w końcu powoli zainteresować tematem :ico_wstydzioch:
świetne są elastyczne dla takich maluszków, bo dobrze się dociągają i trzymają ładnie, a dla starszych bobasów, które są cięższe lepsza już będzie tkana chusta, bo lepiej rozkłada się ciężar, ale jest ją odrobinę ciężej dociągnąć. Ja elastyczną kupiłam ze strony www.chusta.pl, a tkaną chcę Nati :-)
Myślę że z dziewczynkami będzie łatwiej, bo mają w sobie "wrodzoną" opiekuńczość :ico_haha_01:
obyś miała rację. Moja Ula cały czas powtarza, że będzie się dzidzią opiekować, bawić się, kąpać się, że pożyczy zabawki.
buzok14, ja też nie widzę zdjęć, ale podpowiem co masz zrobić, żeby było je widać. Wejdź sobie na stronę: http://www.imagebanana.com/ tam, klikasz w przeglądaj, wybierasz fotkę od siebie z kompa i zatwierdzasz. Następnie klikasz "hochladen!" Wyskoczą Ci trzy kody, tych nie wybierasz, bo są małe, klikasz pod spodem, pod kodami "Erweiterte Ansicht " i rozwinie Ci się lista z jeszcze 3 kodami. Kopiujesz ten który jest w ramce opisanej jako: Hotlink für Foren: i wklejasz go następnie w okienko odpowiedzi :-) Powinno Ci się udać. Próbuj, ja też chcę zobaczyć Twój brzusio i dzidzię :-)
pinko teraz widze zdjęcie, :ico_brawa_01: i jeszcze stopkę widać z paluszkami :ico_brawa_01:
hehehe :ico_haha_01:
ja mam podobnie wczoraj 5 cudownych kopniaków 1 po drugim, a dziś tylko 2 :ico_noniewiem:
u mnie kopniaki są głównie na wieczór.
ale za to ani razu nie zsikał się w majteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A oto mój brzuchol w 22 tyg ciąży, a zdjęcie robiła moja córunia.
śliczniusi.... to widzę, że moje powyższe porady na wklejanie fotek okazały się zbędnę ;-)

My z wózka też nie korzystamy od jakiegoś roku, Ula ładnie chodzi na nóżkach i nie marudzi na ręce, także jestem z tego zadowolona.
Co do zabawek, to moje dziecko uwielbia auta, koparki, dźwigi, traktory, bajkę cars i wszystko co z nią związane, oraz wszelkie inne pojazdy jeżdżące. Lalę ma jedną z wózeczkiem i nią się czasem bawi, najczęściej lala jest chora i Ula jej badania robi ;-)

Wyskoczyliśmy z mężem dzisiaj do Polanicy na 1,5 godziny, bo mieliśmy parę spraw do pozałatwiania, pogoda piękna, więc skorzystałyśmy na tym.

Ja też uciekam już spać... do jutra.

[ Dodano: 2010-09-24, 08:36 ]
Witajcie :-)
Jestem dzisiaj mega niewyspana, moja córa zrobiła mi pobudkę o 6 i nie mogłam zasnąć długo, a jak w końcu zasnęłam, to o 8 Ula zaczęła mnie dziabać żebym już wstawała, bo jest dzień i słonko świeci.
Teraz popijam słabą kawkę, której połowa mi się wylała. Nie wiem jak dotrwam do wieczora...

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

24 wrz 2010, 09:24

Jestem dzisiaj mega niewyspana, moja córa zrobiła mi pobudkę o 6 i nie mogłam zasnąć długo,
to postaraj się wypocząć troszke w dzień bidulko

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

24 wrz 2010, 12:23

pinko, to wypoczywaj jeśli masz jak , bo pewnie Twoja księżniczka i w dzień Ci bardzo nie da pospać co?:-)

ja już zrobiłam rosół, teraz gotuje się makaron, jeszcze zostało mi ugotować pulpety z sosem i wsio. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

24 wrz 2010, 12:49

ja już zrobiłam rosół, teraz gotuje się makaron, jeszcze zostało mi ugotować pulpety z sosem i wsio
mniam, mogę przyjść na obiad? :-D ja mam pomidorówkę i łazanki od wczoraj. Tak mi wczoraj te łazanki smakowały, że zjadłam dwie porcje :ico_wstydzioch:
Przygotowałam sobie robotę na popołudnie: zaprawianie buraczków. Rano postawiłam buraki do gotowania, niania wyłączy, a jak wrócę z pracy to dokończę dzieła. We wtorek też zaprawiałam połowę i dziś muszę dokończyć. nie chce mi się i głowa mnie boli, ale uwielbiamy wszyscy te buraczki i nie ma to jak sobie słoiczek wyciągnąć w zimie.
pinko, dzięki za rady, a są jakieś szerokości tych chust czy nie ma to znaczenia?

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

24 wrz 2010, 13:18

mniam, mogę przyjść na obiad? :-D
a chodź :-D

ale chyba za dużo najadłam się rosołku bo zwróciłam. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

24 wrz 2010, 15:17

hej

ja dziś ciasto upiekłam zwykła babka piaskowa z polewą czekoladową za mną chodziła :-)
zapraszam na kawałek
to mój wypiek :)
Obrazek

no i dziś z rana się obudziłam a tu niespodzianka brzuszek w końcu mi urósł :ico_brawa_01: , w końcu mam co pogłaskać :ico_brawa_01:
z Mikiem też tak miałam położyłam się spać i nic wstaję z rana i brzuszek jest

Obrazek

Pinko a jaką pijesz kawę?
ja naturalną z 2 łyżeczek i mlekiem, mierze sobie po niej ciśnienie i mam 120/70 więc w normie

Tynusz mnie też dziś zemdliło, ale na szczęście zdążyłam się położyć i wszystko przeszło :ico_sorki:

AniaZaba, ja uwielbiam łazanki :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: ale mi smaka narobiłaś, aż chyba w poniedziałek zrobię
dziś mam bigosik wczorajszy :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

24 wrz 2010, 15:27

to mój wypiek :)
mmm zapewne pyszniutkie ;D
no i dziś z rana się obudziłam a tu niespodzianka brzuszek w końcu mi urósł
to superancko :ico_brawa_01: teraz niech sobie rośnie w siłę :-D
ale na szczęście zdążyłam się położyć i wszystko przeszło :ico_sorki:
oj a ja na szczęście doleciałam do ubikacji heh. :ico_haha_01: myślałam że żołądek wyrzucę na zewnątrz :ico_chory:

[ Dodano: 2010-09-24, 15:30 ]
ja to nie piję kawy w ogóle.. ostatnio tylko mam ochotę na inkę taką całą z mlekiem więc piję :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość