julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

23 wrz 2010, 18:55

tibby, :ico_brawa_01: za 5 miesięcy Tobika!!!

A co tu taka cisza? Chyba wszytskich wywiało na spacer :ico_oczko: Jak dla mnie - taka pogoda jak dziś mogłaby się utrzymywać przez cały rok - cuuudnie! A niestety wg prognoz czeka nas zima tysiąclecia - ponoć tak mroźnej jak zapowiadają tą daaaawno nie było... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

23 wrz 2010, 20:47

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nawet nie strasz

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

23 wrz 2010, 23:05

julchik22, :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nie wolno tak mówic! a co będzie jak wykrakasz? :ico_placzek:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 wrz 2010, 12:29

hej dziewczyny mam prośbę.
Nie wklejajcie linków do jakichś sklepów bo np to kupiłyście, polecacie lub chciałybyście kupić bo takie linki musimy kasować - traktowane są jak reklama. Dlatego najlepiej wklejajcie zdjęcie tej rzeczy i np możecie napisać kupiłam w tym i tym sklepie. By nie było żadnych linków.

Dzięki :ico_haha_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

24 wrz 2010, 19:28

tibby, broń Boże nie chcę takiej zimy wykrakać, ale słyszałam że właśnie taka się zapowiada :ico_olaboga:

Martalka, Ty gdzie? :ico_oczko: Mam do Ciebie pytanko dotyczące ssania palców przez Dzieciaki, bo kojarzę, że Twoja Milcia też to robi. Nawiązuję do ksiażki, którą Ty też jak dobrze pamietam posiadasz "Rozwój psychiczny dziecka od 0 do 10 lat". Otóż w niej w rozdziale dotyczacym ssania kciuka, na samym końcu (ostatni akapit) s. 142 jest mowa o tym, że można stosować jakieś ochronne wkładki na palce, które można żuć. Nie wiesz gdzie te wkładki można kupić i jak one wyglądają? To by było jakieś rozwiązanie - pomyslałam sobie, że gdybym taką wkładka omotała całą pięść, to by Daviś nie zapychał sobie wdóch ulubionych palców tak, że wywołuje odruch wymiotny :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

24 wrz 2010, 21:05

a to zeszłoroczna zima nie była zimą tysiąclecia?? :ico_oczko:
Śniegu duuużo za dużo!! mróz straszliwy, aż śnieg się nie lepił.
Wózkiem przejechać??? można sobie pomarzyć :ico_haha_01: RAZ wyjechałam :ico_puknij:

Julchik, nie mam pojęcia o jakich nakładkach mowa. Pewnie to jakiś gadżet znany poza granicami naszego kraju.
Ja dalej walczę z tymi paluchami. Często uda się smok zaaplikować, ale wtedy rączki muszą miętosić tetrówkę (to też dobry patent, bo tetrówka dobrze położona uniemożliwia włożenie palców do buzi (bo na drodze leży pielucha, pociamka materiał i odpuszcza, wtedy idzie smok, ale Milena jest bardzo cierpliwą małą osóbką. Najpierw delikatnie komunikuje niezadowolenie, a w końcu daje się przekonać). I co więcej (czego żaden z chłopaków nie umiał)- zasypia leżąc spokojnie i ssąc smoka.

Kurcze rzadko zaglądam jakoś. Czasami zajrzę, poczytam, ale pisać nie mam czasu (teraz teoretycznie tez nie mam czasu, bo "robię" tłumaczenie... w cudzysłowie bo siedzę na forum... :ico_haha_01: ale zaraz zmykam)
Poza tym, padam na pyszczek. Wzięłam się za jesienne porządki (sortowanie ciuchów dzieci, za małych, za dużych, wywalanie niepotrzebnych papierów i bibelotów... a i tak nie ogarniam, mam wrażenie, że i tak non stop mam bałagan, non stop!)..
Miałam też napięty tydzień, codziennie coś, byłam z chłopakami na bilansie u pediatry (pisałam chyba... Milenka i Damian mają szmery na sercu, do sprawdzenia na usg...), Bartek skierowanie do poradni rehabilitacyjnej, bo koślawi stopy (boszzz, który to już raz tam jedziemy, ja sensu nie widzę...), Damian dodatkowo do chirurga z siusiakiem swym, ale nie pójdę chyba, nie będzie mi obcy facet zdzierał na siłę napletka dzieciakowi. Najłatwiej dać skierowanie i mieć w nosie ... :ico_noniewiem:

No dopsz... nie smęcę już. Wracam do pracy..

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

27 wrz 2010, 22:10

Ale tu ciszaaa.... :ico_olaboga:

Martalka, no skoro Ty nie wiesz, to na pewno to jakieś cudeńko jest w Pl niedostepne niestety. Jak tam Dzieciaczki? Miały już usg? Oby wszystko było dobrze! Zdróweczka dla całej trójeczki! :ico_sorki:

Stawiam :ico_tort: za 3 miesiące Dawidka :-) Ależ ten czas leci...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 wrz 2010, 22:53

julchik22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 3.miesiące!!!

poprosimy o głosik! http://www.bebiko.com.pl/home/konkurs/p ... hoto=14824 :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 wrz 2010, 21:40

Za 3 miesiące Dawidka :D :ico_brawa_01:

Julchik oj nie, na usg jeszcze trzeba czekać... nfz... cóż..
Ale ponoć nie ma pośpiechu wg naszego pediatry...
Na szczęście katary, przeziębienia już sobie poszły.
W czwartek jadę z Damiankiem na badanie w związku z jego oskrzelami (tzn. tym co jest podejrzewane o bycie alergią/astmą). Jakieś badanie jonów w pocie.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 wrz 2010, 08:53

W czwartek jadę z Damiankiem na badanie w związku z jego oskrzelami (tzn. tym co jest podejrzewane o bycie alergią/astmą). Jakieś badanie jonów w pocie.
trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku i żeby to astma jednak nie była.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość