robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

24 wrz 2010, 14:44

sylwia super brzuszek :ico_brawa_01:
ja zaraz wstawiam obiadek dzis paluszki rybne ziemniaczki kapustka kiszona:)

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

24 wrz 2010, 14:56

Sylwia bardzo ladnie wygladasz!!!!
Dzięki Monia. Dodatkowe 16 kg robi swoje. :-D
ze urodzialm dziewczynke wazaca mniej niz kg
Nie martw się Monia twoja dziewczynka już na tym etapie ciąży jest dużo dużo większa.
sylwia super brzuszek
dzięki
biadek dzis paluszki rybne ziemniaczki kapustka kiszona:)
ja dzisiaj miałam podobny obiad tylko zamiast paluszków rybnych była rybka.

Dzisiaj u mnie działają od rana panowie hydraulicy, bo trochę przerabiamy centralne. Dobrze, że w końcu przyszli, bo jak zaczęli robić w maju to zrobili sobie przerwę do września. :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

24 wrz 2010, 15:09

to niezla przerwe sobie zrobili :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 wrz 2010, 16:44

Dzięki Monia. Dodatkowe 16 kg robi swoje

nie wiem gdzie ty te 16 kg schowalaś :ico_puknij:
Nie martw się Monia twoja dziewczynka już na tym etapie ciąży jest dużo dużo większa
no tak sobie mysle, ze na wtorkowym usg to bedzie sie zblizala juz do 2 kg :ico_brawa_01:

U nas dzis skromnie tylko zupka, ale nie chce mi sie kombinowac :ico_wstydzioch: ale rybki i surowki z kapustka kiszona to bym zjadla mniam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

24 wrz 2010, 20:29

nie wiem gdzie ty te 16 kg schowalaś
Wiesz Monia, bo ja duża baba jestem i tak ogólnie rozkłada się po całości. Ale na początku ciąży miałam plan, że przy swoim wzroście i wadze mogę przytyć maksymalnie 12 kg. No ale to po drodze wzięło w łeb i później był plan żeby nie przekroczyć na wadze 100, no ale i to już nastapiło. :ico_placzek:
Nie wiem dlaczego tak przybieram na wadze, bo nie jem za dużo i dużo się ruszam.
na wtorkowym usg to bedzie sie zblizala juz do 2 kg
na pewno tak

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

25 wrz 2010, 09:43

Co wy sie martwicie waga, wazne ze dzidzie zdrowe a wy wygladacie kwitnaca, kobieta w ciazy ma swoje prawa, poza tym np u mnie to raczej ostatnia ciaza bo nie planujemy wiecej wiec trzeba sie cieszyc brzuszkiem :ico_oczko:

u nas ostatnio troche bidnie bylo wyczekiwalam wzorajszego dnia bo wyplaty moja i meza, on pracuje od 1,5 miesiaca tam gdzie ja wczesniej, sprawdzam wczoraj rano konto a tam takie marne wypalty ze szok, tym bardziej ze on robil po 60-70 godzin w tygodniu, prawie wogole go nie bylo w domu bo hcial zarobic troche i dla dzidziusia i dla nas i wogole...tak sie wkurzylam ze wam mowie, pojechalam tam potem i wyjasnilam z szefowa ale teraz ona ma sie skontaktowa z glownymbiurem i to dopiero w poenidzialek, ale tak sie wczoraj ut,rulam, a na wieczor zlapalo mnie chorobsko, w nocy juz mnie rozlozylo maksymalnie, ledwo chodze, gardlo boli jak byk, :ico_noniewiem: chyba wczoraj z tych nerwow nie wiem bo malo co wychodze a jak juz wychodze to staram sie jehac autem bo u nas pogoda bardzo abgielska, w nocy tak wialo ze amelka sie obudzila i mnie wola ze wieje i pada :ico_noniewiem:
a w nocy zlapal mnie taki skurcz lydki, chyba nigdy mnie tak nie bolalo, normalnie wylam z bolu, maz mi rozmasowal i mowi ze miesien twardy jak kamien i potem jak wstawalam na siusiu i rano to mnie caly czas ta noga boli :ico_olaboga:
pije sobie mleczko z miodem, wczoraj kupilam dwie wielkie kapuchy i miesko i bede robic golabki, maz mi kuchnie wysprzatal wczoraj wiec moge szalec, ale mi sie tak nic nie chce.....

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 wrz 2010, 10:41

ja do ejustysi wpadłam sie pochwalic ......zaliczam szanowne grono cięzarówek :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

25 wrz 2010, 11:01

Czesc sobotnio!
Sylwia to musisz byc wysoka, bo wogole po Tobie tej wagi nie widac. Naprawde.
Ja tez mialam plan co by nie przytyc tyle co z Matim, ale cos czuje, ze ten moj plan spali na panewkach i przytyje tyle samo albo i wiecej :ico_olaboga:
Na ostatniej wizycie miałam 14 kg na plusie, teraz pewnie juz bedzie 16-17, ale powiem szczerze ze boje sie wejsc na wage :ico_wstydzioch:

Karolina zdrowiej tam!

zoola27, w takim razie gratulacje :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-09-25, 11:05 ]
u nas dzis piekna pogoda. Obiecalam Matiemu, ze pojdziemy do parku pomalowac kreda na asfalcie.
Wczoraj wzielismy go z mezem na rower, bardzo sie cieszyl. Dawno nie wychodzilismy tak na dluzej, bo najpier dlugo lalo, potem byl chory no to teraz jak cieple dni i on zdrowy to trzeba korzystac.
Choc powiem, Wam, ze mam takiego lenia, ze nic mi sie nie chce.

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

25 wrz 2010, 14:47

Sylwia to musisz byc wysoka, bo wogole po Tobie tej wagi nie widac. Naprawde.
Monia jakie to budujące. Faktycznie jestem wysoka i może dlatego.
moj plan spali na panewkach i przytyje tyle samo albo i wiecej
to będziemy miały co zrzucać :-)
trzeba sie cieszyc brzuszkiem
masz rację :-D
a wieczor zlapalo mnie chorobsko, w nocy juz mnie rozlozylo maksymalnie
Kuruj się Karolina. Zdrówka ci życzę.

Ja dzisiaj na obiadek robiłam pulpety z sosikiem pomidorowym z ziemniakami i z surówka z pora.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

25 wrz 2010, 15:30

Mowicie o tych obiadach i tylko smaka robicie :ico_oczko:

no wiec ja tez sie pochwale, narobilam troche golabkow, w sumie mialam dwie kapusty ale jakos duzo lisci odeszlo i jeszcze mam farsz wiec dokupie kapuche w poniedzialek i znowu dorobie :ico_oczko:

kupilam wczoraj sliwki takie jasniejsze i bardzo slodkie a teraz mam chetke na to ciacho drozdzowe co ktos kiedys podeslal linka ze sliwkami :ico_noniewiem: moze meza namowie zeby mi dokupil skladniki, a sliwki pozeram :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość