Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 wrz 2010, 22:22

pinko, dziekuję za stronkę
ja też nie lubię rozstań, zresztą kto lubi, ale niedziela minie szybko i mąz przyjedzie. dobrze, że jeszcze jutro ma być ciepło, bo w poniedziałek już deszcz :(
Żadnej babie nie pozwolę krzyczeć na moje dziecko, nigdy więcej, następnym razem będę bardziej wredna dla takiej.
złóż skargę na nią
buzok14 napisał/a:
Co do foremniakowej to mnie strasznie wkurza tymi minami w tym programie, a wojewódzki jakiś taki fajny sie tu zrobił, bo też go nie lubiłam wcześniej, a chylińska ok.
Wojewódzki, to w ogóle mam wrażenie, że złagodniał, Foremniak za to zrobiła się wredna, też mnie te jej miny wpieniają. Chylińska jest w porządku, choć i mnie nie podobają się jej ostatnie piosenki, nie pasuje mi do niej ten klimat.
mnie to bardzo wkurzał ten misiek koterski, który występował u wojewódzkiego, póxniej stworzył jakiś niewypał na polsacie coś na wzór programu wojewódzkiego, ale chyba nikt tego nie oglądał, bo znikł. A foremniakowa jak sie ograniczyła do na dobre i na złe to ja lubiłam, ale teraz to wielka dama się zrobiła.

A mnie dziś cały dzień łapały taki skurcze pośladków, że na nogę no mogłam stanąć
przeszło????

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

25 wrz 2010, 22:27

przeszło????
___________
jak leże to jest ok, ale jak wstaje siusiu to mnie boli :ico_chory:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 wrz 2010, 22:31

jak leże to jest ok, ale jak wstaje siusiu to mnie boli
ojej może przejdzie do jutra, jak przez całą noc poleżysz :ico_noniewiem: oby

ja znów mam tak, że jak leżę za długo na jednym boku to mi noga drętwieje, ból taki, że muszę wstać, wyprostować nogi i od razu przechodzi. Ale ten ból występuje wtedy jak mam dużo kilogramów, także gdzieś od połowy ciąży z oleńką nie wysypiałam się w ogóle, bo musiałam wstawać i prostować nogi :ico_zly: teraz też obawiam się, że mnie to dopadnie. Bo ja krzywa ogólnie jestem :-D i to od kręgosłupa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 wrz 2010, 22:58

złóż skargę na nią
już teraz to za późno, nawet nie pamiętam jak wyglądała...
Widze, że zjazdy masz co tydzień
póki co tak, ale od października będą 2 na miesiąc, także nie tak źle i to, że kończę zajęcia około13-14 jest też dużym plusem. Do wieczora bym nie wytrzymała... mózg się lasuje ;-)
także gdzieś od połowy ciąży z oleńką nie wysypiałam się w ogóle, bo musiałam wstawać i prostować nogi :ico_zly:
to ja tak miałam z rękami, cierpły mi tak bardzo, że aż z bólu wyłam. Ostatnie 3 miesiące ciąży były najgorsze, bo ręce miałam ścierpnięte cały czas i najgorzej w nocy było, nic mi nie pomagało i spałam w końcu na siedząco, co też niewiele dało. Obawiam się, że i tym razem mnie to dopadnie.
pinko, dziekuję za stronkę
proszę bardzo :-)

Uciekam spać, bo zasypiam... spokojnej nocki mamcie ;-)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

25 wrz 2010, 23:34

moja kolejna koleżanka dziś urodzila
córeczkę Biankę 3800g i 50cm
jutro jedziemy do szpitala w odwiedziny :ico_brawa_01:

Blanka26, ja lubie chylińską
nie cięrpie przygłupa koterskiego i damusi foremniak
wojewódzki dla mnie moze byc i moze go nie byc , jakoś mi taki obojetny jest

współczuję takich bóli :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

buzok14, szarlotki już nie wsawię bo nim się zorientowałam by zrobić zdjęcie to już prawie caął zjedzona i znowu na niedziele nic nie bedzie, ale juz nie pieke jutro
a co to za skorcze cię dopadły?? mialaś juz takie??
Obawiam się, że i tym razem mnie to dopadnie.
oby nie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 wrz 2010, 07:42

Witajcie :ico_kawa:
manenka, gratulacje dla koleżanki :ico_brawa_01:

U nas dzisiaj pogoda gorsza, bo chmury są i ma padać...
A jak się czujecie kochane dzisiaj?

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

26 wrz 2010, 09:03

ojej może przejdzie do jutra, jak przez całą noc poleżysz
a co to za skorcze cię dopadły?? mialaś juz takie??
W nocy jak spałam na prawym boku lub na wznak bylo ok, a jak próbowałam się przewrócić na lewy boczek to wylam tak mnie pośladek bolał. Ja nie wiem czy to skurcz czy może jakiś taki ból mi wlazł w pośladek, ale czasem nie boli wcale a czasem to :ico_szoking: . Oj te nasze dolegliwości, dobrze, że możemy sobie tu ponarzekać :ico_haha_02: . Wogóle miałam okropną noc, bo na siusiu wstawałam aż 6 x :ico_szoking: . Mojej Oliwce coś sie ciągle śniło i się budziła i wogóle kasłała przez sen.
teraz też obawiam się, że mnie to dopadnie
miejmy nadzieje, że nie :ico_sorki:
Do wieczora bym nie wytrzymała... mózg się lasuje
mnie właśnie się tak lasuje co zjazd, a usiedzieć teraz jeszcze w ciąży tyle na uczelni to jest dopiero kara. Teraz mam zjazd 8 paź, kończe tą szkołę w styczniu, w którym mam aż dwa zjazdy i nie wiem co to będzie, bo ja mam termin na 26 :ico_olaboga:
szarlotki już nie wsawię bo nim się zorientowałam by zrobić zdjęcie to już prawie caął zjedzona
wygląda na to, że świetna z Ciebie gospodyni, mąż pewnie dumny jak paw.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

26 wrz 2010, 09:16

zarlotki już nie wsawię bo nim się zorientowałam by zrobić zdjęcie to już prawie caął zjedzona
to tak jak u mnie, jak coś zrobię to chwila i mąż to pochłania :-D
moja kolejna koleżanka dziś urodzila
:ico_brawa_01:
buzok14, :ico_sorki: ja ostatnio miewam okropne bóle bioder, dzisiaj miałam lekkie, ale z 2 tyg temu płakałam w nocy tak bolało

pinko, no oby Cię nie dopadło :ico_sorki:
U nas dzisiaj pogoda gorsza, bo chmury są i ma padać...
A jak się czujecie kochane dzisiaj?
u mnie jest znowu ładnie :-)
a czuję się dobrze :-) oby tak było do końca :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

26 wrz 2010, 09:24

ja ostatnio miewam okropne bóle bioder, dzisiaj miałam lekkie, ale z 2 tyg temu płakałam w nocy tak bolało
to co wygląda na to, że Tobie bioderka a mnie nonono się rozrasta :ico_szoking:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

26 wrz 2010, 09:27

to co wygląda na to, że Tobie bioderka a mnie nonono się rozrasta :ico_szoking:
najwyraźniej :ico_sorki: żeby to jeszcze nie musiało tak boleć :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość