Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

27 wrz 2010, 08:58

Monia M, jeszcze tylko 7 tygodni i maleńka będzie z wami
Matuś, jak ten czas leci, normalnie szok :ico_olaboga:

u nas też dziś pada
ale oglądałam właśnie pogodę i "niby" na przyszły tydzień zapowiadają słońce.....zobaczymy...

moje dziecię dziś w przedszkolu popłakiwało
ale mam nadzieję, że już sie świetnie bawi

zaraz muszę sie wziąść i ogarnąć troszku domek
na obiadek zupka z kalafiorka
a co do wagi to ja niestety nie mam w domu i nawet nie wiem ile teraz warzę :ico_noniewiem: dowiem sie 5 października bo mam wizytę

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

27 wrz 2010, 09:34

hejka:)
ja juz z rana w lidlu bylam bo na dzieci w super cenach, rejstopki i bielizna...nakupowalam Sarce i dla Majki tez wzielam rajstopki...
sobie zreszta i adamowi tez wizelam skarpetki i stanik do karmienia...
u na spochmurno ale nie pada.... :ico_sorki:
dzis wstawiam rosolek na obiad ,wczoraj mial byc ale w koncu zjedlismy na miescie no i dzis musze zrobic...

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 wrz 2010, 09:48

czesc kobietki
witam sie poniedzialkowo

u nas weekend zlecial bardzo szybko bez żadnych atrakcji, w sobotę W na budowie byl a w niedziele mnie cos rozlozyło i dziś jestem pociagajaca, glowa mnie boli, uszy gardło - po prostu masakra
Krzys nadal w dommu - nie wiem czy wam pisalam ale dostal antybiotyk bo na uszy mu przeszlo wiec nie chodzi do przedszkola tylko jest ze mna - choc teraz sie zastanawiam i boje zeby ode mnie sie nie zaraził
i zla jestem na maksa, mielismy kupic samochód dla mnie w sobote - taki fajny byl i nawet okazja cenowa i ktos nam zwinal go sprzed nosa :ico_zly: juz mam dosc bo jestem bez samochodu juz kolejny miesiac i czuje sie jak bez reki, szwagier sobie ode mnie pozyczyl ten wczesniejszy co miala i wpakowal sie do rowu i nie oplaca sie go remontowac
szkoda gadac

[ Dodano: 2010-09-27, 09:54 ]
no i stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 8 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

27 wrz 2010, 09:56

ja tez cisne meza o autko dla mnie jakies male tanie bo nasze jest ok, niedawno kupilismy nowe ale teraz jak z tym przedszkolem to musze krazyc po 6-8 razy zeby ich poodwozic i poprzywozic a tak bym sobie wozila amelke sama a jak przyjdzie maly to tez sie auto przyda bo pogoda sie pospuje i ja jestem udupiona w domu :ico_noniewiem:

moj maz wrocil z nocki i pojechal zawiesc amelke do przedszkola, ona szczesliwa, tylko dzisiaj bedzie tam trohe dluzej mam nadzieje ze bedzie dobrze bob yla bardzo szczesliwa ze idzie a ja sie naciesze chwilke mezem i spokojem w domu bez tysiaca pytan :ico_oczko:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 wrz 2010, 09:58

co do wagi to ja po ostatniej wizycie jestem 6,5 kg do przodu
wyjsciowa mialam 58,5 a teraz 65 kg
mam tylko nadzieje ze 70 nie przekroczę bo z Krzysiem to 72 mialam na końcowce i po porodzie nie moglam tych dodatkowych kg zrzucić
oby teraz sie udało

[ Dodano: 2010-09-27, 10:03 ]
ja tez cisne meza o autko dla mnie jakies male tanie bo nasze jest ok, niedawno kupilismy nowe ale teraz jak z tym przedszkolem to musze krazyc po 6-8 razy zeby ich poodwozic i poprzywozic a tak bym sobie wozila amelke sama a jak przyjdzie maly to tez sie auto przyda bo pogoda sie pospuje i ja jestem udupiona w domu :ico_noniewiem:
dokladnie tak
ja tym bardziej bylam przyzwyczajona bo mialam autko - nasze stare bo tez w tamtym roku kupilismy nowe i wieksze a stare zostalo dla mnie, i gdziekolwiek chcialam jechac to malego w fotelik i jechalam a teraz to porazka
W jak jedzie do pracy to na caly dzien i to ponad 35 km dojeżdża wiec nie ma mowy zeby mi samochod zostawil kiedy potrzebuje i musze swiecic oczami zeby mnie ktos podwiozl czy cos
tym bardzie teraz jak Krzys chodzi do przedszkola to musze kombinowac z jego odbieraniem, nie mowiac juz ze mialam cos zrobic z tym moim biodrem i zapisac sie na jakies masaże bo juz mnie boli rano jak wstaje a w poludnie to ledwo chodze, ale sie nie zapisze nigdzie bo nic z tego nie bede miala
zaplace kase za masaz i pozniej na autobus i na nogach do domu od przestanku i z biodrem bedzie to samo
wiec juz mam dośc :ico_zly:

[ Dodano: 2010-09-27, 10:11 ]
krzys ogląda bajki wiec mam chwile ale lece z nim sie pobawic bo juz wystarczy tego tv

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

27 wrz 2010, 10:13

malgoskab, brawa za 8 miesiac!!!!!

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 wrz 2010, 10:16

My bylismy wczoraj na dzialce u tesciow, wypad na grzybki, na grilla, bardzo udany
no to fajnie mialas


u nas tez dzis pogoda paskudna choc nie pada ( jeszcze)
za w sobote rozpoczety 33 tydzien
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
właśnie pogodę i "niby
ja nigdy nie ogladam bo na kazdym programie co innego a te dlugo terminowe to juz wogole sie nie sprawdzaja
na obiadek zupka z kalafiorka
a u mnie dzis cos zamówimy bo nie mam ochoty na gotowanie :-D
ja juz z rana w lidlu bylam bo na dzieci w super cenach, rejstopki i bielizna...nakupowalam Sarce i dla Majki tez wzielam rajstopki...
ja kupuje tylko WOLI bo rok temu tez sie skusilam w lidlu na śpiochy i w biedronce narajstopki i straszne jak dla mnie , ale moze teraz cos lepszego maja
Krzys nadal w dommu
ojej biedactwo, wiem ze uszka to straszny ból, u mojej siostry miesieczna córcia miala to 2 tyg ja wszpitalu ja trzymali, oby mu sie szybkopolepszylo
juz mam dosc bo jestem bez samochodu juz kolejny miesiac
to masz podobnie jak ja tylko ze unas od miesiaca nie ma zadnego autka szukamy czegos ciagle imam nadzieje ze na dniach bedzie bo ciezko bez auta
a 8 okienko
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mam tylko nadzieje ze 70 nie przekroczę bo z Krzysiem to 72 mialam na końcowce i po porodzie nie moglam tych dodatkowych kg zrzucić
oby teraz sie udało
oj to super malutko przybralas, ja sie taknie przejmuje bardzo bo jak wtedy 30 kg w 2 miesiace zgubilam to teraz tez dam rade:)

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 wrz 2010, 10:45

oj to super malutko przybralas, j
ale i tak coraz czesciej sie czuje jak słon, :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 wrz 2010, 11:31

ale i tak coraz czesciej sie czuje jak słon,
to cie pocioesze - nie jestes sama :-D


a ja ostatnio ciagle placze- tak kompletnie bez powodu :)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

27 wrz 2010, 12:22

kurcze a ja w tej ciazy to jakos wlasnie humorkow nie mam :ico_noniewiem:
Chyba limit na cale zycie wyladowan ciazowych wyczerpalam w ciazy z Matim :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość