Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

28 wrz 2010, 13:42

Własnie lekarz pszyszedł zobaczyc jak się czuje a ja laptop na brzucholu i klikam że go nie zauważyłam, Wyszedł i powiedział widzę że jest dobrze Agniecha :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

28 wrz 2010, 13:42

spadlamznieba, ej no co Ty? dziewczyny dobrze mowią, zostań z nami a my zadbamy o Twoj dobry humor. Teraz pogoda działa przygnębiajaco, stań przed lustrem i usmiechnij sie do siebie. Nie pomogło? Sprobuj jeszcze raz, przeciez nikt nie usmiecha sie piekniej od Ciebie, to Twój uśmiech mężuś tak kocha. A jak się już usmiechniesz to spróbuj mi pokazać ładniejszą laseczkę od Ciebie. Nie ma nigdzie!!! Możesz dorzucić tuszu na rzęsy, szminki na usta i podbijesz sama siebie w lusterku.

Dziekuję dziewczyny za wsparcie, będziemy szukać najlepszego wyjścia dla naszego Franiuta. Lekarz powiedzial, że bardziej niebezpieczne dla niego jest nie zrobienie tej operacji - grozi utrata sluchu. Takie zabiegi sa wykonywane w kazdym szpitalu dziecięcym ale tylko w Kajetanach zakładaja drenaz do uszu a przy jego wysiękach i ilosci plynu jest to konieczne. Dzis czuje się lepiej, leki zadziałały i mam nadzieję choroba będzie się cofać a nie rozwijac.

Dzis dowiedzialam się, że jednak w tym miejscu gdzie chcieliśmy postawic sklep przewidziana jest inna inwestycja - będą budować most :ico_placzek: i musimy szukac innego miejsca, ale tez szwagier nam wczoraj podpowiedział jak otrzymac pieniądze na dzialalność z unii, sam dostał ponad 1mlnPLN i otwiera kolejną firmę i już ma przyznane nowe 500tys. :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: trzeba umieć kombinować. Powiedzial, że pomoże więc humorek mam troche lepszy, najważniejsze to znaleźć lokalizację.

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

28 wrz 2010, 13:45

Ja w takich momentach myślę o maleństwie i o tym że muszę być silna za dwoje dla siebie i dla dziecka. i mimo wszystko dam radę.

Aga musi być dobrze :-D

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

28 wrz 2010, 13:46

bozena, :ico_respekt: Dla Ciebie widzisz trzeba mieć łeb ( przepraszam) Jak Bożena żeby interesy robic... :ico_oczko: Dużo zdrówka dla syncia Zyczę biedactwo :ico_chory:

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

28 wrz 2010, 13:48

bozena, to dobrze że macie wsparcie u szwagra. zawsze jest pod górkę na początku ale później nie ma nic cenniejszego jak wspaniały owoc pracy. :-)

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

28 wrz 2010, 13:49

Miluśka, A on chyba myslał że ja będę tu do 16 spac :ico_szoking: Jak ja zaraz do domu idę mam tam kotka co tęski i jeszcze sama autem wróce bo mój w robocie..

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

28 wrz 2010, 13:51

Agnieszka26, dziekuję i tfu, tfu aby nie zapeszyć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 wrz 2010, 13:54

wpadłam na chwilkę bo niunia spi, objadek prawie gotowy mieszkanie ogarniete z grubsza wiec mam chwilke na doczytanie..

widze ze nastroje podobne jak pogoda u mnie..oj i ja mam podobnie..ale dobrze ze jest forum gdzie człowiek moze sie pozalic :ico_sorki: :ico_sorki:

ja cały czas sie zastanawiam ile przetrwa moje małzenstwo..gdybym była bardziej stanowcze pewnie juz by było po wszystkim..ale niesety godze sie na pewne rzeczy i w rezultacie mam dwoje dzieci zamiast meza kt mnie potrafiłby wspierac :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

28 wrz 2010, 13:56

witam :ico_kawa:

o to i widze ze i ja sama nie jestem :ico_noniewiem:
ach ta pogoda :ico_szoking:
ja cały czas sie zastanawiam ile przetrwa moje małzenstwo..gdybym była bardziej stanowcze pewnie juz by było po wszystkim..ale niesety godze sie na pewne rzeczy i w rezultacie mam dwoje dzieci zamiast meza kt mnie potrafiłby wspierac
i bardzo dobrze nie ma jak stanowczosc :ico_sorki:

:-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 wrz 2010, 13:57

bozenko zdrówka dla synka- oby sie udało jak najszybcie te migdałki usunąć :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość