Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

29 wrz 2010, 10:41

hehe :ico_brawa_01: udalo mi sie wkleic moja pyske. Manenka Twoje rady sa bezcenne :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-09-29, 10:42 ]
ups, ale cos poknocilam w suwaczkach :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

29 wrz 2010, 11:05

witajcie :-) przeczytałam 4 strony i już nic nie pamiętam :ico_olaboga:

ja w poniedziałek byłam u gina. Wszystko ok. Ale tak jak mówiłam wcześniej usg będę miec dopiero pod koniec października :( mam nadzieję, że szybko zleci :-) posłuchaliśmy serduszka, dostałam żelazo do łykania i zobaczymy czy pomoże :-)

manenka
gratulacje dla koleżanki. A co do zazdrości synka, mam nadzieję, że do czasu pojawienia sie dzidziusia choć troszke mu przejdzie, albo, że szybko sie przyzwyczai do nowej sytuacji. Powiem Ci, ze moja Ola jak miała 2 lata też była bardzo zazdrosna, wyrywała mi nawet lalki z rąk. A teraz cały zcas opowiada, jak tos ię będzie opiekować dzidzią. ALe zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. garnie się do dzidziów, ale obcych, a jak to będzie z naszą dzidzią, też nie wiem. mam nadzieję, że w porządku.
Powodzenia na wizycie :-)

buzok
, zdrowia dla uroczej córeczki. Bańki???? :ico_chory: raz miałam i powiedziałam sobie nigdy więcej :-D

b@sia, śliczną masz córeczkę. i również powodzenia na wizycie :ico_haha_02:

pinko a twoja córeczka nadal narzeka na brzuszek??i czy wysypka zniknęła????


wszytskim mamusiom gratuluję kolejnych tygodni i również stawiam za mój 18 :ico_tort:

[ Dodano: 2010-09-29, 11:06 ]
ja też lubię fasolkę, a za flakami tak nie bardzo przepadam :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 wrz 2010, 12:28

pinko a twoja córeczka nadal narzeka na brzuszek??i czy wysypka zniknęła????
rzadko, a wysypka schodzi, myślę, ze ta ostatnia związana była z płynem do kąpieli, nowy jej kupiłam, bo sobie taki ze smerfetką wybrała :-)
Dzisiaj też dzwoniłam do poradni chorób wątrobowych i wszystkie wyniki są w normie, więc nie ma się czym przejmować. Poczułam ulgę, za 3 miesiące kontrolne badanie krwi znów :-(
Dobrze, że z dzidzią Twoją wszystko dobrze, a żelazo powinno pomóc podnieść troszkę, choć pamiętam, ze jak już mi się zaczęły problemy z hemoglobiną przy Uli, to tak miałam ciągle z tym problem już do końca ciąży.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

29 wrz 2010, 14:17

hej

u mnie wizyty nie było , tzn miała być 20 września, a babka na kartce mi wypisała , że 29mam przyjść heh, więc w kompie była wizyta na 20tego zapisana a na kartce na 29 tego no i nici z mojej wizyty, ale nie przejmuję się tym bo jutro mam USG i zobaczę dzidzie swoją :ico_brawa_01: zobaczymy czy płeć potwierdzą :-)

fasolka po bretońsku się już gotuje :ico_haha_02:

a ja dziś mam dobry dzień bo nie dość, że słonko świeci to jeszcze gadałam przez telefon ze swoją babcia bo wczoraj skończyła 80lat i ze swoim dziadkiem bo ma dziś imieniny :-) ależ ja za nimi tęsknie , bo jak mieszkałam w Pl to mieszkałam razem z nimi pomagałam im dom utrzymać, a teraz mój kuzyn się tym zajmuje , no i Michael ma właśnie po moim dziadku imię :-) , ale zastanawiam się czy nie lecieć w listopadzie na tydzień do Pl bo na święto na pewno już nie polecimy dopiero może w kwietniu :ico_noniewiem:

pinko, to super , że wyniki są ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: od razu humor pewnie masz lepszy :-)

Blanka26, :ico_brawa_01: za kolejny tydzien
:ico_brawa_01: za to, że wszytko ok na wizycie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a żelazo pomoże :ico_sorki:

b@sia, to daj koniecznie znać jak po USG :ico_sorki: :ico_sorki:
cieszę się, że mogłam pomóc :-)
ale masz uśmiechniętą Oliwcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Buzok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny tydzien

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 wrz 2010, 16:11

Hejka dziewczyny :-) ja już po obiedzie, po sprzątaniu .. więc mam spokój :ico_sorki:
dzisiaj Juleńka tak brykała aż brzuch się ruszał :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

29 wrz 2010, 17:30

dzisiaj Juleńka tak brykała aż brzuch się ruszał
Hehe, u mnie tez juz czasem widac golym okiem ruchy na brzuszku, uwielbiam na to patrzec :ico_brawa_01:
Dziewczyny ja wlasnie wrocilam z usg i co i nie ma takiego emotikonka, taka jestem szczesliwa, druga CÓRA ma byc, chociaz pani powiedziala ,,mysle, ze to dziewczynka''.
Nie wiem czemu sie tak ciesze, przeciez bylo mi wszystko jedno, ale buzia caly czas mi sie smieje :-D Teraz tylko wybrac imie, zeby juz nie mowic dzidzia, tylko tak prawdziwie :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 wrz 2010, 17:41

hehe udalo mi sie wkleic moja pyske
śliczna lala i jaki uśmich nam strzeliła, no i iminnicza mojej :ico_brawa_01:
dostałam żelazo do łykania i zobaczymy czy pomoże
dobrze, że morzesz brać to żelazo, bo ja to mam wysypkę okropną,
buzok, zdrowia dla uroczej córeczki. Bańki???? raz miałam i powiedziałam sobie nigdy więcej
ja miałam tylko 2 x w życiu i też ich nie lubię, ale Oliwcie już wiele razy uchroniły przed antybiotykiem.
gadałam przez telefon ze swoją babcia bo wczoraj skończyła 80lat i ze swoim dziadkiem bo ma dziś imieniny
jeju ja też jestem strasznie za rodzinką i ciężko by mi było bez niej
dzisiaj Juleńka tak brykała aż brzuch się ruszał
to super. Mój synalej dziś przyłorzył tacie w twarz jak przyłożył policzek do brzucha :-D

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 wrz 2010, 17:44

Dziewczyny ja wlasnie wrocilam z usg i co i nie ma takiego emotikonka, taka jestem szczesliwa, druga CÓRA ma byc,
Gratulacje ;* :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mój synalej dziś przyłorzył tacie w twarz jak przyłożył policzek do brzucha :-D
hehe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

29 wrz 2010, 18:10

dzisiaj Juleńka tak brykała aż brzuch się ruszał :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
,,mysle, ze to dziewczynka''.
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to teraz daj znać jak już imię wymyślisz :-)
Mój synalej dziś przyłorzył tacie w twarz jak przyłożył policzek do brzucha :-D
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no bo po co podsłuchuje co tam się dzieje?? :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 wrz 2010, 18:15

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no bo po co podsłuchuje co tam się dzieje?? :ico_haha_01: :ico_haha_01:
dokładnie hheheh

a jak Wasze samopoczucie dziewczyny?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość