pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

29 wrz 2010, 15:10

w połogu.Modle się żeby to była zła diagnoza tak jak kazał mi jechac do innego miasta bo mam wody zainfekowane,pojechałam(bo sie jeszcze nie znałam na niczym,lekarz powiedział wiec tak zorbiłam to tez był początek ,kazal mi do jego kolegi,)pojechałam do innego i ten inny lekarz się w głowe popukał,że niby jak on na usg zobaczył że wody zainfekowane,wołał nawet 2 lekarza bo stwierdził,że może w tyle został i można .Wtedy chodziło o to zebym sie do niego przepisała to on mnie dobrze poprowadzi,Ale nie przepisałam się.Ogólnie on jest najlepszy.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

29 wrz 2010, 15:12

dziewczyny mi sie wydaje że to sciema :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Modle się żeby to była zła diagnoza tak jak kazał mi jechac do innego miasta bo mam wody zainfekowane,pojechałam(bo sie jeszcze nie znałam na niczym,lekarz powiedział wiec tak zorbiłam to tez był początek ,kazal mi do jego kolegi,)pojechałam do innego i ten inny lekarz się w głowe popukał,że niby jak on na usg zobaczył że wody zainfekowane,wołał nawet 2 lekarza bo stwierdził,że może w tyle został i można .Wtedy chodziło o to zebym sie do niego przepisała to on mnie dobrze poprowadzi,Ale nie przepisałam się.Ogólnie on jest najlepszy.
Aguś przekonałaś mnie

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

29 wrz 2010, 15:14

a moze byście zapytały mnie czy sie umówilam??:/;/cce jeszcze poczekać żeby nie było jak z tamta ciązą,że mnie wyśmieli.Potem jak on cos mówił to moja lekarka po nim mnie badała .Zwykle on takie diagnozy stawial dziewczynom ,tzw rózne że skrócona szyjka że trza passar itp jak zostawal sam na zmianie.MOja kolezanka teraz lezy w szpitalu i tez jej powiedział że załozy jej passar bo ma 3,5cm:D

[ Dodano: 2010-09-29, 15:16 ]
I znow mam was przekonywać?? podam wam imie i nazwisko tego lekarza i wpiszecie sobie w google jakie ma komentarze

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

29 wrz 2010, 15:18

podam wam imie i nazwisko tego lekarza i wpiszecie sobie w google jakie ma komentarze
to wszystko wyjaśnia... bo potrafisz znaleźc w googlach lekarza, a o chorobie dziecka to juz nie??

styl Twoich wypowiedzi od samego początku wskazuje na małoletność i świetną zabawę na forum... daj boże, żebyś się bawiła, bo szkoda by mi było Twoich dzieci...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

29 wrz 2010, 15:20

Ogólnie on jest najlepszy.
I znow mam was przekonywać?? podam wam imie i nazwisko tego lekarza i wpiszecie sobie w google jakie ma komentarze
_________________
to jest dobry czy nie bo już nie rozumiem.

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

29 wrz 2010, 15:20

Ginekolog z Leska oskarża pacjentki z Sanoka o pobicie :: zobacz komentowany artykuł ~likier~

Grupa
Goście Napisano 19 September 2009 - 14:41 PM
#1

ty frajerku !!! dojedziemy cie !! twoje dni sa juz policzone !!

0 Do góry Raportuj
Odpowiedz Cytuj

--------------------------------------------------------------------------------
~~eire~~

Grupa
Goście Napisano 19 September 2009 - 15:45 PM
#2

Takiego frajera nie powinno się nazywać "doktorem" tylko zwykłym zapijaczonym szmatławcem i już dawno nie powinien pracować w tym szpitalu. Inne placówki jakby miały honor też takiego delikwenta by nie przyjęły! Jedyne co by mu pozostało to "leczyć" zwierzęta, swój chłop byłby dla nich

0 Do góry Raportuj
Odpowiedz Cytuj

--------------------------------------------------------------------------------
~Gość~

Grupa
Goście Napisano 19 September 2009 - 16:54 PM
#3

Użytkownik likier dnia 19.09.2009, 14:41:16 napisał

ty frajerku !!! dojedziemy cie !! twoje dni sa juz policzone !!

Jestem jak najbardziej- za.

0 Do góry Raportuj
Odpowiedz Cytuj

--------------------------------------------------------------------------------
~Brzozowianin~

Grupa
Goście Napisano 19 September 2009 - 21:10 PM
#4

MIROSŁAW PUDEŁKO...........mysle ze temu panu nalezy się lekcja ginekologi.

0 Do góry Raportuj
Odpowiedz Cytuj

--------------------------------------------------------------------------------
~Prawnik~

Grupa
Goście Napisano 20 September 2009 - 08:54 AM
#5

Drogie panie nie zapomnijcie że ten leski felczer decydując się na złożenie zawiadomienia podlega również odpowiedzialności karnej za zawiadomienie o przestępstwie niepopełnionym i fałszywe oskarżenia - art 234 KK i 238 KK, musicie tylko domagając się swoich praw po zakończeniu postępowania gdy nie zostanie stwierdzona wasza wina wymóc na prokuraturze wszczęcie postepowania przeciw niemu z tych artykułów . Mam nadzieję że zostanie skazany.

0 Do góry Raportuj
Odpowiedz Cytuj

--------------------------------------------------------------------------------
~adi~

Grupa
Goście Napisano 20 September 2009 - 09:20 AM
#6

DAMSKI BOKSER MYSLI ZE JEST BOGIEM ,A NIE NAZWAŁ BYM GO NAWET KONOWAŁEM ZWYKŁY MATERIALISTA WRZUC MONETE

0 Do góry Raportuj
Odpowiedz Cytuj

--------------------------------------------------------------------------------
~chłopak z Podkarpacia~

Grupa
Goście Napisano 20 September 2009 - 16:37 PM
#7

"Zajście badają rzecznik praw pacjenta i okręgowy rzecznik odpowiedzialności zawodowej lekarzy. "
i po kiego ...? przecież wiadomo jakie bedzie stanowisko rzecznika odpowiedzialności zawodowej lekarzy.

0 Do góry Raportuj
Odpowiedz Cytuj

--------------------------------------------------------------------------------
~Gość~

Grupa
Goście Napisano 21 September 2009 - 10:48 AM
#8

Po komentarzach widać że wszyscy wiedzą kto to taki (Brzozowianin wymienił go nawet z nazwiska) i jak się zachowuje ten pseudo "lekarz". Może się tak skontaktujcie z nowinami, żeby pomóc tym kobietom bo on jest lekarzem i odwraca kota ogonem.









To wo goóle czytałam!!! pytałam się czy ktos to przeszedł,czy da się wyleczyć gdzieś w innym szpitalu!!! tzw za granicą np!!

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

29 wrz 2010, 15:21

ananke, zgadzam sie większosc postów była własnie w podobnym kontekscie,i też mi sie wydaje że coś tu nie tak :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

29 wrz 2010, 15:23

To wo goóle czytałam!!! pytałam się czy ktos to przeszedł,czy da się wyleczyć gdzieś w innym szpitalu!!! tzw za granicą np!!
no to poszukaj dziecko drogie w googlach coś na ten temat...
ananke, zgadzam sie większosc postów była własnie w podobnym kontekscie,i też mi sie wydaje że coś tu nie tak :ico_sorki:
chyba niedawno była na tym forum "dziewczyna", co to tak nas wkrecała równie "zawiłymi" kolejami życia... z tego, co pamiętam, to właśnie taki sam ton powagi sytuacji występuje...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

29 wrz 2010, 15:23

pysia29, po co nam takie farmazony dajesz o tym lekarzu? to jest nieistotne do tematu :ico_nienie:

dobrze sie bawisz naszym kosztem co.......

[ Dodano: 2010-09-29, 15:24 ]
chyba niedawno była na tym forum "dziewczyna", co to tak nas wkrecała równie "zawiłymi" kolejami życia..
tak była i sama odeszła

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 wrz 2010, 15:26

Zwykle on takie diagnozy stawial dziewczynom ,tzw rózne że skrócona szyjka że trza passar itp jak zostawal sam na zmianie
a Ty co dla sportu chodzisz do takiego patałacha? Żeby sprawdzić jaką chorobę Ci teraz wymyśli?
to wszystko wyjaśnia... bo potrafisz znaleźc w googlach lekarza, a o chorobie dziecka to juz nie??
rozumiem że po diagnozie tego lekarza stwierdziłaś poszukam sobie o nim informacji bo o dziecku to nie warto.
cce jeszcze poczekać żeby nie było jak z tamta ciązą,że mnie wyśmieli
jeśli by chodziło o moje przyszłe dziecko bym miała gdzieś czy mnie wyśmieją czy nie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość