emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 wrz 2010, 18:27

raczej uważam, że jak ktoś ma predyspozycje by mieć rozstępy to je będzie miał.
ja tak samb uwazam, niestety ja stosowalam dobre kremy i nie podzialaly :ico_noniewiem:
az strach pomyslec, co by bylo gdybym nie smarowala :ico_olaboga:
niestey kawki się nie napiję, bo mnie od niej odrzuca :ico_noniewiem:
ja pije na sile, mocnociepla, tez mi nie smakuje, ale jak nie wypije to ziewam non stop i boli mnie glowa

ja wrocilam od lekarza, wszystko ok, slyszlam serduszko, dzidzia ma 2 cm, mam nagrana nawet plytke jak dzidzia macha do Marcysia rączkami :ico_brawa_01:
super
nastepna wizyta dopierooooo za miesiac :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 wrz 2010, 19:12

ja wrocilam od lekarza, wszystko ok, slyszlam serduszko, dzidzia ma 2 cm, mam nagrana nawet plytke jak dzidzia macha do Marcysia rączkami :ico_brawa_01:
super
nastepna wizyta dopierooooo za miesiac :ico_olaboga:
ja mam pierwsze usg dopiero za tydzień i doczekać się nie mogę

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

29 wrz 2010, 08:16

emilia7895, suuuperrrr wiesci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja jeszcze nawet do gina nie dzwoniłam.......mysle ze za jakies 2 tygodnie sie z nim spotkam odrazu na usg .juz nie moge sie doczekac ....w pierwszej ciazy byam w 4 tygi 4 dniu :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 wrz 2010, 12:09

hej

U mnie dziś pogoda kijowa, pada deszcz i zimno, zasypiam.

Ale zwalaniam się wczesniej z pracy i idę do kosmetyczki zrobic pazurki :-) , to mi nastrój nie co poprawi :ico_oczko:
ja wrocilam od lekarza, wszystko ok, slyszlam serduszko, dzidzia ma 2 cm, mam nagrana nawet plytke jak dzidzia macha do Marcysia rączkami
Super wiadomości :ico_brawa_01:
mysle ze za jakies 2 tygodnie sie z nim spotkam odrazu na usg .juz nie moge sie doczekac ....w pierwszej ciazy byam w 4 tygi 4 dniu
Ja była w 6 tyg. gin twierdził, ze to jest na pograniczu, najlepiej jest pójśc 7,8 tydzień takze jak jestes cierpliwa to zaczekaj jeszcze trochę :ico_oczko: ,, wtedy serduszko juz ładnie będzei widać :ico_oczko: Ale ja tez nie wytzrymałam

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

29 wrz 2010, 12:34

emilia7895, super ze wizyta za toba i wiesz ze wszystko ok, ja dzis na 19 do gina zobaczymy co u mojej fasolki :-)

A ja znow chora, gardlo mnie tak boli ze mam wrazenie jakby spuchlo. Fakt ze w nocy prawie znow nie spalam ale wytrzymalabym wszystko tylko ze znow mam goraczke :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

29 wrz 2010, 14:46

Witam.
Patrycja oj biedna jesteś. Idź najlepiej do lekarza, w ciąży to trzeba bardzo na siebie uważać, bo to prawie nic nie można brać, by dziecku nie zaszkodzić. Tylko na zwolnienie i się grzać.
emilia to super wieści. Już coraz więcej będziemy widział :-D . Mój M to nie może się doczekać kiedy lekarz siusiaka zobaczy :ico_olaboga: Jak przy Izie nie był nastawiony na żadną płeć i nie miało to dla niego znaczenia, tak ciągle teraz się pyta jak tam synek się czuje, wkurza mnie to, bo ja bym chciał 2 dziewczynkę.
A myślałyście już co byście chciały? Ja jak bym miała chłopaka to nie wiem jak bym dała mu na imię bo te co mi się podobają to ma mój M na pierwsze i drugie, a nie chcę powtarzać, a jak by była dziewczynka to będzie Uleczka :-D
U mnie zimno i brzydko, ale jak nie będzie padało to i tak pójdziemy na spacer, nie lubię takiego siedzenia w domu, mnie nosi. Wolę z małą chodzić po parku.
Dziś mam w planach kopytka w sosie pieczarkowym, ciekawe czy mała ruszy, nie bardzo przepada za takimi mącznymi rzeczami jak pierogi, kluski, makaron. ostatnio się naklepałam pierogów ze śliwkami a ona nawet do buzi nie wzięła.
Co do rozstępów, to ja ogólnie uważam, ze trzeba się smarować. Balsam używam na co dzień, ale naprawdę mam koleżanki które też się smarują, potem kupowały specjalne kremy w aptekach jak zachodziły i brzuch mają bardzo zniszczony. Nie wiem od czego to zależy. Raczej na wszelki wypadek stosować, bo to nigdy nie wiadomo.
Ogólnie to chciałabym zacząć ćwiczyć, jak byłam z Iza w ciąży to dużo ćwiczyłam, teraz brak czasu mnie dobija, a kondycję mam aktualnie zerową. Niby to gania się za tym dzieckiem, chodzi na spacery, ale człowiek przebiegnie parę metrów i zadyszka, a same wiemy,jak ważna jest kondycja przy porodzie.
Zbieram się za obiad, ziemniaki już chyba gotowe.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 wrz 2010, 16:10

hej kobitki
do mnie koleżanka wczoraj przyjechała na parę dni z córeczką to mnie nie będzie na forum,teraz poszła z małą do babci to mam chwilkę na wejście :ico_oczko:
ja wrocilam od lekarza, wszystko ok, slyszlam serduszko, dzidzia ma 2 cm, mam nagrana nawet plytke jak dzidzia macha do Marcysia rączkami :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja mam wizytę dopiero 15 października :ico_sorki:


co do rozstępów to ja teraz uznałam,że już nie będę się smarować :ico_noniewiem: w pierwszej mi smarowanie nic nie dało to teraz chyba sobie daruję :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 wrz 2010, 17:02

A ja znow chora, gardlo mnie tak boli ze mam wrazenie jakby spuchlo.
Ja też nadal jestem podziębiona-kaszel suchy mnie tak męczy, że mam wrażenie że płuca wypluję.Byłam dziś u lekarza-pani stwierdziła, że osłuchowo nic nie ma, gardło czyste.Zleciła propolki i syrop prawoślazowy. Jak powiedziałam, że mam na niego uczulenie to dała mi antybiotyk :ico_szoking: Nic mi nie jest poza tym kaszlem. Nie będę brała tego antybiotyku.

Co do tego syn czy córka-nie ma znaczenia byle było zdrowe.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

29 wrz 2010, 17:14

Nie będę brała tego antybiotyku.
Ja tez tak zrobilam jak mi 3 tyg temu zapisala lekarka antybiotyk. Kupilam go ale nie wizelam, chociaz pozniej znajoma z apteki mowila mi ze jedna grupa faktycznie jest bezpieczna i jezeli sie bierze akurat ten moj pod scislym nadzorem lekarza to nie ma niebezpieczenstwa

Dla mnie tez plec nie ma znaczenia, ale jak ogladam ciuszki dziedziece to tak chcialabym stroic coreczke :ico_oczko: zreszta w mojej rodzinie rodza sie tylko dziewczynki wiec bylabym mocno zdziwiona jakbym miala chlopczyka

[ Dodano: 2010-09-29, 23:09 ]
10 min temu wrocilam od lekarza, masakra jeszcze nigdy nie przyjmowal mnie przed 23. Ale jak zobaczylam malenstwo to przeszla mi zlosc :-) Ma 2,4 cm i dostalam zdjecie jak wyciaga obie raczki. Napatrzec sie nie moge :-D

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

30 wrz 2010, 07:27

Witam. Ja jestem w pracy i jem śniadanie. Dziś koleżanki nie ma i mogę sobiee do was zajżeć, ale widzę, że zajęte byłyście i wiele czytania nie mam.
patrycja byłas u gina tak późno, czy to ze względu na to przeziebienie robił ci badanie? Ja ciagle zapominam zeskanować sobie usg i wkleić, ale ja to mam jeszcze fasolkę, a tu już rączki. Dziś zadzownię go gina i się umówię na 14-go. Jak da radę Patrycjo to się pochwal maleństwem.
Murchinson jak się czujesz?
Aniu zdawaj relacje z wizyty koleżanki w miarę możliwości oczywiście :ico_haha_01:
Ja wczoraj byłam z Izą na spacerze, karmiłyśmy kaczki, Iza ciągle tarza mi się w trawie a to już nie pora na takie harce. Mąż po pracy też do nas doszedł i było zimno, ale fajnie rodzinnie. Potem ja jak zwykle padłam. M małą umył i położył, ale w nocy o 2 obudziła mu się i zaczęła bardzo płakacć, nie mógł jej uspokoić. Więc musiałam wstać. Położyłam ją, ale źle spała, czuwałam całą noc przy niej, dziś padam. Nie wiem czy to przez te 3 trójki, czy może ją coś bierze.
Miłego dnia dziewczyny.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość