Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

29 wrz 2010, 17:22

im więcej ludzi będzie przeciwstawiać się takim ludziom jak pysia tym lepiej będzie dla nas wszystkich :ico_sorki:
niestety internet jest anonimowy...
dlatego, niestety, nic tu nie zrobimy... :ico_zly:

katke
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3258
Rejestracja: 14 sty 2009, 02:47

29 wrz 2010, 17:51

Masara, ja juz kiedys mowilam , ze Pysia29 mogla by scenariusze do seriali piasc :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2010, 21:02 przez katke, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

29 wrz 2010, 19:23

Szczerze mówiąc, jeśli chodzi o zwierzanie się i wypłakiwanie, to ok. pisz na forum. Ale jeśli czyjeś dziecko jest zagrożone nieuleczalną chorobą, to powinno się skupić nad ciążą i dzwonić i biegać po szpitalach, przychodniach, specjalistach. Ja bym tak zrobiła. I napewno nie byłabym taka spokojna. Jeśli usłyszałabym o takiej diagnozie od razu bym coś z tym zrobiła...
Po za tym, wpisałam hasło w google i wyskoczyło mi pełno tematów z innych for i rozmowy dziewczyn które to przechodziły.
Różnego rodzaju artykuły o tej chorobie...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

29 wrz 2010, 19:46

e jeśli czyjeś dziecko jest zagrożone nieuleczalną chorobą, to powinno się skupić nad ciążą i dzwonić i biegać po szpitalach, przychodniach, specjalistach..
i to jest prawidłowe myślenie ,prawidłowa reakcja
niestety internet jest anonimowy...
nie do końca to jest prawdą,gdyby namawiała do przestępstwa to policja potrafi ja namierzyć,więc tak naprawdę nikt nie jest anonimowy w necie

pysia na tym forum na pewno jest już mało wiarygodna i lepiej będzie jak już nie będzie pisać na naszym forum, przynajmniej w takiej formie jak dotychczas

[ Dodano: 2010-09-29, 19:51 ]
jest prawie 500 wyświetleń tego tematu a tak mało osób wypowiedziało się w temacie ...szkoda ....chowając głowy w piasek nie unikniemy problemu ,ale możemy spowodować aby nikt tak nie odpowiedzialnie na forum nie pisał

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

29 wrz 2010, 20:02

jest prawie 500 wyświetleń tego tematu a tak mało osób wypowiedziało się w temacie ...szkoda
mal, ciężko napisać cokolwiek... ja ważyłam słowa dośc długo... rozumiem, ze może się przytrafić zawirowanie w życiu, ale to wszystko w całosci jawi się, jako kompletna bzdura, żadna jej wypowiedź nie jest spojna...
w tym wątku zamiast pokazać, jak się martwi o dziecko to zaczęła cytować (nie wiem, po co zupelnie?!) jakieś bzdury z innego forum...
to wygląda juz na kpinę...
pysia na tym forum na pewno jest już mało wiarygodna
dokładnie :ico_sorki:

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

29 wrz 2010, 20:09

e jeśli czyjeś dziecko jest zagrożone nieuleczalną chorobą, to powinno się skupić nad ciążą i dzwonić i biegać po szpitalach, przychodniach, specjalistach..
i to jest prawidłowe myślenie ,prawidłowa reakcja
niestety internet jest anonimowy...
nie do końca to jest prawdą,gdyby namawiała do przestępstwa to policja potrafi ja namierzyć,więc tak naprawdę nikt nie jest anonimowy w necie

pysia na tym forum na pewno jest już mało wiarygodna i lepiej będzie jak już nie będzie pisać na naszym forum, przynajmniej w takiej formie jak dotychczas

[ Dodano: 2010-09-29, 19:51 ]
jest prawie 500 wyświetleń tego tematu a tak mało osób wypowiedziało się w temacie ...szkoda ....chowając głowy w piasek nie unikniemy problemu ,ale możemy spowodować aby nikt tak nie odpowiedzialnie na forum nie pisał


nikt nie jest animowy w internecie,wystarczy po ip-ie komputera zobaczyć i wsio.Po 2 ja nie bedę z kazdym postem udowadniac,udowadniałam chyba 3 razy .Wiem że moje życie jest dziwne .Z kolezanką się smiałam ze moge ksiazke o problemach w ciazy napisac bo to tylko ciazy dotyczy ,zawsze było wszystko ok.No i można telenowele wydać na pare lat o rodzinie 1 dziecka:Dbo tam kto z kim,po co i dlaczego to dojsć to trzeba mieć łeb,Ja nie mam takiego pokreconego zycia,musiałam z kolezanka na kartce wypisywać żeby sobie połączyc liniami kto z kim był i jest:D.a pozatym nie musicie mi wierzyć,każdy ma do tego prawo . no to ja na tyle w tym poscie.Ja wcale nie bede się tłumaczyć.Ogólnie chodizło mi o to czy ktos z Was! (z tych na forum) (tego forum)bo pisałam z 4 razy o tym i dalej piszecie zebym sobie wyszukała)mial z tym styczność,zebym mogła popytac sie na czym to polega ,itp itd.bo jak mam zapytać się kogos kto napisał 5 lat temu posta o tym?mI SIE naprawde nie chce udowaniać i nie mam zmaiaru bo już to robiłam,a to co myślicie to już tylko i tylko wasza (kazdego z osobna) sprawa.

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

29 wrz 2010, 20:12

jest prawie 500 wyświetleń tego tematu a tak mało osób wypowiedziało się w temacie ...szkoda
bo nawet nie wiadomo co pisać :/ ja również od pewnego czasu uważam ze to co pisze pysia29 zupełanie nie trzyma sie kupy ale jakoś tak niby sie wytłumaczyła wcześniej, wszyscy sie wypowiadali ze ok i ze wyjaśnienia zostały przyjete. Zgadzam sie z wami, Najlepiej byłoby zeby już nie udzieleła sie na tym forum, bo tu kobiety mają prawdziwe problemy a nie wymyślone, i zwracają sie tu o pomoc i robienie sobie z teg żartów jest na prawde nie na miejscu. Ja czytając takie informacje '' Bezczaszkowiec'' zaraz sie denerwuje, współczuje, czytam, zresztą pewnie jak wy wszystkie. Strata czasu i nerwów. Szkoda ze nie można jakoś nie wiem, weryfikowac danych.

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

29 wrz 2010, 20:13

a tak pozatym jeju kto wam powiedział że nie jestem apisana do lekarza! już to zrobiłam do Mojej Pani doktor,ona odrazu powiedziała żebym się nie martwiła narazie,że ja wiem o co chodzi i że zrobi Mi badania ale dopiero potem,po 14 tygodniu.

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

29 wrz 2010, 20:13

znalazła sobie forum na którym każdy się nad nią litował i doradzał jak potrafi. koniec dobrego. ludzi przeżywają prawdziwe tragedie a Ty jakąś szopkę kręcisz.
jesli to co piszesz jest prawdą to ja współczuje Twoim dzieciom bo jestem bardzo niedojrzała emocjonalnie i psychicznie. zachowujesz się jak takie niedouczone głupkowate plastiki.
zdziwiasz historie nawet nie zżyłaś się z tym forum. piszesz tylko jak coś nowego wymyślisz żeby zrobić sensacje.

współczucia.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

29 wrz 2010, 20:20

mania6891, czyli masz takie zdanie jak i tu my piszący :ico_oczko: i o to właśnie chodzi by my zdrowo myślący ludzie piętnowali takie podejście do sprawy...ktoś kto ma dzidzię bez czaszki wie czym to grozi a jak nie wie to w dobie netu umie z przeglądarki skorzystać i głupio się nie pyta czy to można leczyć

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość