Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

29 wrz 2010, 23:36

a no właśnie z tym moim samopoczuciem jakoś tak nie bardzo, taka jakas smutna jestem i przybita, choć powinnam się cieszyć, a mnie się ciągle chce płakać ostatnio. może ta pogoda, nadchodząca zima...przydałoby sie troszkę słoneczka :(

manenka szkoda, że wizyty nie miałaś, ale szybciutko daj znać po jutrzejszej wizycie. Ja mieszkam od rodziców 100 km, ale bardzo za nimi tęsknię, jeżdżę do nich często, bo w każdym miesiącu sie widzimy, ale o tak uważam, że zbyt rzadko :-D

b@sia gratuluje córeczki :ico_brawa_01:

buzok14, to z tą flaszka to tak zabrzmiało, jakby za dobre wiadomości płaciło się dodatkowo. kiepski żart wymyśliła ta lekarka, albo faktycznie chciała dorobić :ico_noniewiem: co do zgagi, ja nie wiem co to jest :ico_noniewiem: i chyb alepiej, żebym nie wiedziała.

pinko, cieszę się, że córeczka zdrowa :-)

Tynusz1, mówisz, że Juleczka dziś szalała, a mój łobuziak, 3 dni miał ciągłego fikania a dziś np. zaczął kopać wieczorem. Prosiłam, głaskałam i nic. uparciuch. :-)

ale wam fajnie z tym usg, ja też już chcę :ico_haha_02:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 wrz 2010, 23:52

Oliwka zanim jej teściu zaczął stawiać to marudziła, ale nie było źle ogólnie to dzielna dziewczyna. Ja też pije mleko i na chwilkę uspokajam nim zgagę ale nie na długo :567:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

30 wrz 2010, 08:23

pinko, cora w sumie mowila ze chce dziewczynke, ale mysle, ze jej to wszystko jedno, zeby po prostu dzidzius byl :-D Najlepsze jest z wybieraniem imienia, bo mowi ze dzidzius ma sie nazywac Dzidzius i koniec :ico_puknij:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

30 wrz 2010, 08:24

dzidzius ma sie nazywac Dzidzius i koniec :ico_puknij:
to już imię macie hehe :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

30 wrz 2010, 10:31

mnie się ciągle chce płakać ostatnio. może ta pogoda,
:ico_pocieszyciel:
mowi ze dzidzius ma sie nazywac Dzidzius i koniec :ico_puknij:
hehehe, moja też mówi, że dzidziuś to nie Staś, ani braciszek, tylko dzidziuś :-D :ico_haha_01:

Ja mam dzisiaj zgagę od rana, a zjadłam tylko rogalika maślanego... i mi tak do tego niedobrze trochę, a przy tym chce mi się jeść, więc chyba sobie zrobię herbatkę z cytrynką, bo zimno mamy w pracy i zjem sobie bułeczkę...

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

30 wrz 2010, 11:33

hej!!
wracając do tematu usg - ja dzisiaj idę na 3d na 18,30 :ico_brawa_01: nie mogę się doczekać i tylko o tym myślę od wczoraj. A do gina chodzę prywatnie cały czas (trafiłam do niego przy Zuzi w sumie przypadkiem) i jestem z niego bardzo zadowolona. Ma w swoim gabinecie usg dopplerowskie i za każdym razem sprawdza wszystko bardzo dokładnie. Puszcza serducho, przepływy i mierzy wszystkie potrzebne kostki. A teraz będzie usg pokazowe :-D dla męża. Wtedy ustawia stołek i wszystko mu opowiada. Jak pamiętam buźkę Zuzi z tego usg połówkowego to miała taką samą jak się urodziła :ico_brawa_01: No tylko nie jest tani. Każda wizyta kosztuje ok 180 zł. Mój W. się śmieje że spokój ciężarnej kosztuje :ico_oczko: Ale trzeba przyznać że nie jest naciągaczem, bo co może to pomoże przez telefon, wypisze receptę bez kasowania itp.

[ Dodano: 2010-09-30, 11:34 ]
zjem sobie bułeczkę...
bułeczka jest dobra na wszystko :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-09-30, 11:35 ]
mowi ze dzidzius ma sie nazywac Dzidzius i koniec
super jest!!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

30 wrz 2010, 12:19

Witam ja się dziś szykuję na wizytę do mojego gina, no i po zwolnienia.
Ja mam dzisiaj zgagę od rana, a zjadłam tylko rogalika maślanego...
Oj jak już się zaczęła to nam pewnie dokuczy do końca ciąży, jednego dnia mocniej drugiego słabiej :ico_noniewiem: . A już miałam nadzieje, że mnie to ominie w tej ciąży. Ale i tak dobrze, że połowa minęła bez. Mnie też Pinko dziś od rana męczy, a zjadłam dziś twarożek biały i popiłam mlekiem, więc nie wiem czy tu teraz zależy od tego co zjemy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

30 wrz 2010, 14:15

Mnie też Pinko dziś od rana męczy, a zjadłam dziś twarożek biały i popiłam mlekiem, więc nie wiem czy tu teraz zależy od tego co zjemy :ico_placzek:
to chyba dlatego, że dzidzia ma już spore rozmiary i zaczyna uciskać żołądek :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

30 wrz 2010, 14:31

hejka. U nas dziś 7 stopni, zmarzłam :ico_chory: chciałam Oli kupić kaloszki, ale wszystko rozkupione już.
wspólczuję Wam dziewczyny tej zgagi, ja z Olą nie miałam i teraz też odpukac,

AniaZaba, daj znać po wizycie :-)
sporo płacisz u lekarza. ale najważniejsze zaufanie do lekarza.Ja płacę 70 zł, ale usg nie mam na każdej wizycie, ale tez w nocy o pólnocy mogę dzwonić do niego i daje mi leki za darmo i badania przez szpital robimy, no i ufam mu, choć z Olą nie chodziłam do niego. I wizyta czasem trwa ponad pół godziny :ico_haha_02: Też trafiłam przypadkiem. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

30 wrz 2010, 16:21

hej

ja tylko wpadłam napisać , że juz po USG jestem będzie dziewczynka :-D
termin porodu 22 .02.2011 :)

zdjecia wstawie póżniej :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość