Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

30 wrz 2010, 23:26

isiawarszawa, gratulacje ,a w jaki sposób się tam załapałyście?

a ja dziś o mały włos nie dostałam zawału przez Llka
byliśmy na kawce u cioci i jak trzeba było pojechać do domu zapakowaliśmy się do samochodu ,oczywiści Lolek zaczoł swoją szopkę ,(bo nadal nie cierpi jazdy samochodowej), ażwkońcu tak się zaniół i trwało to i trwało ,ja krzyczałam do niego i moja siostra była z nami też już krzyczała i nawet nie wiem ile to trwało,dlamnie to była wieczność i dopiero jak wysiadłam z samochodu to on złapał dech :ico_sorki:
boże dziewczyny jeszcze nigdy się tak nie bałam ,on się zanosi często ale tak jeszcze nigdy ,a ja się tak spłakałam i trzęsłam się jeszcze z pół godziny
a siostra taksięprzestraszyła,żewziełagona recei zaniosła mi do domu ,żeby tylko nie musiał wsiadać znowu do samochodu

matikasia, fotki fajne i butki śliczne ,aMilenka widać kobietka od małego wszystko przymierzyćmusi :ico_oczko:
:ico_brawa_01: dla dziadków za paczkę

ja też nie szczępię na nic dodatkowego
a jeśli chodzi o ospę to prawda że im wcześniej się ją przechodz tym lepiej

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 paź 2010, 07:14

Witam,
wiolawgdzieś kiedyś czytałam, że jak sie dziedko zanosi to trzeba mu dmuchnąć w twarz i powiem Tobie, ze jak Zosia się zaniosła, spróbowałam i pomoglo.
a jeśli chodzi o ospę to prawda że im wcześniej się ją przechodz tym lepiej
no właśnie dlatego chyba nie będziemy szczepić Zosi p-ko ospie.

matikasia :ico_brawa_01: dla dzielnej Milenki za stanie. No i za udane zakupy :-) to jest to, co tygryski lubią najbardziej. A jeśli chodzi o zajęcia w Akademii, to moze z czasem Matiemu i angielski się spodoba.

isia gratulacje, wysyłałaś jakieś zgłoszenie?

[ Dodano: 2010-10-01, 07:15 ]
przed przedszkolem zaszczepię na pneumo i meningo
my już pneumo mamy zaszczepione, a na meningokoki druga dawka w listopadzie.

[ Dodano: 2010-10-01, 07:53 ]
matikasia ja chyba nie będę już dawać Zosi cycusia, tak mnie załatwiła, ze powiedziałam koniec. Na noc oczywiście dostała pierś, usnęłam razem z nią. Przebudziłam się około północy, a ona dalej wisi na cycu, ale śpi, więc włożyłam delikatnie mały palec żeby wyjąć pierś z buźki, a ta mała zołzica jeszcze zdążyła mnie ugryźć i to tak, że aż mi się krew lała z cycorka. Ból był niesamowity, że aż się popłakałam. W nocy dostawała wodę z butelki i głaskałam ją po brzuszku. Trochę marudziła, ale usnęła. Tuż przed swoją pobudką wzięłam ją do łóżka, ale na szczęście nie chciała jeść, tylko "wdrapała" się na mnie i przytuliła mocno i spała tak jeszcze pół godziny :-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

01 paź 2010, 07:58

na forum edziecko było ogłoszenie, wysłałam zdjęcia pod wskazany mail i wczoraj do mnie zadzwonili
wiolaw nie to że się mądrze ale mój brat miał takie bezdechy że aż siny sie robił i u nas skutkowało tak jak magda mowi - dmuchnąć w twarz, mocno ale po jakims czasie to nie pomagało wiec pewien znachor poradził mojej mamie by wylewała na klatke piersiową dziecka poł szklanki zimnej wody! brutalne ale skuteczne - to pisze tak wrazie co
bo pozniej jak maciek miał juz około 1,5 roku wystarczyło >hasło< woda by sam sie odtykał

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 paź 2010, 08:26

wystarczyło >hasło< woda by sam sie odtykał
:-) bał się oblewania :ico_oczko: i wolał się "odetkać"...w końcu śmigus dyngus jest tylko raz w roku :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

01 paź 2010, 09:27

to trzeba mu dmuchnąć w twarz
Ja się często zanosiłam i nie tyle w twarz co do buzi.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 paź 2010, 09:45

nie tyle w twarz co do buzi.
ja czytałam, że w twarz, ale nieważne, ważne, że są jakieś sposoby :-D

Ale się wkurzam na jednego allegrowicza. Zamówiłam sobie kamizelkę, od razu wpłaciłam pieniądze. Facet ma konto w tym samym banku co ja, wiec miał kasę od razu. Oczywiście napisane jest, że wysyłka expresowa, a kupiłam towar 1,5 tygodnia temu. Odpisał mi, że na początku tygodnia otrzymam paczkę, paczki nie mam. Wczoraj mi wysyła maila, że ich system księgowań, nie wykrył mojej wpłaty i że mam podać na które konto wysłałam, to będą szukać ręcznie. Wysłałam im potwierdzenie przelewu, a on mi wysyła ponownie identycznego maila. No to już im napisałam, że sobie żarty robią z ludzi itd. Teraz czekam albo na przesyłkę albo na zwrot kasy i wystawię im takiego negatywa, że aż się nie mogę doczekać :-D

[ Dodano: 2010-10-01, 09:45 ]
Kasia90 buziaki dla Kini za ukończony 10 miesiąc :ico_brawa_01: :ico_tort:

[ Dodano: 2010-10-01, 09:55 ]
No i dla Nikoli Sabci i Lolusia wioli za 11 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_tort:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 paź 2010, 10:12

Witam z rańca. Mamy dobry czas. 10 jest a my już kotleciki do hamburgrów zrobiliśmy i serniczek czekoladowy się piecze. Wymysł Matiego. Dobrze, że w weekend gości mamy. Będzie komu jeść.

Mgda33 w Twoim przypadku odstawić Zosię to najlepsza decyzja. Lada dzień kończy rok. Ty chodzisz do pracy codziennie rano, musisz się wysypiać. A to ciumkanie naszych dzieci w tym wieku to tylko przyzwyczajenie, a nie głód. Ja też już rzadziej małej podaję. Teraz na próbę dałam jej butlę do usypiania dziennego. Zobaczymy może dłużej pośpi.
Tak naprawdę ona się domaga cycka może z raz dziennie i to nie zawsze i w nocy 2 razy. Także dajemy sobie jeszcze 3-4 tygodnie.
Magda ten gość z allegro może być oszust, albo po prostu kombinuje, ale paka przyjdzie z opóźnieniem. Negatyw się należy!

Kasia90 buziaki dla Kingusi za 10 miesiączek.

Ja też zdmuchałam kiedyś Milence raz w twarz i podziałało. Teraz na szczęście się nie zanosi.
Dziś było rano w domu 19 stopni i T przepalił w kominku choć nie wiem po co. Za ciepło nam było. Mała najpierw była w kojcu. Potem ją pilnowałam. Jak zgasło i przestygło to już normalnie wzięłam się za ciasto, a ta gnidka podeszła dotknęła i i tak trochę się musiała oparzyć, bo płakała chwilę. Wystraszyłam się. Ciężko będzie z tym kominkiem w zimę, a może już teraz będzie wiedziała. No zobaczymy.

Jutro mam 3 koleżanki z liceum z dziećmi:)

Isia ogromne brawa dla Oli :ico_brawa_01: czekamy na jakieś fotki z sesji!!

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

01 paź 2010, 11:34

Witam sie i ja
matikasia, dziekuje tobie za info na forum :-D

zaczne od tego ze od wczoraj jestesmy z Zulka juz w domku :ico_sorki:
okazalo sie ze miala 3 dniowke :ico_szoking:
ale zesmy sie tak wystaszyli ze hej
w niedziele o 14 wypila ostatie 100ml herbatki i okolo 19 miala juz 39.3st tepm. i byla taka rozpalona ze poszlam do szpitala
a oni do nie ze dziecko odwodnione :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i musi zostac
no to zotalismy
podejrzewali do razu ze to bakteria w moczu(sugerowali sie tym co poprzednio miala) :ico_zly:
ale okazalo sie inaczej na szczescie a w poniedzialek miala nawet 39.9tem :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ale wczoraj juz rano byla taka wysypana ze pani doktor na obchodzie sie ucieszyla ze to 3 dniowka :-D :-D
i wypisali nas do domu
okropne to bylo
lezalam z dwojka innych dzieci ktore byly chore na zapalenie pluc :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:
niebylo innej sali zeby nas przeniesc i tak sie balam ze Zulak złapie ale poki co nie pytalam nawet lekarki to powiedziala ze niepowiina zlapac no oby
przez te 3 noce wogle niespalam bo jak niemoja plakala to inne dzieci krzyczaly i plakaly to bylo okropne
jestem nadal taka zmeczona i niewyspana

Zulak zreszta tez chce tylko na raczki,i spi na moich rekach masakra
musze ja odzwyczaic
jest cala wysypana ale ponoc jeszcze tylko 3 dni tak bedzie zobaczymy

Wiolaw,Sabcia dla waszych pociech :ico_brawa_01: :ico_tort: za 11 miesiecy :-D
Kasia90 dla twojej Kini za 10 miesiecy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort:

isiawarszawa, no super ze twoja sie dostala na sesje,fajnie zycze zeby byla na okladce gazetki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magda33, wspolczuje sytuacji z tym allergowiczem to napewno jakis oszust tak zbywa :ico_zly: :ico_zly:
mam nadzieje ze sie wyjasni
a co do cycusiowania to mam nadzieje ze uda ci sie szybko skonczyc i Zosienka niebedzie sie domagac :ico_oczko: :ico_oczko:

Matikasia sliczne fotki MIlenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a najlepsze jak przymieza buty hehe mała modelka rosnie prawdziwa z niej kobietka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

sliczne te kozaczki super i cena tez fajna :-D :-D
tak trochę się musiała oparzyć, bo płakała chwilę. Wystraszyłam się
oj biedulka niestety nasze dzieci teraz wszystkiego smakuja,dotykaja i niezawsze dobre rzeczy,moja lubi bardzo kontakty i wszelkiego rodzaju kable :ico_olaboga:
serniczek czekoladowy się piecze.
mniem mniam pychotka :-D :-D

a no i ja stawiam tez :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 11 miesiac Zulki

i dla Magdusi sto latek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kala witaj spowrotem :ico_oczko: :ico_oczko: super ze u ciebie sie zaczelo ukladac :-D :-D

dalje niewiem co mialam napisac
przepraszam ale niejestem jeszcze ogarnieta po tym szpitalu
lece ogaranc troszke mieszkanie a potem sie zdrzemne troszke :ico_oczko: :ico_oczko:

a no i dziekuje za zdrowko dla Zulki :-D :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 paź 2010, 11:42

STo lat dla Zuzanki :ico_brawa_01: :ico_tort:

mikusia jak dobrze, ze to tylko 3-dniówka, ale ile musiałaś najeść się strachu :ico_olaboga:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

01 paź 2010, 18:40

Mikusia dobrze, że to tylko 3 dniówka! Martwiłyśmy się wszystkie.

:ico_tort: za wszystkie 11 miesięczne dzieci, moją 10 miesięczną Kinie i Oli na sesji!
No i dla Magduś z okazji urodzin. :)

Niestety nic więcej Wam nie napiszę. Może wrócę do życia forumowego po weekendzie. Wybaczcie! :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości