barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

01 paź 2010, 20:53

:-) Hej Dusia to moze kiedyś się spotkamy jak mamy tak nablizej
Kocham góry, choć odkąd wyszłam za maz to byłam tylko raz bo jakoś mój Pan się nie kwapi do spinania po górach i tak dobrze,ze nauczyłam go aktywnego odpoczynku
:-) . W Krynicy byłam raz . Dokładnie to byłam w sanatorium w Muszynie i Krynice odwiedziłam sobie przy opkazji
Moja dziatwa strasznie rozrabia zgłupieli bo jak było ciepło to non stop urzędowali na dworze albo na polu jak kto woli. Dzis Karol szrpał za włosy Oleńka a ona piszczała ku jej i jego uciesze
Ola czeka na zimę z utęsknieniem a ja jej nie chce
Ja pracowałam w laboratorium medycznym a jesli chodzi o badania to tez tak jak u Dusi tyle ze my same sobie robiłyśmy badania krwi
Warto korzystac z takich badań okulistycznych. Ja dowiedziałam sie,ze mam jaskrę po porodzie Oli i o mała nie straciłam wzroku w jednym oku

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

02 paź 2010, 12:44

Przedstawiam wam moje dzieciątko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

02 paź 2010, 18:25

magda1614 super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: taki mały kompletny człowieczek

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

03 paź 2010, 14:59

No jestem szczesliwa bardzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-10-04, 14:35 ]
A tu cisza cos ostatnio.
Ja w weekend w szkole byłam to nie mialam czasu za bardzo wchodzić tu a wy??
No i z tego banku nie zadzwonili jeszcze a jak ja dzwonilam dzis to jeszcze nie wiadomo nic :ico_zly: no przeciez szlag czlowieka moze trafic ,pytam sie faceta czy ktos tyle czasu tez czaekal na ten kredyt to mówi ze jestesmy pierwsi którym takie cos sie przytrafiło szok :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: my czekamy juz 3 miesiąće bo trafilismy na okres urlopowy,zobaczymy co z tego bedzie bo ja juz straciłam cierpliwosc do tegoo banku :506:

No i zaczął sie pazdziernik jak ten czas szybko leci :ico_sorki:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

04 paź 2010, 21:07

:-) Oj szybko szybko ten czas leci. Moja Ola czeka na ur to juz trzecie a mi sie nie chce wierzyć tak szybko urosła
Magda wspaniała ta twoja kruszynka

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

04 paź 2010, 22:36

Hej
Nie było mnie tutaj ostatnio.
W sobotę zmarła moja ukochana babcia, mama mojej mamy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Cudowny człowiek, wspaniała troskliwa mama i babcia. Jakby mogła każdemu by nieba przychyliła. Dożyła pięknego wieku - w styczniu skończyłaby 96 lat. Ktoś powie eeee babcia zmarła swoje przeżyła...... Ale dla mnie i moich bliskich to trudne przeżycie. Mnóstwo wspaniałych wspomnień związanych z babcią nawet teraz pisząc o tym łzy same napływają mi do oczu. Wczoraj odbył się pogrzeb. Była cudna słoneczna pogoda, bezchmurne niebo po prostu pięknie tak jak piękne było Jej życie, choć usłane wieloma trudami....
Co do samopoczucia, to ja nadal czuję się super jakbym nie była w ciąży. Czasami przypomina się dopiero jak młody dziurę w brzuchu chce mi wykopać.
No to rewelacja :ico_brawa_01:
gaga22, ale z Twojego synka przystojniaczek. Ma takie piękne czarne oczka i dłuuuugie rzęski, śliczny chłopczyk :ico_brawa_01:
:-) Hej Dusia to moze kiedyś się spotkamy jak mamy tak nablizej
Super by było. Cósik wymyślimy jak się ociepli ...czyli nie wcześniej jak w przyszłym roku.
barbara123, jednym słowem moje okolice nie są Ci obce.

A co do badania wzroku. Trwało nie dłużej niż 3 min :ico_szoking: Więc mam mieszane uczucia co do wiarygodności wyniku, może przesadzam ...Pani powiedziała, że jest OK tylko zaleciła mi regularną kontrolę wzroku. Pewnie ze względu na wiek :ico_oczko:
magda1614 cudna fasolka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No i z tego banku nie zadzwonili jeszcze a jak ja dzwonilam dzis to jeszcze nie wiadomo nic :ico_zly: no przeciez szlag czlowieka moze trafic ,pytam sie faceta czy ktos tyle czasu tez czaekal na ten kredyt to mówi ze jestesmy pierwsi którym takie cos sie przytrafiło szok :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: my czekamy juz 3 miesiąće bo trafilismy na okres urlopowy,zobaczymy co z tego bedzie bo ja juz straciłam cierpliwosc do tegoo banku :506:
Podziwiam Was za cierpliwość. Przecież jakbym poszła do tego oddziału gdzie sprawę załatwiacie to bym chyba rozniosła. Wiem z autopsji wiele rzeczy jest niezależnych od osób pracujących w oddziałach. Ale litości 3 m-ce czekać na kredyt :ico_szoking: Fakt, że na mieszkaniowy czeka sie dłużej no ale bez przesady. I guzik to klienta interesuje, że jest sezon urlopowy w końcu są zastępstwa :ico_noniewiem: Dziwię się, że w dobie tak dużej konkurencji na rynku bankowym tak sobie z Wami pogrywają. Przepraszam ale już samą mnie poniosło :ico_olaboga:
Ja bym nie czekała tylko poszła na rozmowę nie z kim innym tylko z dyrektorem tej placówki. Niech człowiek zajmie się sprawą bo toż to nienormalne jest :ico_puknij:
Postawiłabym warunki jeśli do tygodnia kredytu nie będzie, chetnie skorzystamy z kredytu w innym banku. Wiem czekacie tak długo to pewnie nie chcecie zaczynać całej procedury od nowa w innym banku. Ale zastanówcie się czy jednak warto wiązać się z tym bankiem na wiele pewnie lat jak już początki są fatalne :ico_noniewiem:
magda1614 nie pocieszyłam Cię kochana :ico_noniewiem:
P. właśnie przyjechał z drugiej zmiany idę do wyrka. Paaa :-)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

05 paź 2010, 09:48

my czekamy juz 3 miesiąće bo trafilismy na okres urlopowy,zobaczymy co z tego bedzie bo ja juz straciłam cierpliwosc do tegoo banku :506:
to faktycznie długo :ico_olaboga: my po złożeniu wniosku czekaliśmy trochę ponad trzy tygodnie, a to i tak długo było, bo miały być dwa. magda1614 a może spróbujcie w innym oddziale tego banku, bo to jest jakaś kpina
W sobotę zmarła moja ukochana babcia, mama mojej mamy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
DUSIA555 współczuję, śmierć kogoś bliskiego jest zawsze strasznym przeżyciem. JA też mam jeszcze babcię, ma 87 lat. Ona mnie wychowywała, jak mama poszła do pracy i nie wyobrażam sobie żeby miało jej braknąć.
A co do badania wzroku. Trwało nie dłużej niż 3 min :ico_szoking: Więc mam mieszane uczucia co do wiarygodności wyniku, może przesadzam ...
nie dziwię Ci się, chyba nie za wiele można stwierdzić w 3 minuty :ico_noniewiem:

A my wykorzystujemy piękną pogodę i popołudniami chodzimy na długie spacery, może to już ostatnie takie dni w tym roku. Poza tym Bartkowi wyrzynają się górne piątki i już drugą noc tak średnio śpi, po piątej przychodzi do nas do łóżka, no i upiera się, że najlepiej śpi mu się na mamie :ico_oczko:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

05 paź 2010, 10:03

Witajcie
Zadzwonllam wczoraj do banku i pan mi mówi ze analitycy którzy mieli nam zatwierdzic i wyslac umowe do podpisania są na wypowiedzeniu bo sie zwalniaja i ich nie ma hahahahaha niezle i niby nie ma komu tego podbic normalnie cyrk na kólkach ja juz nie mam cierpliwosci do nich mówie wam.A u nas normalnie procedury bankowe by trwały okolo 1,5 miesiąca gdyz jestesmy w innej sytuacji ja pracuje w Polsce a mój mąż w Norwegii i to bylo ciut inaczej niz normalnie ale bez przesady 3 miesiące to jest strasznie dlugo a tak sie reklamuja w telewizji ,tak wiec nie polecam.

DUSIA555, oj przykro mi z powodu babci :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: sedziwy wiek naprawdę,a jednak to czlonek rodziny to przezywa sie bardzo,

[ Dodano: 2010-10-05, 16:44 ]
To ja znowu zadzwonoli z banku w koncu i dostalismy ten kredyt po takim czasie ale jest , umowe podpisalam i tylko zostala hipoteka i bedzie kasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

06 paź 2010, 10:19

To ja znowu zadzwonoli z banku w koncu i dostalismy ten kredyt po takim czasie ale jest , umowe podpisalam i tylko zostala hipoteka i bedzie kasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

07 paź 2010, 21:29

:-) Magda super,ze formalności z kredytem poza wami
Dusia współczuje, smierć kogoś bliskiego jest zawsze bolesna choc by nie wiem ile miał lat.
Nie mogłam kiedyś zrozumieć mojej koleżanki jak napisała mi sms,ze nie powinam sie smucić chorobą mojej mamy bo już wiele lat przeżyła.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość