Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 paź 2010, 19:14

Mikusia super, że tylko tak się skończyła choroba Zuzi. Teraz musisz jakoś odespać. Człowiek jak nie wyspany to się żyć nie chce.

My też dziś pracowity dzień mieliśmy. To obiad, sernik, zakupy. Mila sunęła dopiero przed 17. Teraz pewnie pobryka do 21. Byłam sama z Matim w lidlu. Wszystko już na przyjazd gości jest. T pojechał na piłkę, a ja z dziećmi.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

02 paź 2010, 09:14

To lat dla Zuzanki
a dziekuje :-D
Mikusia dobrze, że to tylko 3 dniówka! Martwiłyśmy się wszystkie.
mikusia jak dobrze, ze to tylko 3-dniówka, ale ile musiałaś najeść się strachu
no ja tez sie ciesze ze to tylko ta 3 dniowka,a stracha sie najadlam i to sporego tymbardziej ze byla juz odwodniona :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:
Niestety nic więcej Wam nie napiszę. Może wrócę do życia forumowego po weekendzie. Wybaczcie! :)
Kasiu cos sie stalo???wracaj szybko :ico_oczko: :ico_oczko:
Mikusia super, że tylko tak się skończyła choroba Zuzi. Teraz musisz jakoś odespać. Człowiek jak nie wyspany to się żyć nie chce.
no ja tez sie ciesze :ico_oczko: a odespalam juz takze wracam do formy hehe

Zuzanka tez juz lepiej chociaz marudna z czasem i chce na raczki ale niedaje sie tak bardzo :ico_oczko:

matikasia, udanego spotkanka :-D :-D

Bigottka Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

własnie ciekawe co u niej??
no i jak tam Edulita :ico_szoking: dawno jej niebylo
Kilolek,Paulina,i reszta dziewczyn??
halo gdzie jestescie???

ja ide ogarnac moja kuchnie
bo wczoraj znalazlam karalucha :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
kurka tak sie boje
robili unas w tym tygodniu dezynsekcje bloku i moze te szkodniki po domach sie pochowaly niewiem mam nadzieje ze ten byl tylko jednym egzeplarzem :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
a jak naie to czeka nas tez dezynsekcja
najgorsze ze jesli ja tylko ja zrobie a inni nie to ich tak szybko sie niepozbede :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
no zobaczymy

buziaczki i milego weekendu zycze

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

02 paź 2010, 10:12

witam was sobotnio przeprowadzkowo
konca pakowania nie widac :ico_olaboga: włąsnie mam 5 minut relaksu przy kompie i dalej do roboty, wywiozłam oli do mamy ale nie wiem co z tego bedzie bo kuba mial całą noc 40-41 stopni gorączki, teraz mama wywietrzyła mieszkanie, zamkneła kube w drugim pokoju i sie bawią z oli, mam nadzieje ze nic nie załapie bo nie miałam co z nią zrobic, a robota z nią to nie robota
z tą moją >>pracą<< nadal średnio cos wyjasnione, i mam nadzieje ze w pon nikt rano nie zadzwoni bo chciałąbym pojechać do wawy, wolałabym nie puszczac tam piotra samego z oliś
nom nic musze konczyc bo juz mnie gonią :ico_zly: do nie wiem kiedy :]

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

02 paź 2010, 10:25

Kasiu cos sie stalo???wracaj szybko :ico_oczko: :ico_oczko:
Tak, stało się, mój mąż ma resztki wolnego. :-D

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

02 paź 2010, 10:40

isiawarszawa, udanego pakowania i szybkiego rozpakowywania :-D :-D
Tak, stało się, mój mąż ma resztki wolnego
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 paź 2010, 12:43

Od razu się domyśliłam Kasia90, że Kamil ma wolne :ico_oczko: i dobrze korzystajcie. Ale on coś ostatnio ma często to wolne co?? :ico_brawa_01:

Ja wysprzątałam chatę, że masakra. Syf jakbym z tydzień nie sprzątała, a przecież robię to codziennie :ico_szoking: T z dziećmi na dworku już 2 h. Zaraz pewnie wejdą, a ja 5 minut relaksu przy kompie :-D

O już są uciekam.

Zaraz przyjadą koleżanki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

03 paź 2010, 00:12

ja jak zwykle nocniakowo

stawiam spoznionz :ico_tort: na 11 miesicy

i buziaczki dla 10 i 11 miesieczniakow :ico_haha_02:

matikasia, fajne takie babskie spotkanko

mikusia1, super ze juz jestescie w domku i skonczylo sie na trzydniowce

Kasia90, korzystaj z mezowskiego wolnego :ico_oczko:
a jak tam szkola sie juz zaczela?

isiawarszawa, szybkiej i bezproblemowej przeprowadzki zycze :ico_haha_02:

nie wiem co zrobil moj szn ale nie mam polskich znakow ilitery naklawiaturze nie sa naswoich miejscach , wiec niepisze wiecej bo nie jest wzgodnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

03 paź 2010, 08:28

Witajcie
stawiam :ico_kawa: :ico_kawa:

kurka ale jestem mege zła :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
wczoraj odebralam wypis ze szpitala i co sie okazalo sie Zulka ma sklejone wargi sromowe :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
a ja sie pytam lekarki wczoraj jak to skoro bylam 11 wrzesnia u ginekologa z Zulka i ponoc ona stwierdzila ze nic niejest :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
a ta lekarka mi na to ze nie tylko ona to zauwazyla ale tez moja prowadzaca i dlatego napisala w wypisie i zeby zrobic kontrole u gina :ico_zly: :ico_zly:

jestem taka wsciekla znow bede czekac dwa miesiace bo takie kolejki :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ja pierdziele i moze ona znow niezauwazy a najgorsze ze jedyna w Gdyni z ta specjalizacja do dzieci :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
masakra jakas

ach zezloscilam sie wczoraj normalnie pewnie jakbym do niej poszla prywatnie to i by zauwazyla :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
pytalam pediatry wczesniej czy to pilne powiedziala ze nie tylko wazne zebym poszla do gina no i bylam a ona nic :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_zly:

ach szkoda gadac z tymi lekarzami

mam pyatnie z innej beczki ile wzrostu maja wasze dzieciaczki bo moja Zulka ma 72-73cm :ico_szoking: :ico_szoking:
fakt jest drobniutka ale musze ja znow za miesiac zmierzyc bo ponoc dzieci rosna 1-2 cm na miesiac
a wazy 8700gr takze niejest tak zle :-D :-D

matikasia, jak tam spotkanko udane??
nie wiem co zrobil moj szn ale nie mam polskich znakow ilitery naklawiaturze
:-D :-D :-D sprytny Lolek :ico_oczko:

dzis jak bedzie cieplo wyjdziemy z Zulka na specerek bo juz jobla mozna dostac w domu :ico_olaboga: :ico_olaboga:

miłej niedzieli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 paź 2010, 21:06

Mikusia ale jak wargi sklejone?? to jest aż tak widoczne?? co za lekarka :ico_szoking:
Ja nie wiem ile ma Milenka wzrostu. Musiałabym zmierzyć ją. Tydzień temu ważyła 8100 także Zuzia ją widocznie już przegoniła :ico_brawa_01:

Spotkania udane. Dziś była moja kuzynka z chłopakiem i brat z narzeczoną. Wszyscy bez dzieci, więc zajmowali się naszymi :ico_brawa_01: teraz jeszcze poprasowałam i powycinam wszystko na lekcje na cały tydzień, a potem lulu:)

[ Dodano: 2010-10-03, 21:21 ]
byliśmy w tygodniu na sesji zdjęciowej u mojej koleżanki:)
oto efekty
Obrazek

[ Dodano: 2010-10-03, 21:30 ]
Obrazek

Obrazek
na razie 3:)

a nie wiem co tam nam się w suwaczku poprzestawiało
przecież dziś Milcia kończy 11 miesięcy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

03 paź 2010, 22:04

matikasia, fajnie na sesje jezdzicie jak macie ochote i kolezanka czas
a my jutro jedziemy juz nie moge sie doczekać :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość