Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 wrz 2010, 10:59

czesc dziewczyny
my ciagle w Polsce siedzimy :-D
czasu malo na konpa :ico_olaboga:
ciagle cos sie dzieje
:ico_tort: za 4 miesiace mojej malenkiej gwiazdeczki :ico_brawa_01:
Amy zaczela zabkowanie :ico_noniewiem: dziaselka ma b.rozpulchnione :ico_noniewiem: :ico_chory: ale narazie nie jest najgorzej :ico_sorki:
bylysmy u kilku specjalistow w Poznaniu w zwiazku z refluksem i wszystko ok :ico_sorki: zdaniem ich do 6 miesiaca powinno juz byc wszystko ok :ico_sorki:
rozwija sie b.dobrze tylko budzi sie czesciej w nocy :ico_noniewiem: nawet 3 razy...no ale jest duza ...wiec musi podjesc...do tego zabkowanie...wiec jej wybacze te 3 pobudki :ico_oczko:
oczywiscie nie brakuje osob ktore chca mnie odwiezc od dalszego karmienia :ico_zly: ale dla mnie nie ma takiej opcji :ico_nienie: moge wstawac nawet 7 razy w nocy :ico_haha_01: bo po Igusi to juz mam wprawe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

29 wrz 2010, 12:59

ylko budzi sie czesciej w nocy :ico_noniewiem: nawet 3 razy...no ale jest duza ...wiec musi podjesc...do tego zabkowanie...wiec jej wybacze te 3 pobudki :ico_oczko:
oj jak ja bym chciała zeby mój Bartoszek budził sie tylko 3 razy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
nie wiem czy to zabki czy jeszcze soś innego ale potrafi sie co godzine budzi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

30 wrz 2010, 11:49

mmarta81, miło cię widziec!
wszystkiego najlepszego dla obu dziewczynek! widze, że Igusia już 2 latka!! :ico_brawa_01: :ico_tort: 100 lat dla niej!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 wrz 2010, 20:50

tibby, dzieki
wlasnie z torcikiem na 2 latka Igusi wpadlam :ico_tort:
gozdzik, wiesz ja mialam tak z Igusia co gdzine mi sie budzila :ico_olaboga: kolo 6 miesiaca przestala wiec mam nadzieje ze i u Ciebie tak bedzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

01 paź 2010, 13:12

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: Wszystkiego Naj................ dla Igusi z okazji 2 URODZINEK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kolo 6 miesiaca przestala wiec mam nadzieje ze i u Ciebie tak bedzie :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: oby bo czasem juz wymiękam

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

04 paź 2010, 10:13

Ja tylko na chwilke :-)
Wpadłam postawić :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 4 m-ce Krzysia i pochwalić się ze wystukaliśmy dzisiaj pierwszego ząbka :-) Mamy dolną prawą jedyneczkę, już się praktycznie przebiła :ico_haha_01: jestem mega zaskoczona bo Karol pierwszego zębola miał w wieku 8 m-cy... Narazie jest ok, nie ma tragedii, smarujemy Bobodentem w ostateczności dajemy Viburcol. Buziaki dla was i dzieciaczków!!!! (obiecuję że wieczorem wpadnę na dłużej i napiszę więcej) :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

04 paź 2010, 11:25

oho!! gratulujemy ząbka i 4miesięcy!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas nic nowego. Jesteśmy zdrowi, właśnie ogarnęliśmy chałupę z Damiankiem, jak MIlenka się obudzi i zje pójdziemy na spacer.

NICOLA_1985

04 paź 2010, 11:46

hej
mnie tu dawno nie było bo z czasem kiepsko wadam czytac ale na pisanie brak czasu..
Krystian od kilku dni maruder wszystko wklada do buźki chyba zaczyna nam sie też ząbkowanie.. wprawdzie jeszcze dziąsełka nie są popuchnięte ale on się tak denetwuje i się wręcz rzuca na swoje piąstki albo rgrzechotki i je z całej siły pcha jak najgłebiej do dziobolka i mam wrażenie jakby chciał je pożrec :ico_oczko:
próbuje tez siadac, tzn podnosi sie jak lezy w wóżku, chwyta się budy wózka i próbujs ie podnosic, jak lezy na łóżku to robi coś takiego jakby wiczył brzuszki :ico_oczko: podnosi główke i plecki i tak kilka krotnie.
zaczął sie interesowac tym co my jemy więc dostał już jabłuszko, jabłuszko z babankiem i kaszke ryżową , jak jadłam ciastko to złapał moją rękę i sobie wsadził to ciastko do dzioba i zaczął je ssac :-) to tak śmiesznie wyglądało, że myślałam, że pęknę ze śmiechu... a jak moja Karolina jadła jabłko to też sie na nią patzrył i na to jabłuszko i otwierał buźke żeby mu też dac .. normalnie tak mi sie go szkoda zrobiło, że starłam mu jabłko i zjadł go troche i tak mu się berfkło jak staremu chłopowi :ico_haha_01:
oczywiscie daje mu tylko na smaka bo widze, że się interesuje a nadal moje mleko to jest podstawa, oczywiscie sa osoby które za wszelką cene mnie odciągaja od karmienia piersią ale ja sie nie daję, karmię dalej i nie zamierzam przestac do puki sama nie powiem dośc.

stawiam:
:ico_tort: za 3 urodzinki Karolinki
:ico_tort: za chrzest Krystianka
:ico_tort: za 4 miesiące Krystianka

wszystkim solenizantom 100 Lat, dużo zdrówka !!! :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

ostatnio miałam sporo roboty sprzątanie gruntowne, kupiłam karnisze i firanki więc w końcu w moim mieszkaniu wygląda tak jak powinno wyglądac :-D dzisiaj odbieram firanki do salonu, jak porobie fotki to powklejam

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

05 paź 2010, 09:53

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 4 miesiące Krzysia i Krystianka!

Nikola, czekamy na foteczki. Ja też wczoraj zamówiłam firankę, bo tą co mielismy spaliliśmy z Mężusiem podczas prasowania w dniu porodu, jak zaczeły się skurcze :ico_haha_01:

Apropos tego odstawiania od piersi. Kurde, co to za porąbane rady? Nie wiem czy wszyscy tak macie, ale ja też walcze z "mądrymi" ciciami itd. o to żeby nie dokarmiać. Ostatnio jak powiedziałam ze David często mi się budzi w nocy na karmienie, to usłyszałam apel o wprowadzenie koniecznie mleka modyfikowanego bo moje może jest za chude i dziecko się nie najada :ico_puknij: Myślałam, że się wściekne na tą ciemnotę i teraz już na nic nie narzekam na głos :ico_nienie:

My dzis mamy szczepienie :ico_olaboga: Nie wiem jak ja to wytrzymam... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 paź 2010, 21:42

brawo dla wszystkich świętujących dziewczyn i ich pociech! :ico_brawa_01:
jula, nie denerwuj się, tak niestety jest i nic na to nie możemy poradzic. :ico_noniewiem: Każda ciocia chce zawsze jak najlepiej :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-10-05, 21:45 ]
widziałyście, że już są czerwcóweczki 2011????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość