buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

03 paź 2010, 21:58

AniaZioba śliczne imie, ja z mężusiem wybieramy się na zakupki we wtorek bo ma wolne, i sobie poszaleje, a potem w domciu popłacze paatrząc na te śliczności :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

03 paź 2010, 22:14

ania zaba no to witamy Wojtusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

to widzę, ze u nas chyba jest tyle samo dziewczynek co chłopców co??

Tynusz czekamy na jutrzejsze fotki :-)

ja przyznam się, że szalu zakupowego nie mam bo mam tyle ubranek, że nie wiem czy Nellunia zdąży cos 2 razy zalożyć :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 paź 2010, 09:39

w ciąży można brać reni na zgagę.
mi wcale nie pomagało :-( do tego jest okropnie niedobre, więc też wolałam mieć zgagę, albo piłam litrami mleko, aż mi lekarka powiedziała, że mi się dziecko ze skazą białkową urodzi, a się urodziła bez skazy :-)
oby potem o Julcię nie była zazdrosna, słyszałam że koty potrafią być wredne dla małych dzieci.. zaznaczam tylko słyszałam bo nie mam kota więc nie wiem
też słyszałam takie rzeczy, ale to nie jest prawda, ja miałam dwa koty, jak się Ula urodziła i owszem była mała zazdrość, ale objawiało się to tym, że przychodziły do mnie częściej się głaskać, a od Uli były z daleka, dopiero jak mała zaczynała płakać, to ta starsza kotka przychodziła i zagladała czy wszystko jest dobrze i wąchała Ulę, ale żadnej agresji nie było nigdy.
a jeszcze Wam pokażę mój brzuchol
śliczniusi :-)
b@sia napisał/a:
przede wszystkim jakis koszyk albo kolyske na poczatek do spania
ja mam taką kołyska,
ja też mam na początek dla dzidzi kołyśkę, teść nam ją kupił, jeszcze jak Ula byla mała... jest śliczna taka drewniana i zielona i ją można bujać :-)
To sa nasze dzisiejsze zakupy :ico_brawa_01:
śliczne :-) my mamy kolyskę taką jak ta, tylko zieloną: http://allegro.pl/kolyska-drewniana-ewa ... 86851.html
sprzatam 180 m gotuje dla 7 czasem 8 osób i zajmuje sie w miedzy czasie 90-letnią leżącą babcia
to Ty masz pracowity dzień...
tak wiem że koty potrafią być wredne i potrafią się rzucać ponieważ w przewodzie u dziecka czują mleko
co Ty piszesz? Skąd masz takie informacje????????? To są jakieś mity... zobaczysz zresztą sama. :ico_olaboga:
Bylo naprawde super, takie oderwanie się od rzeczywistości :ico_haha_01:
fajnie, że Wam się wypada udał, ja z Ulą w ciąży bylam na koncercie Perfect i siedziałam blisko głośników :-)
nasz synuś będzie Wojtuś :-D
śliczne imię :-)

Witam się tak w ogóle z :ico_kawa:
Weekend nam się udał, choć za szybko zleciał. Wróciliśmy wczoraj późno i już mi się na neta nie chciało wchodzić. Zmęczona padłąm wczoraj dość wcześnie.

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

04 paź 2010, 20:20

Hej dziewczęta, ja tylko trzy słowa dziś. Ważyłam sie dzisiaj i przytyłam 8 kg :P wprawdzie wszystko weszło w pupe, brzuch i piersi ale troche mnie ta liczba przeraża :P jutro usg na 12.48 :) i jak maluszek zechce pokazac krocze bede wiedziała czy różowe ubranka dalej zbierać czy zacząc kupować niebieskie :) dzisiaj zakupiłam wózeczek, ROAN MARITA. Dla mnie rewelacja. miłego wieczoru drogim paniom życzę :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 paź 2010, 20:41

dzisiaj zakupiłam wózeczek, ROAN MARITA. Dla mnie rewelacja.
ja mam jeszcze po mojej Uli ROANA CORTINĘ :-) To jest wcześniejsza wersja marity i też uważam, że te wózki są super :-) Dobry zakup.
ale troche mnie ta liczba przeraża
zmora każdej z nas ;-) Ja na razie wyrównuję wagę, bo w pierwszych miesiącach ciąży schudłam 2 kilo i długo mi się to utrzymywało, teraz mam dokładnie tyle ile miałam przed ciążą, ale ja chudzinka nie jestem, więc miałam zapasik jeszcze :-)

Coś mnie dzisiaj cały dzień głowa boli tak w okolicach zatok i oczy mnie pieką...
Zgagi póki co nie mam, ale chyba będę miała, bo mój mężulo przyniósł mi dzisiaj do pracy pierogi i były bardzo pikantne.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 paź 2010, 20:59

bo mój mężulo przyniósł mi dzisiaj do pracy pierogi i były bardzo pikantne.
no to Ci kochana dogodził, ale jak tu sie oprzeć takim pysznościom, ja to mam okropnie ochotę na pikantne wszystko a potem manti nie pomaga :ico_haha_01: . Dziś mój Adrianek cały dzień fika koziołki :ico_brawa_01: . A jutro miły dzionek mnie czeka, bo mężuś rano na badania a potem cały dzionek wolny.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

04 paź 2010, 21:17

hej

jako , ze jutro mam 20tc to dziś sobie fotkę zrobiłam brzusia

Obrazek

u mnie 2 tygodnie temu było 3,5kg na plusie, a dziś jak się zważyłam to 1kg schudłam i mam 2,5kg na plusie :ico_noniewiem: ja nie wiem czy ja tak się objadałam czy co w tamtych tygodniach :ico_noniewiem: bo nawet jak dziś zrobiłam zdjęcie brzusia to mi się wydaje mniejszy niż 2 tyg temu :ico_noniewiem:
ale jakby co to możecie na mnie liczyć, że chyba będę miała z was najwięcej na plusie bo jak to 20tc mało co tyję to później na koniec nie wiadomo skąd mam 16kg na plusie, teraz obstawiam to samo :ico_oczko:
Dziś mój Adrianek cały dzień fika koziołki :ico_brawa_01: . A jutro miły dzionek mnie czeka, bo mężuś rano na badania a potem cały dzionek wolny.
o no super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Coś mnie dzisiaj cały dzień głowa boli tak w okolicach zatok i oczy mnie pieką..
oby przeszło :ico_sorki: :ico_sorki:
mój mężulo przyniósł mi dzisiaj do pracy pierogi i były bardzo pikantne.
ja uwielbiam pierogi :ico_haha_02: aż mi ślinka pociekła i w brzuchu zaburczało :ico_haha_01:
a z czym były?
co Ty piszesz? Skąd masz takie informacje????????? To są jakieś mity... zobaczysz zresztą sama. :ico_olaboga:
wiesz co mi się wydaje, że różne mogą być kotki jedno mogą nie zazdrościć inne tak, ty masz dwa więc nie są samotne , a Tynusz jednego wiec ma tylko swoją panią :ico_noniewiem:
a z reszta ja miałam 7 lat psa, cudowny, kochany, posłuszny i wytrenowany, ale na pewno w 100% bym mu nie zaufała , to są jednak tylko zwierzątka, więc tak czy siak trzeba je obserwować :ico_sorki:

mania6891, 8kg to chyba sporo co?? :ico_noniewiem:
ale przytyłaś w 1 ciąży??
i koniecznie jutro wpadnij i się pochwal co tam na USG było :ico_sorki:
a dzidzia niech sie jutro rozkracza :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 paź 2010, 21:18

ja to mam okropnie ochotę na pikantne wszystko
to dokładnie tak jak ja, do tego kwaśne picie :-)
mężuś rano na badania a potem cały dzionek wolny.
to spędzicie dzień wspólnie :-)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

04 paź 2010, 21:19

a gdzie Tynusz zniknęła , dziś miała mieć USG i miała mieć dużo fotek i miała nam się pochwalić, a jej tu jeszcze nie było :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

04 paź 2010, 21:24

manenka, wpadłam jeszcze bo babcia szybko zasnęła, w pierwszej 22 kg. zdjecie moje z samej koncówki jest w temacie 3trymestr porodu zdjecia. ja mam 176 cm i przed pierwszą i drugą ciazą 62 kg ważyłam.
buzok14, ja pikantne i kwaśne. Polecam ci Papryczki czereśniowe ostre firmy Rolnik :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość