Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 paź 2010, 22:56

Hej hej Marta wszystkiego najlepszego na rocznicę :ico_brawa_01:
U nas nuda kacper za cholere nie chce mi dać obciąć paznoknici ani u rąk ani nóg, nawet jak śpi to stęka nie wiem co mu się stało bo wcześniej większych problemów z tym nie było :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

07 paź 2010, 23:12

Marta dolanczam sie do zyczen i torcik dla was :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

dziewczynki gdzie wy wybylyscie?'moze ja nic nie wiem a wy na zamknietym forum piszecie??

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 paź 2010, 16:34

Hej
Sarenka ja jestem nic mi nie wiadomo o tym by było zamknięte forum :ico_noniewiem:
My dzis na zakupach byliśmy Kacper takie numery odstawił,że wściekli na siebie wyszliśmy ze sklepu ech no masakra on jak widzi jakiś sklep to sie chory robi więc z ciuchów nici ale najważniejsze ,że drobne prezenty kupiliśmy dla rodzinki w PL jeszcze tylko tydzień i wybywam do polandi juz się doczekać spotkania z mamą nie mogę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

09 paź 2010, 12:14

ale pustki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 paź 2010, 13:34

Hej gddzie się podziewacie :ico_noniewiem: wątek nam zamkną jak tak dalej będzie :ico_oczko: :ico_oczko:
My dziś mimo takiej sobie pogody wybieramy sie na spacer nad ocean dotlenimy się mały sie wybiega to mu apetycik wróci ...

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

10 paź 2010, 22:58

ej gddzie się podziewacie :ico_noniewiem: wątek nam zamkną jak tak dalej będzie
Nie dopuscimy do tego :ico_nienie: Jak już to same go zamniemy ale onaczej :ico_oczko:
Marta dolanczam sie do zyczen i torcik dla was :ico_tort:
Ja równiez Zycze wam najlepszego :ico_prezent:
oze ja nic nie wiem a wy na zamknietym forum piszecie??
Nie chyba jeszcze nie przeciez dziewczyny daly by znac na prywatne wiadomosci zeby kazda otrzymala wiadomosc

U nas nadal walka z wysypka :ico_placzek: szczerze mowiac ma dosc jade do kolejnego lekarza ogolnie mam jesienego dola choc pogoda puki co jest fajna
brak czasu na wszystko i znow przytylam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie moge na siebie patrzec a po za tym mam stresa jak mi to wyjdzie z tym zakladem bo martwi mnie to czy bede miala wystarczajaco kasy na to echh mam lekkiego pietra gdyby nie ten brak kasy to juz dawno bym otwarla
Ale musle ze jak juz otworze to bedzie ok tylko do pszodu :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki:
Dobra ja lece poczytac jeszcze co tam poszecie babeczki wczesnie j i na tym ogolnym forum tzn polaczonym buzialki

[ Dodano: 2010-10-10, 23:04 ]
sarenka, Kochana Najlepsze zyczonka dla naszego księcia Eryczku!!!!!! Dużooo zdróweczka kochaniutki szkrabku :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

11 paź 2010, 12:18

sarenka napisał/a:
sarenka, Kochana Najlepsze zyczonka dla naszego księcia Eryczku!!!!!! Dużooo zdróweczka kochaniutki szkrabku
My też życzymy dużo zdroia i radości :ico_tort: :ico_tort:

Marta dolanczam sie do zyczen i torcik dla was

Ja równiez Zycze wam najlepszego
Ja też ja też :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Witam kochane od dzis będe już z wami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mam neta w domu :-D
kochane to ja szybko napisze co u nas Antek juz po urodzinkach było super mały co prawda łobuz ale starał się być grzeczny i dzielić zabawkami :ico_brawa_01:
Antek ma juz wszystkie zęby , powiem wam ze przeszliśmy przez to bez płaczu i bólu :ico_brawa_01: teraz jak ugryzie kuzynke to już widac ślady wszystkich zębów :ico_placzek:
Ja dalej bawie 2 dzieci powiem wam ze to nielada sztuka bo maluchy jeszcze nie sa na etapie ze się bawią razem a raczej na etapie walki o zabawki :ico_olaboga: masakra jakaś .
Mój kochany mąz w pracy cały dzionek jest wiec mały widzi go tylko wieczorem i to dopiero jest szaleństwo mały chodzi spać o 11 bo tak się bawią :ico_zly: zato wstaje o 8-9 i spi jeszcze w dzięń tak godzine więc mam troche wolnego :-D

[ Dodano: 2010-10-11, 12:20 ]
Ale musle ze jak juz otworze to bedzie ok tylko do pszodu
jasne ze bądzi edo przodu i nic się nie martw jak nie spróbujesz to się nie dowiesz .

[ Dodano: 2010-10-11, 12:23 ]
U nas nadal walka z wysypka
Antek też dostał wysypki na nogach i na plecach ma taka chropowatą skure a na buzi białe plamy wygląda tak jakby mu opalenizna zchodziła dostalismy maśc z antybiotykiem ale nic nie pomogła :ico_zly: a kosztowała prawie 80zł

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 paź 2010, 20:52

Hej ale się cieszę ,że się pojawiłyście no i Słonko witaj :ico_sorki: :ico_sorki:
dana, dasz rade silna z ciebie babka :ico_brawa_01: staraj się myśleć pozytywnie ja w ciebie wierzę :-D :-D
a z ta wysypką to my tez mieliśmy coś myślałam nawet ,że Kacper ma ospę bo miał wysoką temperaturę i kontakt z dziecimi które akurat ospę przechodziły :ico_noniewiem:
ale wysypka pojawiła się tylko wieczorem i znikła rano więc wnioskuję,żę była to trzy dniówka :ico_sorki:
itam kochane od dzis będe już z wami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mam neta w domu :-D
bardzo mnie to cieszy, Antek tak wyrósł a ząbki ma piękne :ico_haha_01: :ico_haha_01: na tym zdjęciu i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :ico_tort:

[ Dodano: 2010-10-11, 20:55 ]
a ja jutro idę do fryzjera na cięcie ale nie mam pomysłu na siebie więc pewnie tylko pocieniuję bo nie chce z długości schodzić za bardzo później ide z Kacperkiem na urodzinki do jego kolegi więc fajny dzień się zapowiada :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 paź 2010, 22:13

czesc laski wpadlam tylko sie przywitac ja juz w domku poodpisuje jutro bo zbombana jestem
calusy

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

12 paź 2010, 11:05

hej laseczki,,
slonko--super ze jestes...witam cie serdecznie.Synus lsiczniutki...ciesze sie ze bedziesz czesciej pisala na forum.
dana--powolutku a napewno z wszytskim sie uporasz....fajnie jest miec wlasny zaklad fryzjerski a jeszcze fajniej umiejetnosci,, :-D
adia--czekam na fotke w nowej fryzurce i zycze udanego i milego dzionka
marta-witaj i pisz jak bylo w Pl.Dzieci nie chorowaly??

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość