malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

08 paź 2010, 19:27

powoli...coraz bardziej zdaje sobie sprawe jak niedlugo zmieni sie nasze zycie, jak stanie na glowie i przekreci sie o 180 stopni i jestem coraz bardziej przerazona :ico_olaboga: BOJE SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
ja mam to samo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

08 paź 2010, 20:45

malgoskab,

jej bo to juz tak niedlugo i z dwojka malych dzieci to juz naprawde musi byc sajgon :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Matko juz mi sie to po nocach sni :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

08 paź 2010, 20:54

karolina-ch, zdjęcia bomba :ico_brawa_01:
slicznie wyglądasz :ico_brawa_01:
Cytat:
powoli...coraz bardziej zdaje sobie sprawe jak niedlugo zmieni sie nasze zycie, jak stanie na glowie i przekreci sie o 180 stopni i jestem coraz bardziej przerazona :ico_olaboga: BOJE SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
ja mam to samo :ico_olaboga:
_________________
dziewczynki ja tez tak mam
teraz sobie ide spać kiedy chce, leniuchuje ile chce, małego do dziadków podsyłam, czy damy rade finansowo przede wszystkim i w ogóle lajtowo jakoś.........................

boje sie na maksa................

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

08 paź 2010, 21:10

dzieki za mile slowa :-D ja tez sie boje, ale bardziej niz boje juz bym chciala dzidzie, tez jest mi tak ciezko, dzisiaj sie objadlam, moj maz zreszta tez myslalam ze padne, polozylam sie troche a moj maz ma wreszcie jutro troche wolnego chyba od 20 dni, znaczy rano w domu a na noc do pracy :ico_noniewiem: ale neidziele odespi i posiedzi z nami :-D
mnie to tak strasznie wszystko boli zwlaszcza nogi i krzyz no i brzuch bo maly tak buszuje jakby mial wyskoczyc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

08 paź 2010, 21:16

ja oglądam kocham cie polsko
uwielbiam ten program bo można sie nieźle nasmiać
w ogóle uwielbiam kasie zielińska i marzene rogalską one są nonono laseczki

ale nie wiem jak długo dam rade bo marze o mojej podusi juz..............

[ Dodano: 2010-10-09, 10:51 ]
dobry sobotnio :-D

haloo śpicie jeszcze cieżaróweczki....?

ja własnie posprzątałam domek, ale tylko dół
piętro zostawiam dla męża co by sie nie nudził :ico_haha_01:

jak nastroje...?
co tam porabiacie...?

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 paź 2010, 11:09

witam z poranna kawka :)

glowa mi dalej pęka, sylwia mnie cos podobny ból zlapal 2 dni temu jak wstalam z lóżka jakby mnie normalnie polamalo

a poza tym weny mi do pisania brak, ja tez zaczynam sie bac i to mocno , ccialabym zeby Mikolaj juz byl z nami a ty jeszcze tyyyyyle czasu.


mam pytanie do mam szkraboli najmlodszych - jakie kupujecie lóżeczko, ja mialam kupic wieksze ale stwierdzilam ze mi starszy junior z niego zwieje, potem mial spac w kojcu ale jest do 14 kg a Wikol to 17 wazy,wiec chyba musze kupic 2 lóżeczko kupic dzieciece

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

09 paź 2010, 12:05

czesc czesc :)

My dziś wybieramy sie do Ikei, potem mamy gościa a wieczorem jeszcze wychodze z koleżanką na kawe :-) Musze odpoczać psyhicznie bo K ma dziś wolne a Maja od tygodnia płacze całe dnie i noce bo wychodzą jej 4 ząbki na raz i plesniawki jeszcze doszły od pakowania ciagle raczek do buzi :ico_placzek:

ejustysia, to może kup Wiktorkowi łóżeczo z barierką???

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

09 paź 2010, 12:15

hej hej sobotnio :-D
Czyli wszystkie mamy te same obawy :ico_olaboga:

moj maz dzis na zajeciach wiec kwitne z Matim sama. Od rana zakasalam rekawy i pomylam podlogi i wysprzatalam kuchnie i lazienke. Padam na twarz a musze jeszcze zlozyc dwa prania i powiesic kolejne dwa no i do sklepu po cos na obiad trzeba isc a tak mi sie nie chce ze masakra jakas......
ja oglądam kocham cie polsko
uwielbiam ten program bo można sie nieźle nasmiać
w ogóle uwielbiam kasie zielińska i marzene rogalską one są nonono laseczki
tez bardzo lubie ten program i te panie :-) a Kasia zielinska wyglada teraz rewelacyjnie, bardzo schudla, ma zajebista fryzure i nie wyglada juz jak kiedys bo wtedy to jak stara matrona a teraz jak mloda lacha :ico_oczko:

ejustysia, to Twoj chlopak wazy wiec niz moj :-) Mati wazy 16,5 kg :-D
Lozko ma zwykle taki tapczanik, bez barierki. Przesadzilismy go do niego jak mial dwa lata, spadał z niego na poczatku wiec byl przystawiany pufami , potem na ziemi kladlismy materacyk z lozeczka , teraz rzucam koldre pod jego lozka w razie jakby co, ale juz raczej nie zdarza mu sie spadac :-)

Ania_R, a znalezliscie wreszcie cos w tej aptece na te plesniawki??
widzisz jak bym wiedziaala wczesniej to w tej poniedzialkowej paczce byl by aphtin a tak za pozno.... moze poczta ci wyslac co???? Filip sie strasznie wkurzyl, ze nie ma jak pomoc swojej cierpiacej chrzesnicy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 paź 2010, 12:57

ejustysia, to może kup Wiktorkowi łóżeczo z barierką???
no wlasnie chcialam ale mi z niego zwieje :(
a Maja od tygodnia płacze całe dnie i noce bo wychodzą jej 4 ząbki na raz i plesniawki jeszcze doszły od pakowania ciagle raczek do buzi
bidulka\
ejustysia, to Twoj chlopak wazy wiec niz moj :-) Mati wazy 16,5 kg :-D
:ico_wstydzioch: mojemu apetycik tak dopisuje :-D
le juz raczej nie zdarza mu sie spada
no wlasnie kurcze spadaniepól biedy bo sie cos podstawi ale on na sile do nas do lóżka chce i nie raz w nocy mam koncerty i az noge na szczebelki zaklada i wyjsc chce bo przeciez on dopiero tak z 1,5 miesiacaalbo 2 spi u siebie do tejpory spal z nami wiec jak kupie zwykle to z niegozwyczajnie nawieje :)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

09 paź 2010, 17:45

wiec jak kupie zwykle to z niegozwyczajnie nawieje
no tak :-D
mojemu apetycik tak dopisuje
mojemu wrecz przeciwnie :ico_noniewiem:

mojego meza jeszcze nie ma, kurde ciagle sami siedzimy :ico_zly:
A Mateusz dzis chyba zaplanowal sobie wymiane wykladziny.
Ta mu sie chyba znudzila i robi wszystko by ja zdewastowac :ico_zly: najpierw rozlal caly kubek herbaty na nia i jezdzil po tym autami twierdzac, ze ma rajd po kaluzach :ico_olaboga: takze celowo to zrobil. Potem sie zabawil i sie zsikal w majtki no i polecialo na jego wykladzine,a teraz kurde wylal mi farby plakatowe :ico_zly:

no kuzwa :ico_zly: caly dzien ze sciera plynem i gabka latam i zapieram wrrrrrrrrrrr

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Williamtum i 1 gość