Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

08 paź 2010, 19:52

Chory jest ten nasz kraj
oj to malo powiedziane :ico_sorki:
ja 20 lipca 2009 sie rozwiodlam, urodzilam Nadie ( bedac z innym meszczyzna) 10 lutego 2010 i co?? niby wyrok uprawamacnia sie po 21 dniach a mala miala mojego bylego nazwisko i on byl wpisany jako ojciec!!!!!!! trza bylo czekac ponad 6 mies na sprawe sądową, stresowac sie bo 316 dni od rozwodu nie minelo :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Marcin myslalam ze cały poznan rozniesie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 paź 2010, 20:36

AsiaNL, domyślam się jaki wściekły musiał być Twój obecny mężczyzna!
Oj, to też miałaś nieciekawe przejścia :ico_olaboga:
O, a Ty z Poznania jesteś?

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

08 paź 2010, 21:55

dobry wieczór dziewczynki!

wisnia no widzisz, wszystko trzeba dokładnie sprawdzić nie możesz od razu zakładać najgorszego! Spokojnie, poczekaj na wyniki i skonsultuj z lekarzem.bedzie dobrze, trzymam kciuki!

zborra to Ty juz pracujesz? A kto się Tomciem zajmuje jak Ciebie nie ma?

AsiaNL w tym kraju wiele rzeczy jest do poprawki za duzo by wymieniać...Ja nawet nie mam zamiaru próbowac do przedszkola publicznego (jak juz Tymek podrosnie) bo i tak bym nie miała szans. Nie wspomnę o sprawach zdrowotnych - ja mam guzka w piersi, musze co pół roku robić USG i płacę po 100zł bo jak się zapisałam na NFZ w czerwcu 2009 to do tej pory nie ma terminu...Dzięki Bogu stać mnie ale nie wiem co z mniej zamożnymi ludźmi...

Acha, no i chciałam sie pochwalić, że Tymek od środy raczkuje a dzisiaj zaczął sam siadać...Mój kochany chłopiec...
A od poniedziałku wracam do pracy normalnie nie mogę w to uwierzyć... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 paź 2010, 22:23

Acha, no i chciałam sie pochwalić, że Tymek od środy raczkuje a dzisiaj zaczął sam siadać...
Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zdolniacha z niego!
A od poniedziałku wracam do pracy normalnie nie mogę w to uwierzyć... :ico_olaboga:
Spokojnie, będzie dobrze :ico_oczko:
A co Ty w ogóle porabiasz? Gdzie pracujesz?

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

09 paź 2010, 07:44

a Ty z Poznania jesteś?
Nie niestety mieszkam jakies 150 km od poznania ale czesto tam bywam :ico_oczko:tam mialam w klinice przeprowadzona cesarke.
Tymek od środy raczkuje a dzisiaj zaczął sam siadać
Maly forumowy geniusz nam rosnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Moja Nadi nawet sama sie jeszcze nie podnosi do siedzenia :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-10-10, 08:17 ]
ale tutaj ruch
poczekajcie bo nie nadazam z czytaniem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 paź 2010, 12:51

hej hej!
widże, że nieźle przegapiłam taki ważny dzień!
Qanchita, wielki całus dla dzielnej Jolanty!!! brawa :ico_brawa_01: za zęby i nocnikowanie!!! Hanka moja też ok.6miesiaca już robiła, natomiast Tomasz nie da się posadzić nawet! wstaje jakby go parzyło w dupsko, więc podchody robimy i próbujemy z marnym skutkiem!
kobiety, parówki? bez sensu....toż to nie ma żadnych wartości!!! lepiej rybkę, albo kurczaka zmiksować z warzywami!
własne zupki to ja miałam w małym palcu i takie miksy robiłam że szok!
z buraczkiem super zupka! możecie już zrobić pomidorową np z pomidorów z puszki, ale z makaronem może...i bez zabielania. Można szpinakową zupkę dać-pyszna! z ziemniaczkami, albo dyniową!!! póki sezon na piękne dynie!!! pogotować z ziemniaczkami i włoszczyzną, zmiksować....do zup masełko,albo oliwa z oliwek....i mięsko....a jarzynową też można przecież-brokuł, kalafior, kalarepka....no i ogórkową jak najbardziej!!! Tomcio uwielbia!

idę czytać dalej

[ Dodano: 2010-10-10, 12:56 ]
o jogurtach pisałyście....Tomuś już też jadł..ale chyba muszę zrobić mu testy, bo od jakiegoś czasu ma szorstkie policzki mimo stosowania emolientów... :ico_noniewiem: i nie wiem co go uczula.....
ale te nestle są fajne....a od kiedy można normalny? chyba ok.10miesiąca naturalny, ale dokładnie nie pamiętam...

wiśnia właśnie czytam o Tobie i :ico_szoking: mam wrażenie, jakby Twój mąż był tylko tatą na papierze....mój też pracuje, jak każdy, ale nocki to jego zadanie, mi się nie chce wstawać! no co, całe dni jestem z Tomem, ni emam auta, też się nie mogę ruszyć sama.....więc nocki to raczej zadanie tatusia.....Kobieto zrób coś, bo poł roku w domu to już przesada!!! nie masz jakiejś dobrej znajomej? która by mogła pannę Zuzannę przygarnąć choć na 2godzinki? a Ty na solarium i pazury!!! musisz coś wymyśleć! a z naszego forum nie masz w pobliżu żadnej mamusi??? poszukaj, warto!

[ Dodano: 2010-10-10, 13:01 ]
ło matko, dopiero doczytałam...wiśnia trzymaj się!!!! :ico_olaboga: no właśnie, zawsze człowiek pyta dlaczego.....małżeństwo, małe dziecko.....a tu choroba, doświadczenia bolesne i smutek....mam nadizeję, żę wszystkiego się dowiesz od lekarza.....Boże, trzymaj się kochana!!!

moni ale super zdjęcia! widzę, że odwiedzinki udane!!!

[ Dodano: 2010-10-10, 13:09 ]
AsiaNL, ja pikolę, to też masz sytuację niezłą!!!
a nasz kraj to wysadzić powinni!!! pierszeństwo w p-lach mają dzieci rodziców pracujących, ale jak u diabła mamy pracować, jak nie chcą przyjąć dziecka do p-la??? ma siedzieć 8godzin w domu samo czy jak? powalone to wszystko jak diabli!!!!!!!!!!
hormiga, :ico_brawa_01: dla Tymka!!!!
a ja pracowałam 4dni na zastępstwo tylko...szkoda...a młody był z moimi rodzicami....
wiśnia widzisz, wszystko jeszcze się poukłada...tylko dużo wiary!!!

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

10 paź 2010, 16:20

ale tu ruch
ja weszlam na chwile sie pochwalic zuzi wyszly 2 gorne jedynki czyli juz mamy 4 zeby:)


hormiga, super gratulacje dla niego:)

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

10 paź 2010, 20:17

zborra, To sie naklikalas :ico_olaboga: :ico_szoking: matko Bosko :ico_olaboga:

To teraz slicznie na glosik wszystkim lutowka prosze przeczytac :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 paź 2010, 20:21

AsiaNL, :-D :-D :-D
wisnia3006, gratulacje wielkie!!! super

a mój bąbelek wstaje ehehehhe, jeszcze z niewielką pomocą-łapie nas za ręce, ale non stop wstaje! dziś nawet przy schodach wstawał! agent....

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 paź 2010, 21:34

Dobry wieczór :)

Troszkę poklikałyście!

zborra, a ta zupka ogórkowa to ze świeżych czy jakich? Pomidorowa Jolce nie przypadła do gustu! Kwasi się jak piernik :ico_haha_01: Za to mamusia mogłaby jeść pomidorówkę codziennie :-D

A ja muszę się pochwalić że córcia namiętnie powtarza sylaby "ta-ta"... no szkoda że nie ma-ma ale co zrobić :ico_oczko:
No i "kosi-kosi" robi :ico_brawa_01: ... i wreszcie całe noce przesypia...ufffff :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości