Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

09 paź 2010, 20:04

najpierw rozlal caly kubek herbaty na nia i jezdzil po tym autami twierdzac, ze ma rajd po kaluzach
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
no nieźle sobie to wymyslił
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 paź 2010, 10:53

mojego meza jeszcze nie ma, kurde ciagle sami siedzimy :ico_zly:
to tak jaku nas :(
no kuzwa :ico_zly: caly dzien ze sciera plynem i gabka latam i zapieram wrrrrrrrrrrr
_________________
:-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

10 paź 2010, 12:51

helooo :-D

przyszłam sie przywitać i uciekam dalej
właśnie wróciłam od teściów bo byliśmy na kawce
obiadek sie robi a potem jedziemy do mojej siostry
słoneczko u nas świeci, jest nawet w miare ciepło ale w cieniu zimno brrr

miłej niedzieli życzę

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

11 paź 2010, 07:55

witam się poniedziałkowo
chłopaków odprawiłam z domu, W do pracy a Krzyś do przedszkola,
a ja mam własnie sie zbierać na badania bo w czwartek mam wizytę u gin
a tak poza tym to leci
weekend zleciał strasznie szybko, nawet nie wiem kiedy - moze tez dlatego ze cala sobote bylam sama w domu bo W do południa w pracy a popoludniu na budowie tylko na obiad przyjechał a tak to go nie było. Tylko w sumie w niedziele mielismy troche czasu dla siebie,
u nas mróz w nocy, teraz troche swieci slonce ale wszystko jest oszronione, mam tylko nadzieje ze Krzys sie znowu nie rozchoruje bo w ostatnich dniach tak mi sie ciezko zrobilo ze sama z soba sobie bie radzę, wszystko mnie boli, ciezko wstać, chodzić juz nie wspomnę bo zaraz biodro boli a do tego brzuch mnie boli i kuje dołem a czasami twardnieje ze nie wyrabiam, a pracy tyle samo do zrobienia :ico_placzek:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

11 paź 2010, 09:52

hejka:)
ja w koncu spoakowalam torbe do szpitala:) i ubranka dla Majki juz czekaja w komodzie:)
weekend spokojnie rodzinnie minal....
pogoda senna na maksa dzis, tylko wyskoczymy na jakis godzinny spacer a tak w domku siedzimy:)

[ Dodano: 2010-10-11, 09:52 ]
musze sie zebrac i w koncu jechac na badania co do znieczulenia przy porodzie, w tym tygodniu koniecznie musze ten temat zalatwic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

11 paź 2010, 10:03

Czesc dziewczyny. Ja znow uziemiona w domu :ico_zly: Mateusz pochodzil tydzien do przedszkola i od wczoraj zasmarakny :ico_zly: wiec znow pewnie tydzien w domu :ico_zly: Wsciekne sie bo przy tym wszystkim ja nie mam juz sily a on jest tak niedobry, ze czasem mam ochote otworzyc balkon i z niego wyskoczyc :ico_placzek:
Ja tez chyba dzis juz torbe spakuje bo kurde termin coraz blizej a ja jakos ze wszystkim sie ociagam.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

11 paź 2010, 13:00

witam
ja mam prawie spakowane torby, spakowalam dwie takie mniejszse, sa w nich karteczki co jeszcze dolozyc :ico_oczko:

ale jestem dzis szczesliwa bo przyszlo mi lzoeczko z kompletem poscieli i okrycie kapielowe co zamowilam z polski w czwartek, bardzo sszybko doszlo, posciel jest super, nie mam tylko stelaza do baldachimu ale mzoe cos moj mezus wymysli :ico_oczko:

amelka dzis w domu ze mna bo ma katar i starsznie kaszle, jutro chyba ja wezme do lekarza bo maz w domu bedzie, a tak weekend tez rodzinnie z mezem w domku, bardzo fajnie, poza tym widzialam sie z siostra, zakopalysmy chwilo topor wojenny i jakos tak mi lze na serduchu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

11 paź 2010, 15:28

witajcie

ja od rana troszku zalatana, po przedszkolu pojechałam z igorem kupić mu kozaki ale oczywiście te co mi sie podobały to nie było jego numeru i jak pytałam to panie mi mówiły, że już nie będzie nic nowego więc kupiłam to co było :ico_noniewiem:

popłaciłam rachunki dziś, pokupowałam coś do lodówki, trochę drogerii i tyle kaski puściłam... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: masakra jakaś
kupiłam czteropak chusteczek pampers dla szymka :ico_brawa_01:
kurde musze kupić jeszcze pościel z ochraniaczem do łóżeczka i jakiś ręcznik z kapturkiem, ale to chyba w przyszłym miesiącu bo kurna wesele i oc samochodu w tym miesiącu :ico_noniewiem:
a propo wesela to w ogóle nie mam chęci iść...byliśmy ostatnio na tylu weselach, że już mnie to nie bawi :ico_noniewiem: no ale cóż, wybrzydzam wiem......
ale mi sie na narzekanie zebrało... :ico_wstydzioch:

młody teraz u babci a ja musze rozpakować zakupy
zmęczona juz jestem
nie chce mi sie

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

12 paź 2010, 08:27

co tu taka cisza????

witam wtorkowo
ja juz po sniadanku, chlopaków nie ma w domu wiec ide szybko jakąs zupe ugotować
milego dnia :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

12 paź 2010, 08:29

witam z rana z :ico_kawa:
Sarka jeszcze spi...
no ja tez jeszcze musze kosmetyki kupic dla Majki pieluchy i kilka drobiazgow jak smoczek itp
dla Sarki musze kurtke na zime kupic koniecznie , kozaki juz mam...
w sobote bedziemy w szczecinie to polatam moze cos znajde ciekawego....
dzis w nocy pobolewal mnie brzuch jak na okres ale delikatnie to pewnie te peirwsze falszywe bole...masakra dziewczyny jak to juz blisko...
wiecie ci jak sobie przypominam jak z Sarka chodzilam w ciazy i bylysmy wlasnie na tym forum z dziewczynami to jedna dziewczyna podala swoj numer tel i jak jakzda po kolei rodzila to dawala smsem znac a ta przekazywala dla reszty na forum moze i my wybierzemy jakas jedna z nas by miala kontakt z reszta co??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość