Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

14 paź 2010, 19:39

,każdy mi mówi,że za wcześnie
miteż teściowa mówiła hehe ale ja w takie rzeczy nie wierzę i kupuję jak coś się trafi :-D
teraz czekam aż będzie promocja w rossmanie nowa może akurat będzie dotyczyła jakichś dobrych produktów (kosmetyków) dla dzieci :-)
i jeszcze koleżanka ze stanów chce wysłać paczuszkę dla małej :-)
ciuszki tez mam brane od znajomych :-) sporo też na lumpeksie znalazłam, np ostatnio trafiła misię sukieneczka nowiutka i dałam za nia 93 gr :ico_haha_01:
A tak w ogóle to dziewczyny jaką firmę najbardziej polecacie,chodzi mi o smoczki,butelki itp.
ja polecić raczej nie mogę bo to moje pierwsze dziecko, ale ja kupiła z Canpola i jedną na badaniach z Aventa dostałam :) ogólnie prawie wszystko co kupiłam mam z Canpola, :-)

madzka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 paź 2010, 14:27

14 paź 2010, 20:10

No właśnie moja siostra używała smoki i butelki firmy Avent,Lovi i Nuk.Testowała i mi polecała butelki z Nuka a smoczki z Lovi.A ja zastanawiam się nad firmą Tomme Teppee

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

14 paź 2010, 20:22

Tomme Teppee
nie znam tej firmy
nie wiem co Ci doradzić, ja kupuję na wyczucie, wiesz podejrzałam jakie stosowała moja szwagierka, patrze na marki w sklepie i jakoś padło na Canpol ;p

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 paź 2010, 20:26

Tynusz tak miałam zamiar Oliwkę wziąść do sirodka, ale wiesz badanie wygląda tak, że najpierw gin bada mnie ginekologicznie (sprawdza mi tą szyjkę), a potem od razu sprawdza to tentno, więc sama wiesz , że na badanie gin dziecka nie chciałam brać :ico_noniewiem:

A tak wogóle dziewczyny nie pochwalilam się, że już z mężem zamówiliśmy szafę pod zabudowę, specjalnie o dzidziusia, ponieważ mamy malo miejsca na malutkie ciuszki. Połowę już zaplaciliśmy, a drugą połowę jak nam przywiozą. Za jakieś 3 tyg powinna być :ico_brawa_01: . No i jak już ją przywiozą robimy przemeldowanie w naszej sypialni pod kątem dzidziusia (już się nie mogę doczekać). Jak narazie będzie u nas, a jak będzie odpowiedni czas to w swoim pokoiku

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 paź 2010, 20:51

Tynusz, to sporo już masz kupione, pamiętam, że mi przy Uli mówiono, żeby się nie spieszyć... jakieś przesądy i my wózek kupiliśmy, jak wróciłam z Ulą ze szpitala, a łóżeczko dostałam od znajomych i JArek je składał na miesiąc przed porodem.
madzka napisał/a:
A tak w ogóle to dziewczyny jaką firmę najbardziej polecacie,chodzi mi o smoczki,butelki itp.
z kosmetyków z czystym sumieniem mogę polecić linomag maść do codziennej pielęgnacji pupy, tormentiol na odparzenia i linomag olejek do kąpieli... rewelacja i dużo tańsze od oilatum. Jeśli chodzi o smoczki i butelki, to my używaliśmy NUK. A jeśli chodzi o chusteczki do pupy to polecam te rossmanowskie. Są tanie i super delikatne. Laktator mam ręczny z medeli, też jest świetny,a i z medeli mam maść na brodawki purelan, też rewelacyjny, tylko nie jest tani, ale u mnie sprawdził się idealnie.
Tomme Teppee
też się zastanawiałam, moja kuzynka ma i sobie chwali.
A tak wogóle dziewczyny nie pochwalilam się, że już z mężem zamówiliśmy szafę pod zabudowę,
to super :-) Zmiany i niedługo poczujesz że dzidzia blisko :ico_brawa_01:
Tynusz tak miałam zamiar Oliwkę wziąść do sirodka
ale to i tak super, że pod drzwiami usłyszała. JA teraz w środę idę na usg i mam zamiar zabrać całą moją rodzinkę :-)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 paź 2010, 21:02

dziewczyny sorki za błędy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

14 paź 2010, 22:13

hej!! ja przy Zuzi przeszłam nuka, aventa i tommie tippe właśnie najlepiej nam służyło. Jeśli chodzi o nuk do robienia mleka - porażka ciągle mi się wysypywało poza butelkę bo takie wąskie "wejście". Tommie ma szerokie garło i dobrze się myje i robi mleko. Avent też ma dużo zalet, wygodne w użyciu, mieści się do termosiku (a to ważne na spacerach) tylko ten smoczek jakiś dziwny.

[ Dodano: 2010-10-14, 22:14 ]
anjika, ja też kupiłam spodnie z c&a za 37 zł :ico_brawa_01: a wózek super, x-landery są fajne.

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

15 paź 2010, 07:08

Ja w obronie Nuka :) tez miałam te butelki (i te wąskie, ale nuk ma też szersze - niskie i wysokie) wybrałam w sumie po wyglądzie z tej serii różowe i niebieskie (przesłodkie są) i nam pasowały. Te szerokie mają smoczki na kształt piersi, w wąskich używałyśmy antykolkowych.
Ale generalnie pewnie wszystkie firmy coś w sobie mają. To zależy najbardziej od własnych upodobań i zasobności portfela, chociaż nam butelki służyły bardzo długo, nie rysowały się więc nie było potrzeby wymiany :ico_brawa_01: a smoczki silikonowe wymieniałyśmy tylko ze względu na rozmiar dziurki przepływowej, wyglądają jak nowe. Te gumowe szybciej się zużywają i mam wrażenie że trudniej domyć, ale to tylko moje odczucie.
Ja już po :ico_kawa: i przed wielkim sprzątaniem, bo dzisiaj teściowie przyjeżdżają ze szwagierka i szwagrem :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 paź 2010, 09:55

Witam, ja raczej nic Wam nie doradze, bo jeju moja córa w styczniu skończy 6 lat, i to było tak dawno temu, że nie pamiętam czego ja używalam :ico_haha_01: . Teraz kupilam taką malą z AVETA ale do mleczka jeszcze muszę kupić i nie wiem jaką.
My z córcią już po śniadanku i wylegujemy się jeszcze w łóżeczku

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

15 paź 2010, 11:20

hej

ja coś weny do pisania nie mam
Mike przechodzi skok rozwojowy bo jak miałam zlote dziecko to teraz mam krzyczącego i rzucającego się o wszytko na podłogę chłopaka
na szczęście na mnie to nie robi wrażenia i wcale nie reaguje na jego fochy, już u 3 dzieci mialam okazję się sprawdzać w takiej sytuacji i najlepszym rozwiązaniem było przeczekanie ,więc czekam cierpliwie :ico_sorki:
nocki zrobiły sie koszmarne , ciągły płacz budzenie się i płaczenie bez powodu 2h np od 4 do 6 rano :ico_olaboga: więc pozostalo mi tylko nie stresować się , glęboko oddychac i uzbroić się w cierpliwość
oby szybko minęło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

madzka, witam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie, że do nas dołączyłaś
ja polecam z maści na sutki purelan (rewelacja)
z laktatorow miałam ręczy aventa (ale tylko kilka razy używalam bo mój synek 24h/dobę jest ze mną od urodzenia )
ze smoczków i butelek no ja polecam firmę MAM, ale Mike dopiero zaczął akceptowac butlę dopiero na 6-7mc , bo wcześniej tylko cyc

reszcie później odpisze :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość