Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

15 paź 2010, 08:57

aniaj84, u nas na sczescie nie sa to jakies wielkie chorobska typu angina, zapalenie ucha, pluc czy oskrzeli.

U nas to sa takie zwykle infekcje wirusowe z katarkiem i kaszlem, bez podwyzszonej temp, i na dobra sprawe mogla bym go puszczac do przedszkola w takim stanie, ale po co?
Njie pracuje siedze w domku po co go z gilem puszczac i narazac na gorsze przeziebienie. Kolezanki pracujace bardziej zagilane dzieci puszczaja.

[ Dodano: 2010-10-15, 08:59 ]
aniaj84, czekam na twoja siostre w dzien dobry tvn :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

15 paź 2010, 09:05

myslałam, że z matim coś gorszego za przeproszeniem...
dobrze, ze to takie delikatne infekcje
ale zdrówka życzę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
aniaj84, czekam na twoja siostre w dzien dobry tvn :-D
no właśnie wątpię czy coś będzie
nie było na razie żadnej zapowiedzi, ze będzie coś o dzieciach....
ale to dopiero 9.00, może póżniej.....
mam cały czas włączone tv i czatuje :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

15 paź 2010, 09:19

myslałam, że z matim coś gorszego
no naszczescie nie :ico_sorki:
zdrówka życzę
dziekujemy :ico_sorki:
mam cały czas włączone tv i
ja tez

zaraz bedzie zona norbiego mowila o stracie dziecka

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

15 paź 2010, 09:35

hejka:)
u nas tez slonko swieci, zapowiada sie naprawde ladnie....
jejku dzisiejsza nocka byla fatalna, nie moglam zasnac dopiero po polnocy jakos odplynelam, sarka o 3 sie obudzila na siku :ico_szoking: wczesniej nigdy sie nie budzila w nocy na siku w szoku bylam i o 4 zasnela , a o 6 sie obudzila wyspana juz :ico_szoking: nie wiem co to bylo masakra ledwo zyje ide zaraz z nia na dwor na spacer jakis zakupy zrobic i mam nadzieje ze jak bedziemy wracac to zasnie i ja sie poloze wtedy.... u nas dzis bigosik na obiadek mojej mamy :ico_ciezarowka: mniaaam

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

15 paź 2010, 09:51

Witam sie z czekolada na gorąco - ja już swoją wypiłam :-D :ico_kawa:

Wpadłam tylko sie przywitać bo dziś dłuuuuuugi dzionek mamy :ico_sorki:

Miłego dnia!!!!!! :-) :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

15 paź 2010, 11:01

witajcie
ja amelke tez ubieram na cebulke bo musze jej kupic kurtke a tu same rozowe a ja chce jakas naprawde ladna zeby miala i nie koniecznie dziki roz,

apropo pieluszek u nas mozna dostac chyba zwrot pieniedzy jak sie kupi caly komplet bo to jest za ochrona srodowiska, ale ja jestem jednak na nie

ja przed porodem z amelka starsznei sie balam znieczulenia okolooponowego a w koncu bo tych prawie 24 godzinach tak popekalam ze i tak ej dostalam na cala operacje szycia, ja mialam pekniecie 3 stopnia, ale do czego zmierzam, bylam wczoraj u poloznej i pytalam o naciecia i cesarke i o rozne mozliwosci porodu, okazuje sie ze mozna miec cesarke na zyczenie a zeby naiely to juz nie tak latwo, dziwne to, w poniedzialek jade do szpitala na konsultacje z lekarzem (ponad godzina drogi autem od nas), mam zamiar z nim przedyskutowac wszystko dlatego ze ja sie boje jesli porod znowu bedzie tak dlugi jak tamten i jak znowu popekam to ja juz tam bede tak poszyta ze zrost na zroscie, a najgorsze ze mam wrazenie ze dziecko tez bedzie duze, amelka byla duza a teraz mi sie wydaje ze chyba nwet wieksze, przytylam 8 kg bo sie wazylam a mam tak napiety brzuch i czuje ze dzidzius jest wszedzie..nie wiem ale bardzo mnie boli od dluzszego czasu ten szef i wogole tam na dole, znowu mam problemy z chodzeniem bo mnie tam ciagnie i bardzo boli, zreszta po tym szyciu bolalo mnie czasem, na zmiane pogody, nawet jak sie kochamy z mezem to czasem mnie wlasnie tam bolalo i juz sama nie wiem, bardzo sie boje ze znowu popekam i bedzie jeszcze gorzej, a kogo to bedzie potem interesowac ze moge sie kochac z mezem w jednej pozycji bo zadna inna nie bedzie wchodzic w gre (to taki przyklad). poza tym w trakcie porodu malo co dostalam na bol, nie moglam urodzic lozyska, dwie polozne robily podejscie az w koncu jedna je prawie wyrwala ze mnie, szkoda gadac jak sobie przypomne, aha i nie wiem jeszcze mialam po porodzie problemy ze wzrokiem, przy mojej duzej wadzie, juz sama nie wiem....pojade w poniedzialek to bede z nim rozmawiac, poki co mam strasznie mieszane uczucia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

15 paź 2010, 11:30

karolina-ch, widze, ze tez mialas "fajny" porod.
Kurde zycze Wam i sobie by jednak ten drugi byl lzejszy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

15 paź 2010, 11:50

robak, Ania_R, karolina-ch, witajcie

ja tak jak Monia życzę aby nasze porody tak szybciutko sie skończyły :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

kurde n ie oglądałam całego dzień dobry tvn bo zadzwoniła moja mama i zabrała mnie do miasta
Monia było coś o malutkich dzieciach jeszcze.....?

ciekawe jak małgosia po wizycie....?

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

15 paź 2010, 14:33

hejka:)
ja dzis nie pojechalam do tego szpitala znowu :ico_olaboga: w poniedzialek koniecznie musze zalatwic temat badan....
Sarka zasnela o 12 i jeszcze spi ja tez godzinke zaliczylam....

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

15 paź 2010, 15:40

aniaj84, ogladalam do konca, no niestety nie bylo. Ide zmywac....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość