Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

18 paź 2010, 13:15

NowaSejana, ciekawe jaki już maluszek duży
ja ide 3 listopada
i wtedy też mężusia biore i mam nadzieje że dowiem sie płec dzieciątka

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 paź 2010, 13:40

aga216, ja tez mam nadzieje, ze juz teraz w piatek poznamy plec malenstwa...
ja mysle, ze w tym tyg to maluszek cos kolo 10cm bedzie mial :ico_oczko:

ostatnio coraz czesciej sie zastanawiam co maluszek tam w brzuszku porabia, czy spi czy jeszcze nie...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

18 paź 2010, 14:03

NowaSejana, no może tam miec,mój miał ostatnio 84 mm,a ty nie dośc że idziesz pózniej,to i dalej jestes wiec myśle że te 10 cm całkiem mozliwe
ja tak już czekam na te kopniaczki że hej
nawet wózeczki już oglądam
wiem jeszcze wczesnie ale co tam

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 paź 2010, 14:19

aga216, ja tez juz wozki ogladam :-D

ja sie dzisiaj tylko nastresowalam dzwoniac do PL do domu i chyba znowu przestane dzwonic przez kilka tyg, tak jak to ostatnio robilam...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

18 paź 2010, 14:21

NowaSejana, a co sie dzieje???czemu sie zdenerwowałaś?
ja narazie uciekam po małego do przedszkola paaa

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 paź 2010, 14:26

hej dziewczyny. ja jutro idę na usg i mam lekkiego stresa.

NowaSejana, oj mnie też by się przydały zakupy sweterkowe i majtkowe :-D

kamilka21 witaj
nawet wózeczki już oglądam
hihi ja też oglądam, ale kupować nie będę bo mam, ale pocieszyć oko można :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 paź 2010, 14:40

aga216, ja juz moje odebralam...
poprostu jak sie ma dziwna rodzinke i mieszka sie na jeszcze gorszej wsi, gdzie tylko plotkowac potrafia to mimo wszystko to sie udziela, a szczegolnie jak ktos z rodziny najezdza :ico_zly: a ja mieszkam 1000km od nich i powinnam miec to gdzies.. ale czasem sie nie da puscic mimo uszu...
NowaSejana, oj mnie też by się przydały zakupy sweterkowe i majtkowe :-D
moje majty to sie za waskie zrobily i tylko do polowy tylka mi siegaja hehehe
&&& trzymam za jutrzejsze usg

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

18 paź 2010, 14:46

NowaSejana, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za udane zakupy.

Ja dzis tez jeszcze sobie sweterek kupilam i bylam z malym na kuleczkach.Super sie wybawil :-)

Ja z witamin biore tylko prenatal i zelazo.
Wizyte mam dopiero 8 listopada.
ja jutro idę na usg i mam lekkiego stresa.
trzymam kciuki zeby bylo wszystko dobrze.

Ja wózków nie ogladam bo mam po Wiktorku ale jak kupuje cos malemu to takie malutkie ubranka tez lubie sobie poogladac :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 paź 2010, 14:59

poprostu jak sie ma dziwna rodzinke i mieszka sie na jeszcze gorszej wsi, gdzie tylko plotkowac potrafia to mimo wszystko to sie udziela, a szczegolnie jak ktos z rodziny najezdza :ico_zly: a ja mieszkam 1000km od nich i powinnam miec to gdzies.. ale czasem sie nie da puscic mimo uszu..
oj plotkarzy nie brakuje na wsiach. I powinnaś mieć gdzieś co kto mówi, choć wiem, że cięzko tak, ale ludzi się nie zmieni, a widocznie nie mają co do roboty, że chodza i kłapią językami.
moje majty to sie za waskie zrobily i tylko do polowy tylka mi siegaja hehehe
moje podobnie, ale teraz to i tak pod brzuchem , więc zakrywają tylko to co muszą :-D, byleby nie ściskały, bo nienawidzę jak mi się robią 4 pośladki :-D

a ja biorę i zestaw witamin i dodatkowo żelazo, bo sam zestaw sobie nie radzi

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 paź 2010, 15:10

oj plotkarzy nie brakuje na wsiach. I powinnaś mieć gdzieś co kto mówi, choć wiem, że cięzko tak, ale ludzi się nie zmieni, a widocznie nie mają co do roboty, że chodza i kłapią językami.
wiesz kochana.. dzisiaj oberwalo mi sie od babci, bo fotke USG dalam na nk i ona teraz nawet na wies wyjsc nie umie, bo wszyscy sie jej pytaja, czy ja 3 dziecko bede miala... a dla mojej babci ciaza to wstyd a nie powod do dumy... na potwierdzenie: jak byla w 8 mies ciazy to swoim siostrom mowila, ze sa glupie, bo ona w ciazy nie jest... miesiac pozniej wujka urodzila :ico_olaboga:
no i powiedziala, ze jak bede z daleka widziala, ze moja ciotka idzie (mieszka w tym samym miasteczku, to mam uciekac, gdzie pieprz rosnie, zeby mojego brzucha nie widziala :ico_olaboga: normalnie wariactwo... ja i P. jestesmy dumni z naszego malenstwa i nie mamy zamiaru tego przed nikim ukrywac, a ze babcia ma takie podejscie to jej problem... ale jak P. to uslyszal to mu cisnienie uroslo :ico_olaboga:
a ja biorę i zestaw witamin i dodatkowo żelazo, bo sam zestaw sobie nie radzi
ja na szczescie ostatnio zelazo mialam w normie, bo mi badali, wiec mam nadzieje, ze teraz tez tak bedzie... a z malymi tez musialam zelazo przyjmowac :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość