Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

08 paź 2010, 14:13

A u nas znów awantura :ico_zly: , bo chcemy zrobić remont u nas na górze :ico_zly: Czy ci ludzie są mądrzy(i teść i teściowa)! Że teraz na zimę jak możemy z remontem wyskakiwać. Całe lato było, a my wtedy wyjazdy! urlop się bierze żeby w domu coś zrobić, ona tak robiła! To ja dziękuję żeby później przez to na starość być sfrustrowaną starą jędzą dokuczającą wszystkim naokoło! Nie moze baba zrozumieć że to nasze zycie, i nasze decyzje i wybory! ?
Znów się obraziła :-D

Awatar użytkownika
cloe
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 02 wrz 2010, 13:22

08 paź 2010, 18:57

Moja przyszła teściowa jest fajna, ale nie wyobrażam sobie mieszkania pod jednym dachem, zresztą i tak miejsca nie ma, żeby tyle osób mieszkało. A czytając Wasze problemy, to już w ogóle masakra :P.

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

08 paź 2010, 19:22

Najlepsza teściowa to taka mieszkająca co najmniej 100 km od synowej :-D (od zięcia też)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

08 paź 2010, 19:30

Moja przyszła teściowa jest fajna
tak ci sie tylko wydaje :ico_oczko: dopoki nie bedzie slubu...albo wspolnego mieszkania :ico_olaboga:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

08 paź 2010, 21:18

Moja przyszła teściowa jest fajna
tak ci sie tylko wydaje :ico_oczko: dopoki nie bedzie slubu...albo wspolnego mieszkania :ico_olaboga:
Dokładnie. Ja tez tak mówiłam przed ślubem, że moja tesciowa jest nawet fajna :-D

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

09 paź 2010, 15:31

dorotaczekolada napisał/a:
cloe napisał/a:
Moja przyszła teściowa jest fajna
tak ci sie tylko wydaje :ico_oczko: dopoki nie bedzie slubu...albo wspolnego mieszkania :ico_olaboga:

Dokładnie. Ja tez tak mówiłam przed ślubem, że moja tesciowa jest nawet fajna :-D
_________________
otóż to!

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

09 paź 2010, 15:47

żyć z tesciowa pod jednym dachem?? NIGDY!!!
wrog publiczny nr. jeden!!!
diabeł w ciele aniolka ale tylko przez 5 min spotkania pozniej juz tylko szatan!!!
Nie nawidze tej baby
nic jej nie zrobilam a ona mi powiedziala ze ja jej synka zgorszylam ze klamie przeze mnie
wyzwala mnie od oszustek i zlodziejek a czemu ja winna?? ni mam zielonego pojecia :ico_sorki:

magga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 29 wrz 2010, 14:35

13 paź 2010, 16:56

Na szczęście z teściami mieszkać nie muszę, ale nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Na razie jest ok, ale mamy do siebie ciut więcej, niż te 100km. Ale pewnie, gdybyśmy razem zamieszkali, też pojawiłoby się wiele konfliktów. Zastanawiam się skąd to się bierze?

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

14 paź 2010, 08:21

W przypadku mojej teściowej doszłam do wniosku,że to zazdrość... o synka. Ona nie może znieść myśli że ja żona jestem dla J. ważniejsza :ico_zly: niż ona. J. zawsze mi o wszystkim mówi, (chyba :-D ), i jak się np o coś pokłócą to ja wiem o co poszło,a teściowa wtedy z hasłem"idź,goń do tej swojej Kasi, opowiedz jej"(o czym też wiem;)). Jest śmieszna po prostu. osobiście staram się nie uczestniczyć w tych wojnach, czasem się nie udaje, po czym jest 2tygodniowa obraza. Zazdrosna jest też o to że dajemy sobie radę z opłatami, z życiem(mieszkamy razem, ale na górze, opłaty mamy osobno), bo ona by chciała, abyśmy co chwilę z płaczem przybiegali do niej po pomoc...
Także wydaje mi sie że tu ta zazdrość ja zaślepia

magga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 29 wrz 2010, 14:35

20 paź 2010, 14:00

Mój jest jedynakiem, a jego mama całkiem miła i wiecznie zatroskana. Ale to nie jest tak, że mój był wychuchanym dzieckiem, bo wydaje mi się, że rodzice go znacznie ostrzej trzymali niż moim mnie i moje rodzeństwo. To bycie miłym u teściowej przejawia się również w tym, że często nas zachęca, zebysmy przeprowadzili się do nich.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość