Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

20 paź 2010, 16:40

Blanka26, może nie będzie tak źle jak powiedział lekarz :-)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

20 paź 2010, 17:51

Kurcze ja nawet nie wiem na której ścianie mam to moje lożysko :ico_noniewiem: . Na wizycie zapytam. mmmmmm dziewczyny jaki pyszny mi wyszedł ten kopiec kreta

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

20 paź 2010, 19:22

uff doczytałam Was, ale naklikałyście :ico_brawa_01: po wieczorynce położe Zuzię i wtedy napiszę coś więcej

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

20 paź 2010, 19:43

pyszny mi wyszedł ten kopiec kreta
ahhh bym skosztowała :D

[ Dodano: 2010-10-20, 19:50 ]
byłam przed chwilą na chwilke u rodziców i moja siostrzycka bała się brzucha dotrknąć bo mówi że nie chce krzywdy dla dzidzi zrobić :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

20 paź 2010, 21:04

witam

poczytałam troszkę ale nie mam siły bo chyba gorączka mnie bierze...Miki ma zapalenie oskrzeli zero objawów a ja cały pakiet...jestem :ico_chory: i wszystko mnie boli :ico_chory: mam katar ból gardła...a dajcie spokój.... :ico_placzek:

zapomniałam wam powiedzieć ze byłam wczoraj u gina.mała waży już 700gram ja przytyłam 300 gram tyle co moja córcia!!!z tego sie najbardziej cieszę!!!mam zdjęcie bużki trochę nie wyrżne jak się lepiej poczuje to wkleje'!!

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

20 paź 2010, 21:16

ahhh bym skosztowała :D
ja też ja też

[ Dodano: 2010-10-20, 21:19 ]
madzka gratuluję synusia :ico_brawa_01:
blanka gratuluję córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

20 paź 2010, 21:20

hej

ja dziś pozbywalam sie wszytkie chłopięce ubrania, bo jutro do koleżanki siostra je zawiezie i zostaly mi tylko 2 bodziaki i 1 śpiochy :ico_haha_01:
no ale przynajmniej już strych pusty , niech sobie dziewczyna korzysta a potem nie komus innemu da :-)
a poza tym nudy, o ile można z dzieckiem w domu sie nudzić :ico_haha_01:
czekam na top model :-)

Madzka gratuluje synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: podaj jeszcze raz date porodu to cię wpiszę na pierwsza stronke :-)

Anijka
no 700g to już ładnie waży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i super, ze tak malo przytyłas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zdrówka dla was :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
chwal się zdjeciem :ico_sorki:


Blanka
gratuluje dziewczynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz dołączyłam do twojego opisu różowe stopki na 1 stronie :-)
co do tesciowej to też nie cierpię plotkar :ico_zly: i szkoda, że z nia musicie mieszkać
trzymam kciuki by tak wlazła dla meza za skore by chciał się wyprowadzić :ico_oczko:
a praca no jak piszesz bardzo ryzykowna, dobrze, ze ty z tym męzem wtedy pojechałaś :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a łożysko to ja nie mam pojęcia na której mam stronie :ico_noniewiem:

Tynusz :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: mówisz siostra się bała dotknąć :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Mania :ico_szoking: le ty to masz misz masz w żołądku :ico_haha_01: :ico_haha_01:
prawdziwa :ico_ciezarowka: z ciebie :-D

Pinko to już jutro do Londynu ??
to udanego wypadu wam życze :-)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

20 paź 2010, 21:20

mam zdjęcie bużki trochę nie wyrżne jak się lepiej poczuje to wkleje'
czekamy niecierpliwie, ja idę dopiero w poniedziałek, już doczekac się nie mogę

[ Dodano: 2010-10-20, 21:23 ]
Mania le ty to masz misz masz w żołądku
a no własnie, szacun dla naszej :ico_ciezarowka: :ico_oczko: mnie jakoś do jedzenia nie ciągnie, za to mój W. pałaszuje za nas wszystkich :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-20, 21:26 ]
manenka, a co z tym Waszym szpitalem? Udało się go obronic?

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

20 paź 2010, 21:31

manenka, a co z tym Waszym szpitalem? Udało się go obronic?
no własnie ostatnio się dowiadywałam to nie chca całego zamknąc tylko
caly oddział dzieciecy
połoznictwo i ginekologia
a wiec to co dla nas najwazniejsze
bo aj moge sie leczyc dalej ale jak cos dla dziecka bedzie dolegac to wlasnie z dzieckiem bedzie trzeba dlaej jechac :ico_olaboga:
to dla mnie mogli by caly szpital zamykac oprocz odzdzialu dzieciecego
na razie jeszcze nic nie wiadomo czekamy dalej jak na szpilkach

ok ja zmykam na modelki

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

20 paź 2010, 21:41

Blanka, trzymaj się kobito, może zapisz się na jakieś zajęcia typu fitness dla ciężarnych, zawsze to jakaś odskocznia od domu. A tak na pociechę powiem że zapracowane ciężarne też nie mają łatwego życia. Ja tez prowadzę małą firmę i powiem szczerze że ciąża i to co będzie potem spędza mi sen z powiek. Właśnie przed chwiilą trochę się mężowi mojemu pożaliłam na ten temat, bo tu nie ma dobrych rozwiązań. Mam wyrzuty sumienia wobec mojego nienarodzonego dziecka, że tak intensywnie teraz pracuję i nie mam czasu wypocząc, czy spokojnie zjeśc. Dziś np wyszłam z domu o 7,40 a wróciłam o 18,00 :ico_puknij: gdyby nie mama to pewnie nawet nie zjadłabym nic ciepłego. Mam nadzieję że ten młyn rozładuje się do końca tygodnia i od poniedziałku będzie większy luz.
Nie należy mi się urlop wychowawczy jako właścicielce firmy, przez okres urlopu macierzyńskiego nie mogę podpisac żadnego dokumentu a i tak będę musiała doglądac firmy pewnie przynajmniej 2 razy w tygodniu.. chyba z malym będę jeździła, ech szkoda gadac...
ale trzeba byc z czegoś zadowolonym i póki zdrowie dopisuje trza pracowac :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość