Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

23 paź 2010, 12:35

witajcie
ja strasznie sie czuje, wiecznie bym spala, wczoraj spalam jak wrocilam z przedszkola zawiesc amelke to godzinke, potem z mezem sie polozylismy w sypialnie on sobie wlaczyl film a ja padla,. podobno ta chrapalam, w nocy tez spie dobrze, tylko od przekrecenia do przekrecenia bo wtedy wstaje na siku i sie ukladam znoo tak bwu a nogi tola ze ledwo chodze, zwlaszcza w pachwinach, jestem taka juz umeczona, :ico_noniewiem:

ja sie zgadzam ze genetyka ma troche znaczenie, wiekszkosc moich znajomych rodzi bardzo podobnie jak ich mamy i ja w sumie tez, ale to zalezy...jes :ico_noniewiem: m taka ciekawa jak bedzie teraz...

wczoraj kupilam sobie taki fajny luzny sweterek gruby i dwie bluzki z dlugim rekawem zwykle bo normalnie wszystko za krotkie na brzuchu, a takie ciuszchy u nas ladne ale ja czekam az urodze i potem zmieniam szafe ...

ja mialam ostatnio dola bo moja siostra ktora tu tez jest w uk i ktorej ja siedzialam z synem polowe mojej ciazy mimo ze ledwo zylam i wogole sie nim opiekowalam dosc czesto zrobila mi niespodzianke i kilka dni przed moim terminem jedzie sobie do polski, a wiekszosc moich znajomych jedzie podobnie, i jestem tak rozczarowana tym bo ja bylam zawsze dla jej syna a jak ja bym jej potrzebowala i to w sumie co moze na dwa dni zeby tylko mi amelke wziela to ona zwyczajnie na mnie wypiela nonono.. sorki ale tak mysle, bardzo mi bylo z tym zle ale juz mi przeszlo, proboje cos zorganizowac w razie co i jednak jeszcze mam pare osob co moge na nie liczyc :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-23, 12:41 ]
aha a tlumaczenie mojej siostry jak jej mowie wiesz co to fajnie ze jedziesz akurat jakbym cie potrzebowala, tymbardziej ze jak wlasnie tak urodzilam amelke jak ona jedzie trzy dni przed terminem, a ona do mnie ja urodzilam dwa tygodnie przed..ale tlumaczenie tylko ona miala wywolywany i byla w szpitalu w polsce a unas jest inaczej, aha i jeszcze do mnie taka zdziwiona to wy rodzicie znowu razem..???? tak mnie wkurzyla ze szok ale juz powiedzialam skonczyla sie moja pomoc i juz nie bede siedziec z jej dzieckiem chocby nie wiem co...przykre to bardzo

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 paź 2010, 12:54

tak mnie wkurzyla ze szok ale juz powiedzialam skonczyla sie moja pomoc i juz nie bede siedziec z jej dzieckiem chocby nie wiem co...przykre to bardzo
no faktycznie nieladnie z jej strony, tym bardziej ze ty jej pomagalas gdzie saama powinnas wypoczywac, no ale niestety tak jest ze bardziej na obcych mozna polegac niz na rodzinie, szkoda tylko ze sama wiedziala gdzie synka przyprowadzac.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

23 paź 2010, 13:15

wlasnie sobie zamowilam wizyte na deluxe pedicure na wtorek, rzadko sobie cos takiego funduje ale moje paznokcie wolaja o pomste do nieba, a jak bede rodzic i na nie patrzec to mnie szlak trafi, brzuch zawadza wiec sobie zaszalalam i juz sie nie moge doczekac :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: godzina i 15 minut, opowiem wam jak bylo :ico_oczko:

u nas otworzyli taki maly salonik i juz sobie zazyczylam jak urodze masaz calego ciala z aromaterapia i takimi bajerami, poltorej godziny rozkoszy, mysle ze nam sie nalezy :) :ico_ciezarowka: poza tym to marze aby sie wsypac na brzuchu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 paź 2010, 14:08

jak urodze masaz calego ciala z aromaterapia i takimi bajerami,


ja to jestem wymasowana za wszystkie czasy choc tego nigdy za wiele, na studiach mnie wymasowali hahha, poza tym w pracy mam masaze , saune , solarium i basen za darmo, :)

a paznokietkow zazdroszcze, ale mam ten sam problem, codziennie je piluje i maluje bo jak sobie pomysle ze trafie na porodowke z ttakimi paznokciami zaniedbanymi to sie bede wkurzac :):):) choc pewnie jakby zaczelo bolec to bym szybko zapomniala :)

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

23 paź 2010, 14:22

ejustysia a na czym polecgala twoja praca?
ja tam tez tesknie troche by isc gdzies do ludzi ale tak na dobra sprawe lubie siedziec w domku ,mam czas by zajechac na kawke do kumpeli, spokojnie isc na zakupy, domek ogarnac jakos jest mi dobrze;)
karolina przykro ze tak Cie zalatwila siostra....ja tam jestem zdania umiesz liczyc to licz na siebie...i taka jest prawda niestety....

co do pazurow to tez mam fiola na ich punkcie, tez codziennie spradzam czy jest ok, to samo z goleniem, dzis zakupy zrobilam mieso pozamrazalam, wedline ze jakbym poszla rodzic to jak wroce zeby cos w lodowce bylo bo Adam moj mi takich jak ja chcem zakupow nie zrobi .....
dokupilam dzis wkladki laktacyjne, butelke dla majki,smoczek,pieluchy i chemie...zostalo jeszcze pas poprodowy, i podklady poporodowe zapomnialam cholera....

[ Dodano: 2010-10-23, 14:22 ]
aaaaaaa i kapci nie kupilam do rodzenia....fajnie...matko jaki głąb :ico_szoking:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

23 paź 2010, 14:25

po co ten pas poporodowy?? ja mam taki pas dostalam od lekarza taki na rzep zeby go nosic pod brzuchem jak mialam te bole od krzyza ale nigdy go nie nosilam, on jest taki szeroki, czy taki sie nosi po porodzie? a w czym pomaga???

justynka zazdroszcze masazy, mnie maz masuje i plecy czesto i nawet teraz i nogi ale to nie to samo co w salonie :ico_oczko:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

23 paź 2010, 17:02

karolina pas poprodowy jest po to by ladnie sie skora po ciazy naciagnela,zeby nie bylo flaka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

24 paź 2010, 10:04

a w czym pomaga???
karolina pas poprodowy jest po to by ladnie sie skora po ciazy naciagnela,zeby nie bylo flaka
dokładnie tak :) Szybciej się potem macica obkurcza, a mi dodatkowo przynosił ulge bo mnie tak nie ciągneło tam :ico_oczko: i to dokładnie taki pas jak piszesz jest najlepszy - szeroki i na rzepe :) Polecam!!!

Ale dziś zimno :ico_olaboga: brrrrr ja grzeje już od rana, ale kiedy sie nagrzeje to pewnie z godzina minie :ico_noniewiem:

Witam więc z herbatką gorącą :-) :ico_kawa:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

24 paź 2010, 10:24

hejka niedzielnie:)
dopiero wstalysmy z Sarka, Adam na motorze....bedzie dopiero ok 18 takze zaraz sie zbieramy i jedziemy do mamy mojej posiedziec....
leb mnie tak dzis boli ze szok :ico_szoking:
obiadek dzis na miescie chyba zjemy takze luz od garow :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

24 paź 2010, 19:45

witajcie :-D

jestem wykończona....
w pt lecie dziadków
w sobote wesele
w ndz poprawiny
ale dziewczyny jak ja sie wybawiłam....
byłam na czterech weselach w tym roku i to poprostu było genialne. Orkiestra wyśmienita, tak grali, że nie mogłam sie opanować, trzymałam sie za moją piłkę żeby mi nie wypadła :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wszyscy mi kibicowali, że tak mogę jeszcze hulać, że tak ładnie wyglądam w ciąży, ciotki nie mogły sie nadziwić.... :ico_haha_01:
Ale wiecie te moje tańce to tak z umiarem....bo sie bałam co bym nie pojechała rodzić, bo raz, że tańczyłam a dwa jak były oczepiny to o mało sie nie posikałam w majty.... :ico_wstydzioch:
naprawde było wesoło nogi same rwały sie do tańca. A jakie fajne chłopaki w orkiestrze ehhhhh :ico_haha_01: było na kim oko zawiesić :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
w ogóle zakochałam sie w piosence "....żono moja, serce moje, nie ma takich jak my dwoje......"
ehhhh naprawdę dawno sie tak świetnie nie bawiłam

teraz oglądam wiadomości i zdaje jednoczesnie relacje :-D
padam na pyszczek, jeszcze troszkę i ide do wyrka..
a jutro znowu poniedziałek.... :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość