Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

23 paź 2010, 16:13

GWONA gratuluje ruchow!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-10-23, 16:18 ]
Aha dziewczyny probowalam dzisaj wstawic zdjecie brzuszka , ale cos mi nie wychodzi
Weszlam na odpowiednia stronke i mialam juz kod , to go skopiowalam i wkleilam, ale zdjecie sie nie wyswietla... Pomozcie!

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 paź 2010, 18:09

ewelcia1245 oj ja ci nie pomoge bo mi sie nawet wgrac zdjecie nie chcialo :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

23 paź 2010, 18:55

TABOGUCKA OK DZIEKUJE za dobre checi :-)

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

24 paź 2010, 09:59

Stawiam :ico_kawa: na dobry początek dnia. Ja dziś od rana czuję się jak śmieć we własnym związku. Na kążdym kroku coś jest nie tak. Zauważyłam,że ja to już nawet nie mogę zwrócić na cokolwiek uwagi bo zaraz jest źle. Nie mam sił się już nawet denerwować. W spokoju siedzę i przeczesuję forum. Miłego dnia dla wszystkich. :-/

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 paź 2010, 10:54

hej laseczki
dzidzia ostatnio byl mega ruchliwa i gdyby gin zobaczyl pol minutki wczesniej to napewno by wiedzial kto jest.. no ale zobaczymy na kolejnej wizycie... sam gin powiedzial, ze malenstwo strasznie aktywne...sprawdzal tez wszystko po kolei i jest wszystko super :ico_sorki: :ico_sorki: wg niego malenstwo z nozkami ma juz jakies 18cm :ico_szoking: a co do moich ruchow to potraktowal to dziwnie, bo mimo, ze to moja 2 ciaza stwierdzil, ze ruchy powinnam czuc dopiero kolo 19-20tyg :ico_szoking: co gin to inna opinia, bo wczesniejsza ginka jak bylam z malymi w ciazy to sama mi mowila, ze ona juz w 16 tyg czula ruchy...
Gwona, przykro mi... a Wy mieszkacie razem?
ewelcia1245, na www.imageshack.us lub www.fotosik.pl i jeszcze sa inne strony, musisz zaladowac/wgrac zdjecie a tutaj u nas wkleic KOD NA FORUM, ktory zaczyna sie od [URL] i powinno dzialac

[ Dodano: 2010-10-24, 11:01 ]
Fintifluszka, gin mi cos mowil, ze mam zrobic test na obciazenie glukoza...
i to podobno robi sie u lekarza rodzinnego (Hausarzt).. Jak dowiesz sie kochana cos od swojej ginki to napisz mi prosze, bo ja jakas nieprzytomna ostatnio bylam na tej wizycie i polowy nie pamietam o co mu chodzilo z ta glukoza :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 paź 2010, 11:23

Oj Gwona, a mialam pytac co u Ciebie slychac... biedna jestes, wspolczuje Ci, a co z tymi tabletkami, ktore u niego znalazlas?
Ja sie ostatnio na meza ciagle wnerwiam i tez czasami mam dosc, nawet juz mu mowilam, ze lepiej bylo sie rozstac kieeedys jak kryzys byl, to mu sie dziecka zachcialo i sie teraz mecze w takim zwiazku :ico_noniewiem: ale u nas to przechodzi, sama nie wiem moze to ta ciaza, a po prawdzie to ja za domem tesknie, tu jestem samiutka jak palec i mi zaczyna juz odbijac zwyczajnie.

Sejana, ja mam wizyte dopiro 4 listopada, ale to bedzie ten moment, ze mnie tez pewnie pogoni na krzywa cukrowa... w polsce pamietam, ze normalnie u ginekologa w zabiegowym robili mi to badanie :ico_noniewiem: jesli chcesz poczekac do tego czasu to ci powiem co i jak...

mi sie wczoraj zdawalo, ze dzidzie czulam, ale...no wlasnie "zdawalo mi sie" :ico_oczko: wolalabym juz teraz czuc, bo bym wiedziala, ze jest ok, a tak po tej chorobie, antybiotyku i tym calym balaganie na wizyte u gina czekam :ico_olaboga:

gabriel moj od przeziebienia, albo dostal zapalenia spojowek, bo osmarkany chodzi i rozciera sobie te zarazki po buzi, albo przez to, ze mu katar slabo splywa to sobie znalazl inne ujscie, bo od wczoraj mu oczka ropieja, w nocy mial sklejone, teraz jest ok, ale i tak jutro do lekarza sie bedzie trzeba przejsc...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 paź 2010, 11:28

gabriel moj od przeziebienia, albo dostal zapalenia spojowek, bo osmarkany chodzi i rozciera sobie te zarazki po buzi, albo przez to, ze mu katar slabo splywa to sobie znalazl inne ujscie, bo od wczoraj mu oczka ropieja, w nocy mial sklejone, teraz jest ok, ale i tak jutro do lekarza sie bedzie trzeba przejsc...
ojejku.. zdrowka dla Gabriela :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Sejana, ja mam wizyte dopiro 4 listopada, ale to bedzie ten moment, ze mnie tez pewnie pogoni na krzywa cukrowa... w polsce pamietam, ze normalnie u ginekologa w zabiegowym robili mi to badanie :ico_noniewiem: jesli chcesz poczekac do tego czasu to ci powiem co i jak...
ja mialam w pl robione w szpitalu, a teraz mi mowil, ze u rodzinnego...
nie pozostanie mi nic jak po przeprowadzce poszukac nowego lekarza rodzinnego i najzwyczejniej w swiecie zapytac co, jak i kiedy...
jak sobie pomysle, ze znowu bede musiala pic ta glukoze bleee

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 paź 2010, 18:23

Czesc dziewczyny !!!
Ja chyba tez czuje dzidzie ale nie kopniaczki tylko jak spokojnie leze i trzymam reke na brzuchu to czuc jak cos podplywa i rusza brzusiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

24 paź 2010, 18:32

NowaSejana to ok bede probowac z tymi kodami!!!

GWONA duzo siły Ci Zycze :-)

[ Dodano: 2010-10-24, 18:42 ]
DZIEWCZYNY TO JA TEZ SIĘ CHWALĘ :ico_brawa_01:

Obrazek

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 paź 2010, 19:21

ewelcia1245, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: spora jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość