karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

30 paź 2010, 09:39

Ja w pierwszym dniu czułam sie tak potwornie źle,słabo,wymioty,mega ból głowy...Odpuściłam,bo już wolę jeść mniej i chudnąć wolniej niż przezyć to kolejny raz.

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

30 paź 2010, 17:37

A ja juz bylam na tej diecie pare razy za kazdym razem duzo pilam tzn wodyczystej 2 litry + napoje i nc a nic mi nie bylo znam przypadki ze dieta zle wplynela ale jak same te osobe nagle mowia ze rzeczywiscie albo przesadzily z 2 faza a to znow pily lacznie 2 litry plynow a ja wiem ze moja jedna znajoma przeczytala orginalna ksiazke francuzka i powiedziala ze pisze w niej ze nalezy pic ,5 litra wody czystej + pozostale plyny a najlepiej 2 litry wody i + plyny Wiadomo ze potrzebne sa organizmowi weglowodany wiec dlatego dobre sa otreby nawet co dzien z jogurcikiem zjesc te dwie lyzki stolowe otrebow albo pod postacia plackow Ja zawdzieczam tej diecie przedewszystkim ze jemy bez tluszczow tzn czasem zjem cos na oliwie pieczone ale generalnie tych nie zdrowych tluszczow w ogole tyle co znajdzie sie ta minimalna ilosc w tych miesach ktore spozywam I uwazam ze rzeczywiscie kazdy z nas jest dorosly i po przemysleniu powinien sam stwierdzic na ile moze pozwolic sobie wiec moim zdaniem wole z glowa byc na tej diecie niz ciagle prubowac jakiegos tak zawnie innego madrzejszego zywieniea ktore male rezultaty przynosza i koncza sie zniecheceniem i porazka A rzeczywiscie dieta ulozona przez dietetyka nie kazda z nas na nia stac powiedzmy sobie szczerze A wiem i wierze w to ze od Ducana trzeba z glowa podchodzic i naprawde nie bedzie takich zlych skutkow Ale to moj
e zdani
e W kazdym badz razie ja znow na ducanie i jest mi dobrze a badania o dziwo wyszly bardzo dobrze

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

30 paź 2010, 23:26

witam a ja wpadłam się pochwalić moge ?? mam już 60,1 siastra ma juz 65 :ico_haha_01: idzie coraz lepiej , dzisiaj upiekłam sobie chlebek i ciasto na niedziele piernik dukana :ico_brawa_01: ale będzie uczta bardzo się ciesze z tego ciasta bo przyznam sie ze od 3 lat niczego nie piekłam :ico_noniewiem: to z lenistwa
Powiem wam ze w sklepie gdzie robie duze zakupy ktos wykupił mi cały serek wiejski co za ludzie chyba tez na diecie
Ja nie będe juz pisać o zaletach i wadach tej diety nie będe się stresowac :ico_oczko:
A ja mam sposub ja sie nie ma ksiązki a jest się w markecie to zawsze mozna podejśc do działu ksiązek i poczytać przepisy :-D

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

31 paź 2010, 10:27

SuperNiania tez chyba na Dukanie:) bo w ddtvn mówiła ze jest po 5 dniach protein, a teraz ma warzywka.
ja dzis na wadze 62.7 :ico_brawa_01:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

31 paź 2010, 10:33

sierpniówka, tak Dorota Zawadzka jest juz chyba pol roku na tej diecie. Czytałam wywiad z nia juz ładnych kilka miesiecy temu wlasnie ze jest na tej diecie. Juz chyba 20kg schudła.
ja dzis na wadze 62.7
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

31 paź 2010, 12:18

ja dzis na wadze 62.7
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja dalej 60,1 i nic nie idzie w dół zasruj mam jakiś :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

01 lis 2010, 21:24

hej!
wpadam, bo od tygodnia jestem na tej diecie i właśnie zaczęłam dziś 2etap...przechodze to pierwszy raz i wydaje mi się, że wsparcie doświadczonych osób mi pomoże :-D

przez tydzień udało mi się zrzucić 2kg....
teraz zostało mi jeszcze z 5-6do mojego celu....

mam na początek kilka pytań...
czy w 2etapie w tyg z warzywami można jeść:
mąkę kukurydzianą?
budyń na chudym mleku?
jakieś placki otrębowe???

Ja na tej diecie czuję się świetnie! nie czuję głodu, nie kuszą mnie inne potrawy, ba...nawet słodycze...Staram się dużo pić i jeść z głową.
co prawda po 7dniach na proteinach mam lekko dość, bo nie robiłam sobie wymyślnych dań.....powoli nie mogę patrzeć na tuńczyka z puszki i wędzone ryby...
poradźcie, co można, co warto....

macie problemy z zaparciami? ja bez diety malusio piłam. teraz wypijam ze 2-2.5litra płynów i nadal kiepsko. czy można pić jakieś herbatki wspomagające trawienie????

pozdrawiam wszystkie walczące kobietki!

[ Dodano: 2010-11-01, 20:35 ]
a...ten chlebek Ducana można normalnie jeść w 1i2fazie??? a jakieś ograniczenia ilościowe?
mam książkę, ale tę starą i tam o chlebku nic nie ma... :ico_noniewiem:

wiecie co....no każda dieta ma jakieś minusy
moim zdaniem ta dieta jest rozsądna, daje efekty dość szybkie, ale trzeba robić to z głową! przede wszystkim pić!!!
a czy osoby, które szybko wracały do wagi sprzed diety......nie za szybko wróciły do normalnego jedzenia? czy rzetelnie przeprowadzona dieta do samego końca nie daje większej gwarancji na skuteczne odchudzanie?
ja nie mam zamiaru do końca życia nie jeść ziemniaków i chleba....
ale chcę schudnąć.....mam w planie zrobić wszystko jak trzeba zgodnie z zasadami do końca 4fazy, a potem powoli wrócić do normalnego jedzenia...ale już w bardziej kontrolowanych ilościach...i pilnowanie wagi, żeby nie przekroczyć swojej wagi...

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

02 lis 2010, 10:15

i ja od wczoraj się zaparłam i walczę oby tym razem jakoś poszło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

02 lis 2010, 10:21

A ja w piatek kupilam chleb pelnoziarnisty zamiast zwyklego bialego i juz innego nie kupie, smakuje mi i dzieciom tez smakuje jedza nawet nie zauwazyly ze inny jest.

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

04 lis 2010, 09:46

czesc Kobitki
ja dzis 61.7 czyli powoli chudnę, 3 dzien na protalu. Ale powiem Wam ze ten moj bol pleców wczoraj wieczorem t był niemiłosierny. Zastanawiam sie nad przejsciem na South beach. Jednak ten spadek diety mnie kusi by choc do 60stosowac Dukana

Co do placków otrebowych to w sumie jem codziennie. Jako dawke otrebów. Wiec ztego co wiem można jesc na protalu jak i na protal+warzywa.
Mąka kukurydziana.. hm dokładnie nie wiem, moja siostra., która bardziej jest oczytana twierdzi ze dozwolona jest skrobia kukurydziana., że ktos zle przetłumaczył ksiązke dukana i tak zostało. W kazdym razie na blogach w przepisach wystepuje zarówno jedno i drugie, więc chyba można, ale trzeba sie liczyc z wolniejszym chudnięciem.

Od poniedziałku włączam cwiczenia a6w, na brzuszek.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość