Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 lis 2010, 17:58

Dopiero co na porodówki jechałyśmy :ico_haha_01: :ico_haha_01:

U nas dzień spokojny. My z T i z małą odwiedziliśmy groby z tej strony, a do mojej rodziny pojechała mama, tata, brat z dziewczyną i Mati. Niedługo wrócą i zostaną u nas do środy :ico_haha_01: jutro zapowiada się miły dzień. Rano do lidla, potem tata robi obiadek, a my z mamą na "szoping":) a na 17.30 idę z T do kina na piłę. Matko chyba z 5 lat w kinie nie byliśmy :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-11-01, 17:10 ]
wklejam kilka fotek z roczku

Obrazek

albo zaraz będą na blogu;)

[ Dodano: 2010-11-01, 17:42 ]
już są na blogu;)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

02 lis 2010, 09:07

Witam niestety juz z pracy :ico_placzek:

Sabcia, wiolaw sto lat dla Waszych Dzieciaczków, dużo zdróweczka, miłości, szczęśliwego i beztroskiego życia i mnóstwo całusów :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ja mam dziś mega doła, bo Zosia strasznie płakała w żłobku, aż się zanosiła, ech po takiej przerwie dramat :ico_olaboga: ja oczywiście siedzę w pracy i ryczę, za jakis czas zadzwonię żeby się dowiedzieć co z nią :ico_noniewiem: Martwię się, bo wczoraj próbowałam ją uśpić bez cycusia i dostała też histerii i zaczęła się dławić śliną, myślałam że się udusi, a ten mój gamoń jeszcze wziął ją na ręce i trzymał w pionie zamiast brzuszkiem w dół :ico_zly: pokłóciłam się z nim, wzięłam małą, przystawiłam do cyca i usnęła. Wiem, że źle zrobiłam, bo dwie poprzednie noce zasypiała już sama, ale żal mi jej było, bo jeszcze nigdy tak nie płakala :ico_wstydzioch: A dziś w żłobku powtórka, a ta głupia baba zamiast ją choć chwilę przytulić i uspokoić, to posadziła na dywanie, a przed nią bączka :ico_puknij: a dziecko płakało, no kretynka jakaś. Mam dość żłobka i zaczynam poszukiwania opiekunki :ico_noniewiem: Jeszcze ostatnio jak Zosię odbierałam wcześniej usłyszałam jak do dziecka jedna powiedziała: zamknij się, bo sobie gaworzyło podczas śniadania, a takie dobre opinie miał ten żłobek :ico_olaboga: Nie dziwię się, że moje dziecko mimo, że juz chodzi tam 2 miesiace, to płacze gorzej niż na początku i to na widok drzwi :ico_noniewiem: Ech, wygadałam się, a teraz czas na pracę, choć myślami jestem przy ZOsieńce...

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

02 lis 2010, 09:48

Mikusia świetne zdjęcia! Zuzia to już duuuża dziewczynka. :)

Sto lat dla roczniaków!!! :ico_tort:
I stawiam :ico_tort: na 11 miesięcy Kini, trochę spóźniony, ale jest. :)

Matikasia super, że imprezka się udała. A co szykowałaś do jedzonka?

Magda no to nieciekawe macie przygody ze żłobkiem. Szkoda Zosi, ale może znów się wdroży...

My w niedziele jeździliśmy po grobach i po rodzinie, żeby w poniedziałek siedzieć w domu, bo Kamil miał urodzinki. Pojechaliśmy z teściową na jej działkę i zostawiliśmy jej śpiącą Kinie, a my pojechaliśmy na rowery. Wjechaliśmy w jakieś pola, położyliśmy się na trawie i patrzyliśmy w niebo. Piękna pogoda była. I super było poczuć, że nie trzeba się niczym zajmować, nigdzie biec. Poczuć taką chwilową wolność, po prostu leżeliśmy i patrzyliśmy. :) A potem jak dwójka gówniarzy zaczęliśmy sie całować w polu. :-D Jak wróciliśmy okazało się, że Kinia cały czas spała i wstała 5 minut przed naszym przyjściem. :)

No, a dziś Kamil pierwszy dzień w nowym oddziale w Katowicach jako kierownik. Chciałabym żeby mu się to spodobało i żeby miał spokojnie, bo z tego co słyszałam to nie jest ciekawie. Ach, nie bede krakać, oby, oby!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

02 lis 2010, 10:52

Sto lat, zdróweczka, radości, szczęścia, miłości i wszystkiego najlepszego na te 11 miesięcy. Buziole wielkie :-D :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Kasiu super spędziłaś dzionek z mężem :ico_brawa_01: ...ja sobie mogę pomarzyć, bo moja mama mieszka 50 km ode mnie, a z teściową Zosia by nie została, bo nie miała okazji poznać swojej drugiej "kochanej" babci :ico_noniewiem:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

02 lis 2010, 10:57

No u nas na szczęście jest całkiem w porządku teściowa. A moja mama też mieszka 40km ode mnie. :ico_noniewiem: Ale nawet dość często się widzimy na szczęście.

[ Dodano: 2010-11-02, 10:00 ]
A, i dziękujemy za buziaki. :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

02 lis 2010, 12:01

matikasia dopiero weszłam na Twój blog- super zdjęcia, śliczne dzieciaczki i mamusia też :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

02 lis 2010, 12:11

witam sie i ja :ico_kawa:
Najpierw sto lat dla Zuzulki :ico_haha_01: :ico_haha_01: duża rośnij Skarbie i zdrowa bądź!!
Mikusia świetne zdjęcia! Zuzia to już duuuża dziewczynka. :
dziekuje bardzo za zyczonka :-D :-D
i za fotki :ico_oczko:
Mikusia Wiki super miała przebranie. Wystraszyć się można było.
no ta charakteryzatorka ja tak wymalowala :ico_szoking: az Wiki sama sie przerazila jak wygladala hehe
a stroj ma od mojej siostry z Irlandi :-D

super ze uwas imprezka udana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: torcik pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fotki widzialam na bloku super Milenka widac bardzo zadowolona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

matikasia, jak tam po kinie??fajny film ?/
I stawiam :ico_tort: na 11 miesięcy Kini, trochę spóźniony, ale jest. :)
Wszystkiego najlepszego dla Kingusi :ico_tort: :ico_tort: duzo usmiechu i moc całusków :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Kasia90, fajnie spedzilisci z Kamilem czas :-D :-D :ico_brawa_01: na tej trawce hehe
No, a dziś Kamil pierwszy dzień w nowym oddziale w Katowicach jako kierownik.
trzymam kciuki&&& napewno sobie swietnie poradzi :ico_oczko:

Magda33, ojej to niedobrze w tym żłobku sie dzieje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: kurka czlowiek mysli ze pod dobra opieka sie zostawia nasze skarby a tam pracuja ludzie nieodpowiedzialni :ico_zly: :ico_zly:
az sie boje jak moja Zulka tez pojdzie do żłobka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

mam nadzieje ze Zosienka sie znow zaklimatyzuje a jak nie to naprawde bedziesz musiala szukac opiekunki tylko znalezc teraz jakas odpowiednia :ico_noniewiem:

lece na 13 na szczepienie z Zulka odrazu ja zmierza i zwaza :ico_oczko:
kurka troche sie boje
bo Zulinka ma tylko 72cm :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i wydaje mi sie ze to malo niewiem zobaczymy co powie pediatra :ico_oczko:

moze to jej urok ze bedzie taka drobna i malutka
jeszcze jakby miala byc drobna to oki tylko zeby rosła tak jak trzeba :-D

buziaczki

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

02 lis 2010, 12:46

bo Zulinka ma tylko 72cm
Zosia ma 75 cm i pediatra mówi, że duża z niej dziewczynka :-D wiec się nie martw.
mam nadzieje ze Zosienka sie znow zaklimatyzuje
jejku, też mam taką nadzieję, bo siedzę dziś w pracy jak na szpilkach :ico_olaboga:

mikusia zapomniałabym, super zdjecia i rewelacyjna wampirzyca Wiki :ico_brawa_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

02 lis 2010, 12:53

i wydaje mi sie ze to malo
Każde dziecko jest inne, Kinga w wieku 9 mcy miała 72cm, ale była na samej górze tych lini centylowych...

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 lis 2010, 15:52

My też musimy iść na szczepienie, ale ja cos ciut przeziębiona i Mati pokasłuje, to może na razie lepiej jej nie szczepić.

Kasia90
piekłam tylko 3 ciasta i robiłam tort bo robiliśmy w lokalu.
Kasia90 super miałaś dzień z Kamilem :ico_brawa_01:

Magda33
dlatego właśnie jeśli jest tylko możliwość trzeba się jak najdalej trzymać od żłobka. Mimo, że też jestem nauczycielem i nie powinno się obgadywać innych po fachu, ale tak niestety jest, że nie każdy człowiek się nadaje do tego zawodu, jednemu siadają nerwy szybciej innemu później. Jednemu nie przeszkadza krzyk dziecka, a innemu już rozmowa przeszkadza. Madzia jestem za opiekunką jak najbardziej i potem za przedszkolem dopiero.
A ja mam mamę 900 km ode mnie i co mam powiedzieć :ico_haha_01:


Do kina idziemy dziś na 17.30. Trochę mnie głowa boli i najchętniej poszłabym spać, ale dam radę. Potem T jeszcze na 20.40 chce mnie wziąć na halę na mecz, ale nie wiem czy dam radę. A rano z mamcią byłyśmy sobie na szopingu. Mama kupiła sobie płaszczyk i kurtkę, a ja jeansy rurki i kurtałkę taką co teraz noszą ze ściągaczem skóropodobną także do kina się odwalę :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość