Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

04 lis 2010, 16:33

Hejka :-) u mnie dzisiaj pogoda straszna,, deszczyk kropi :ico_olaboga: i w ogóle od samego rana szaro buro i ponuro :/
w końcu mi internet w pracy mają założyć :ico_brawa_01: mam nadzieję że się pospieszą :ico_sorki: to bym się nie nudziła .
I jutyro wysyłam podanie.. Mam nadzieję że po macierzyńskim będę mogla wrócić do pracy :ico_sorki:

a jak u Was samopoczucie?

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 lis 2010, 18:53

a jak u Was samopoczucie?
ja czuję się dobrze ale brzuch mi sie tak napina że jak idę to umieram z powodu ciezaru i co chwilkę łapie mnie kolka....
anijka, a jakie jeszcze sa grupy??
bo czarodzieje sa fajni
są smerfy,gumisie,krasnoludki,pszczółki i czarodzieje...bo to przedszkole nazywa się "bajkowa kraina"


a teraz news dnia...była moja teściowa z zaskoczenia ale nawet nie weszła....zadzwoniła domofonem żeby Mikolaj zszedł....taka to babcia że nawet nie wie że jej wnuk do przedszkola chodzi.. więc ja zeszłam... i mówię żeby na kawę weszła a ona nie nie...a ja czemu?a ona nic tylko dała mi dwie siadki z jabłkami,wloszczyzną.dwa słoiki z dżemem dla Mikiego gdzie wie że on nie je i ksiązkę na urodziny dla niego....nie musze wam mówić że urodziny były we wrześniu..i wydaje mi się że prezenty daje się solenizantowi a nie mi.... WSTYD!!!!!!!normalnie rece mi opadły...nie widziała wnuka od 4 miesięcy.....och brak słów....

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 lis 2010, 20:55

Manenka ja bylam zawsze niskociśnieniowiec, więc jakoś się nauczyłm z tym żyć, choć 80/50, czy nawet 80/40 to już przesada i jestem wtedy nie żywa. W przyszłym tyg mam wizyte u gina zobaczymy co dalej :ico_noniewiem:
Mam nadzieję że po macierzyńskim będę mogla wrócić do pracy
pociesze Cię że mam taką samą sytuację, że nie wiem czy będę miała gdzie wrócić :ico_noniewiem:
ja czuję się dobrze ale brzuch mi sie tak napina że jak idę to umieram z powodu ciezaru i co chwilkę łapie mnie kolka....
oj ja też tak mam a do tego te bóle krocza :ico_olaboga:
a teraz news dnia...była moja teściowa z zaskoczenia
Jeju ja to bym się dopiero ździwiła, że przyszła, mieszka na przeciwko, a wogóle nie przychodzi i może i lepiej :ico_sorki: .

Oj mamy stresowe dni z tą robota mojego P jak coś się ruszy dalej to dam znać :ico_sorki:

Manenka życzę zdrówka malutkiemu. :ico_sorki: Odstaw pomidory, bo onr najczęściej uczulają

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

04 lis 2010, 21:23

nie widziała wnuka od 4 miesięcy.....och brak słów....
kurde niezła jest nie ma co :| się obudziła że Miki miał urodziny.. heh szkoda słów na taką babcię :/
pociesze Cię że mam taką samą sytuację, że nie wiem czy będę miała gdzie wrócić :ico_noniewiem:
ja dzwoniłam do szefa z mego oddziału i pytam "co dalej mam robić?"
On mi odpowiedział " A co Pani chce?-bo neiw iem co Pani zamierza"
to mu odpowiedziałam, że chciałabym aby była możlwość mego powrotu na stanowisko pracy po urlopie macierzyńskim.. stwierdził że lepiej jak jest ciągłość pracy i doradził napisać do Warszawy (Oni wydają mi umowy) o przedłużenie umowy..- bo teraz mam umowę przedłużoną automatycznie do dnia porodu. Więc napisałam, On mi pomógł poprawić i jutro wysyłam, pewnie w połowie miesiąca będę wieziała co i jak.. Oby przedłużyli :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 lis 2010, 21:49

Oby przedłużyli
Trzymam kciuki, ja mam troszkę bardziej skomplikowaną sytuację :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 lis 2010, 22:59

ale brzuch mi sie tak napina że jak idę to umieram z powodu ciezaru i co chwilkę łapie mnie kolka..
ja mam dokładnie tak samo i to nawet gdy żółwim tempem idę...
WSTYD!!!!!!!normalnie rece mi opadły...nie widziała wnuka od 4 miesięcy.....och brak słów....
nie rozumiem takiej babci, cieszę się bardzo, że moje dziecko ma takiego czadowego dziadka jak mój tata :ico_sorki:
Oby przedłużyli :ico_sorki:
życzę Ci tego :ico_sorki: Mi na pewno nie przedłużą...

Ustawiam sobie netbooka małego, którego dał mi mąż i co chwila się wpieniam, bo mam z tym same problemy... do tego wszystkiego dopadła mnie potworna zgaga :ico_olaboga:

Dostałam wczoraj próbki pampersów, a Wy już swoje dostałyście?

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 lis 2010, 23:01

Dostałam wczoraj próbki pampersów, a Wy już swoje dostałyście?
ja jeszcze nie :ico_noniewiem:
Mnie też dzis męczy zgaga :ico_placzek:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

04 lis 2010, 23:05

a Wy już swoje dostałyście?
tak ja dostałam :-) przyszły na mnie i na mego M :)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 lis 2010, 10:07

Dzień Dobry :ico_kawa:
Jak samopoczucie ciężaróweczki? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 lis 2010, 10:20

Dostałam wczoraj próbki pampersów, a Wy już swoje dostałyście?
ja też dostałam!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: \

ja już Mikołja do przedszkola zaprowadziłam na 8 i juz po zakupach ale ledwo co sie szło...i jeszcze ten deszcz!!!..jak sobie pomyslę że jeszcze 3 miesiące to jestem przerażona.....jak ja będę chodzić.... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość