Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

04 lis 2010, 18:11

A ja jestem właśnie po wizycie u ginekologa. No i.. właśnie szyjka mi się skraca przepisał mi tabletki jeśli po nich nie będzie poprawy to ląduje w szpitalu.No i dobrze,że się zgłosiłam wcześniej. Wiedziałam,ze przez te nerwy i stres będzie się działo coś nie dobrego. Za często brzuch mnie bolał i kuło w macicy. Oby poprawa nastąpiła bo się boję tego wszystkiego. :ico_sorki: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

04 lis 2010, 19:18

tabogucka ja sny interpretuje odwrotnie, więc może to jest dobry znak, że z tym kredytem będzie ok ... i podobno jak się zmarli śnią to będzie padać... i dziś leje...
a sny to mam ostatnio też okropne jakieś dziwne i pogmatwane... Zawsze lubiłam śnić, a teraz w ciąży jakieś takie męczące te sny...

Gwona, oby tabletki pomogły :ico_sorki: :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

04 lis 2010, 19:43

Gwona, a jakie tabetki dostałas? bedzie dobrze a czesto cie bolał brzusio?

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

04 lis 2010, 21:14

Dzieki dobrusia! mam nadzieje ze bedzie dobrze !!!

Ja tez wlasnie wrocilam z wizyty :-D

[ Dodano: 2010-11-04, 20:19 ]
Niestety (ale sie tego spowdziewalam bo tak jest na kazdym usg) maluch n ie chcial wspolpracowac. :ico_olaboga:
Jest zdrowy i bardzo duzy bo chyba prawie o 2 tyg. starszy wymiarowo niz kalendarzowo!!!! :ico_brawa_01: Gin powiedzial ze bedzie to duza dzidzia do urodzenia :ico_wstydzioch:
Niestety wsadzil pepowinke miedzy nozki i zakryl co najwazniejsze i wcale sie nie chcial przekrecic :ico_olaboga:
Natomiast gin powiedzial ze sadzac po wymiarach to chlopak :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_oczko: Hurra!!!!!!

[ Dodano: 2010-11-04, 20:23 ]
Gwona to sie relaksuj na maxa teraz!!! Mysl tylko o przyjemnych rzeczach ...i lykaj te tabletki zeby sie wszystko uspokoilo. Nie zawracaj sobie glowy exsiem -nie wart tego -a Twoja dzidzia zasluguje na zdrowko!!!!! Ty i maluch jestescie teraz pepkiem swiata!!!!

[ Dodano: 2010-11-04, 20:59 ]
jejku wlasnie looknelam jeszcze raz na wyniki tego usg :ico_szoking: dzidzia wazy 223g i sam brzusio w obwodzie ma prawie 13cm!!!

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

05 lis 2010, 00:19

tabogucka, no to będzie piękny bobas :-)

a mi się zebrało wieczorem na pieczenie i właśnie wstawiłam sernik do piekarnika! pójdę spać chyba o 1 ;p

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 lis 2010, 10:09

no to będzie piękny bobas :-)


[ Dodano: 2010-11-05, 09:09 ]
Noooooo tylko jak go urodzic olbrzyma?????

[ Dodano: 2010-11-05, 09:10 ]
A jak sie udal serniczek????

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

05 lis 2010, 10:41

sernik udany, a ja po wizycie...

ogólnie jestem zła, bo lekarz nic mi prawie nie powiedział... Miałam usg i potwierdziło się, że chłopak :ico_brawa_01:
ale... poza tym nie było widać żołądka... a jak byłam miesiąc temu prywatnie to tę nie było widać :ico_placzek: martwi mnie to, chociaż doktor powiedział, że jak dzidzia nie połknęła płynów i ma pusty ten żołądek to go nie widać na usg... No ale ja i tak się martwię teraz... No i powiedział, że na następnej wizycie zrobi jeszcze raz usg, bo musi serduszko zobaczyć jeszcze raz... I nic więcej nie mówił, a ja już mam myśli, że coś jest nie tak, bo tak długo się temu serduszku przyglądał :ico_placzek:
I nic nie mówił ile ma długości, ile waży... A ja się nawet nie spytałam, bo tym żołądkiem się przejęłam i chciało mi się płakać :P
Pewnie przesadzam strasznie, ale wiecie jak to jest ...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 lis 2010, 11:23

Gwona, trzymam kciuki zeby bylo dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:
Niestety wsadzil pepowinke miedzy nozki i zakryl co najwazniejsze i wcale sie nie chcial przekrecic :ico_olaboga:
heheh, ja ostatnio tez pepowinke widzialam
Dobrusia, kochana musi byc dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

ja tez ostatnio mam zmartwienia, dzisiaj jak sie obudzilam w nocy to tez brzuch twardy jak skala :ico_olaboga: nawet nospa niewiele pomaga... a tu tyle stresu, wczoraj chyba ponad 2 godz chodzilam po miescie i zalatwialam sprawy papierkowe... juz myslalam, ze nie dam rady, tak salbo mi sie zrobilo...
P. musi pracowac i nikt inny tego za nas zalatwic nie moze :ico_olaboga: codziennie juz o 19 jestem spiaca i zmeczona, strasznie mnie wykancza to wszystko...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

05 lis 2010, 11:25

Dobrusia, ach napewno jest tak jak lekarz napisał moze nie połknął wód i pusty byl a w tym wypadku nie bedzie widac :ico_sorki: nie martw sie na zapas


A ja stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za skonczony 18 tydzien :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-11-05, 10:26 ]
a ja mam tyle zajęc ze znowu nie czuje dzidzi i pewnie to przez to bo ciągle w biegu jestem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i jak zwykle powód do zmartwien sie zawsze znajdzie :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 lis 2010, 11:31

a ja mam tyle zajęc ze znowu nie czuje dzidzi i pewnie to przez to bo ciągle w biegu jestem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i jak zwykle powód do zmartwien sie zawsze znajdzie :ico_sorki:
ja tak samo.. dzisiaj tylko 2 malutkie kopniaczki poczulam i spokoj... a czasem calymi dniami nic...
i tez mnie zastanawia czy z maluszkiem wszystko ok

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość