Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

07 lis 2010, 11:29

buzok14, No tak ja sobie mogę chciec ale pewnie ciężko by było z tym brzucholkiem cos poszaleć :ico_noniewiem: :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 lis 2010, 11:33

no niektóre kobietki sobie radzą, ale ja do nich nie należę. Czuje się nieatrakcyjna, i to chyba jest główny problem, choś mój sie bardzo stara, i mówi, że nadal jestem dla niego najpiękniejsza, ale ja mam wrażenie, że to tylko slowa :ico_placzek:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

07 lis 2010, 11:37

że to tylko slowa :ico_placzek:
Jestes najpiekniejsza bo dajesz życie wiem że drażnią te dodatkowe kiloski i wystający brzuchol :ico_oczko: Niunia to chwilowe jest za chwile malucha urodzisz i będziesz fikac jak dawniej kochana. A Twoja talia osy jest najładniejsza na swiecie bo masz tam dzidzie.... :ico_sorki: :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 lis 2010, 11:40

Jestes najpiekniejsza bo dajesz życie wiem że drażnią te dodatkowe kiloski i wystający brzuchol Niunia to chwilowe jest za chwile malucha urodzisz i będziesz fikac jak dawniej kochana. A Twoja talia osy jest najładniejsza na swiecie bo masz tam dzidzie....
:-) :-) :-) śmigaj na to KTG i daj znać co i jak

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

07 lis 2010, 15:07

Hm.. no w tych sprawach ja nie czuję jakby mi brzuch przeszkadzał, a nie jest już wcale mały .. Obraliśmy sobie pozycje i tyle.. co prawda już nudzą trochę te same, ale zawsze coś...
Czasem mam schizy, że wyglądam jak beczka na nim :ico_haha_01: ale jakoś szybko mi mija... Cycki go kręcą hehe
U mnie jest gorzej z ochotą :ico_noniewiem: jest tak, że "apetyt przychodzi podczas jedzenia" jak już się mnie rozrusza, to ok ...

Aga współczuję Ci, że masz szlaban.. Ja nie wiem jakbym przeżyła tyle czasu...

Buzok tak narobiłaś smaku na ciasto, że też upiekłyśmy z Wańdzią wczoraj. Moja pannica zarządziła czekoladowe, więc zrobiłyśmy :-D
A niezapowiedzianych gości też nie lubię, tzn, kiedy dzwonek do drzwi - tadammmm a ja np. sprzątam albo z szafek mam wszystko powywalane :ico_zly: nie cierpię przyjmować gości kiedy nie mam muzealnie posprzątanego mieszkania. No chyba, że ajk teraz mamy przeprowadzkę, to nawet frajda, ale ogólnie to muszę mieć połysk w mieszkaniu...

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 lis 2010, 08:59

Witam poniedziałkowo, my jak zwykle od 7 na nogach, ale dziś dla odmiany Młody sam się bawi samochodzikami i garażem.

W piątek taka byłam zakręcona, że zapomniałam odebrać swoje wyniki z krzywej cukrowej i przeciwciał :ico_puknij: a strasznie mnie interesował wynik :-D mam nadzieję, że dziś nie zapomnę.

Co do seksu, to u mnie raczej bez zmian, brzuch w niczym mi nie przeszkadza na razie. Zresztą z Bartkiem do końca mi nie przeszkadzał :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

08 lis 2010, 10:09

:ico_kawa:
Mater Dei co za pogoda?

Jak popatrzę za okno wszystkiego sie odechciewa, a tyle do zrobienia.

Zajadam śniadanko i zmuszę siebie parę kartonów rozłożyć.

Miłego tygodnia życzę :-D

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 lis 2010, 16:34

witajcie u nas jezeli chodz o sex to tez nie ma problemu tak jak Alineczq pisala trzeba obrac odpowiednie pozycje i jes ok :ico_haha_01: Cos strasznie cicho na naszym forum :ico_olaboga: Ja dzis bylam na wizycie u gina niunka rosnie jest wieksza od swoich rowiesnikow o tydzien :ico_szoking: nie wiem gdzie ona sie mi tam miesci :ico_noniewiem: Nie wiem jak u was ale ja zaczynam sie bac nie tyle porodu co tego wszystkiego po :ico_noniewiem: jak ja dam sobie rade z takim maluszkiem i do tego te rany po porodzie :ico_olaboga: zaczely sie tez nieprzespane noce mala tak mocno kopie jak mialaby zaraz wyjsc no ale nic podobna takie sa uroki :ico_ciezarowka:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

08 lis 2010, 17:40

Czesc dziewczęta :-D
Ja znów mam złe wiesci mam zmiane w lewej półkuli mózgu o charakterze torbielowatej :ico_olaboga: Na szczęscie żaden tętniak to nie jest ale torbiel niepokojący bo może byc to raczek nadal czekam na markery nowotworowe :ico_noniewiem:
No a tak pozatym całkiem niezle się czuje wczoraj na ktg byłam 5 godzin :ico_szoking: Jakies skurcze macica pokazywała ale po zwiekszonej dawce fenaterolu przeszły i do domu. Ten łobóz znów się pcha :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-11-08, 16:42 ]
No a tak pozatym to się załamałąm i słabo mi idzie udawanie optymistki :ico_noniewiem: Myslę tak sobie że chyba już nie mam siły walczyc :ico_noniewiem:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 lis 2010, 19:56

Agnieszka26 jak to??????? ty nie masz sil nie wierze :ico_nienie: nie mozesz nawet tak myslec glowa do gory pokonasz to i to szybciej niz ci sie wyadaje ja w to wierze i my wszystkie z forum jestesmy z wami napewno swszystko sie ulozy przeciez nie moze byc inaczej :ico_nienie: nie poddawaj sie kochana nie teraz :ico_nienie:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość