Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

05 lis 2010, 21:26

kilolek, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Boże biedny Michaś dobrze że na takiego lekarza trafiliście :ico_sorki: i mam nadzieję że szybko mu przejdzie a te wymioty to nie rota bo u nas w szpitalu tez tak bylo. Tymek zaczął zdrowieć i złapał to nonono i strasznie się męczył :ico_sorki: ale mam nadzieję że Michałek tego nie złapał. No i współczuje pobytu w szpitalu :ico_sorki: skąd te choroby się biorą, sama wiem jak cieżko jest wszystko ogarnąć jak jedno dziecko w szpitalu a drugie w domu. Kilelek bardzo współczuję i trzymam kciuki za was wszystkich :ico_sorki: :ico_sorki:

A ja jutro na uczelnię, szkołę mam niedaleko bo pół godziny pociągiem więc na szczęście do domu wracam na noc. Ale i tak się cieszę bo trochę odpocznę od domu :ico_sorki:

Miłego weekendu wszystkim

No i sto lat dla Michała :ico_tort: :ico_tort: no to urodziny mu trafiły, biedactwo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 lis 2010, 00:29

ubuu wszyscy żygamy :ico_noniewiem: :ico_chory: masakra. Kubuś najbiedniejszy w tym wszystkim

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

06 lis 2010, 22:41

:ico_olaboga: oj biedule tego wstrętnego rota pewnie przywlekliście ze szpitala
uf powiedzcie mi jak karacie swoje dzieci- postawiłam ole do kąta za bicie Karola oczywiscie narobiła tyle wrzasku i babcia od razu jest u nas i oczywiscie wroga minka bo jakze mozna byc taka wstretna mama.
ola jest coraz bardziej uparta i wszystko robi z przekora czasem sił juz brak

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

08 lis 2010, 11:36

STO LAT DLA NASZEGO DZIELNEGO KUBUSIA :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :512: :509: :509: :509: :509: :509: :509:

I zdrówka wam wszystkim życzę. Wiem co przechodzicie bo my po szpitalu Tymka mieliśmy to samo :ico_sorki: :ico_olaboga:

Basiu u mnie kara to wygonienie do drugiego pokoju. Oczywiście tez jest wielki wrzask ale ja zawsze mówie że jak sie uspokoisz to możesz przyjść i przeprosić za to co zrobiłeś. Tymek tak robi, idzie się wypłakać i wraca ze skruszona miną i przeprasza. Ale zawsze mu przypominam za co przeprasza i dlaczego miał karę albo go samego pytam dlaczego tak było bo dzieci maja krótką pamięć jeśli chodzi o te sprawy.
Kacperek jest cwańszy bo jak go wyganiam do pokoju to od razu ręce otwiera i chce się przytulic na przeprosiny zeby tylko nie wychodzić :ico_oczko:

Ja weekend w szkole, dzis ogarniam mieszkanie ale pogoda do D więc nie wiem czy uda nam się dziś wyjść :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

08 lis 2010, 14:31

kilolek, Spóźnione życzenia dla Michałka :ico_urodzinki: :675: :sylwester: :675: :sylwester: I dla Kubusia :ico_urodzinki: :sylwester: :675: :sylwester: :675: Teraz chłopakom to mnóstwo zdrówka wypada życzyć :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A my powinniśmy być właśnie w drodze do babci Tereski. Adaś miał tam świętować swoje urodzinki. Ale niestety rozchorował się, znów zapalenie gardła i oczywiście antybiotyk :ico_olaboga: Zawsze jak wyjeżdżam do szkoły to któryś z chłopaków się pochoruje :ico_noniewiem:
barbara123, ja podobnie jak Ewa wyganiam do pokoju, ale często Adaś jak nabroi to od razu przeprasza. Gorzej jak zaczną się chłopaki bić, tu już mam problem, bo Adaś nie może pojąć, że robi źle. On cały czas myśli, że to zabawa. A Jaś się nie broni, bo odkąd Adaś się urodził to był uczulany na to, że to malutki dzidziuś i trzeba na niego bardzo uważać.

A dziś Adaś zażyczył sobie małego pieska, kotka i niedźwiadka w nowym ogródku. Mamy takie plany, że może na wiosnę pomalutku zaczniemy budowę domu i ciągle o tym rozmawiamy. Chłopaki wiedzą, że tam będziemy mieli duży ogród. A skoro ogród duży, to trzeba go jakoś zagospodarować :ico_oczko: Każdy pomysł mile widziany :ico_oczko:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

08 lis 2010, 21:18

STO LAT DLA NASZEGO DZIELNEGO KUBUSIA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 lis 2010, 01:11

Dzięki dziewczyny za życzenia :ico_haha_02: :ico_sorki:

Agnies pomysły chlopcy mają nieziemskie

a jesli chodzi o kary to ja jesli wrzeszczy to wyganiam do pokoju a jesli nabroi to siada na krzesełku w przedpokoju, sam (bo w innym pokoju to zawsze jakaś atrakcja się znajdzie) przez chwile ale chyba kupie minutnik i 3 minuty bedzie siedzial, bo tylko dotknie tylkiem krzesla juz wola ze wiecej nie bedzie. I wrzask oczywiście też jest. Ale u nas jest wrzask o wszystko. Aż Pani w klubie malucha powiedziiala, że jak nie pzestanie się wydzierać to nie będzie mógł chodzić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

09 lis 2010, 10:45

Dziś ja stawiam torcik na trzy latka Adasia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

09 lis 2010, 20:01

Wszystkiego najlepszego dla naszego małego Adasia :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :509: :509: :509: :509: :509: :509:

kilolek a co to za reguła że jak nie będzie krzyczał to będzie mógł chodzić :ico_olaboga: a jak będzie cały czas krzyczał to co nie może chodzić a ty masz siedzieć z nim w domu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: a jak tam się czujecie wszyscy???

[ Dodano: 2010-11-09, 19:04 ]
A miałam jeszcze pytać czy robicie urodziny dla swoich pociech?? bo ja robie dla Tymka urodziny ale nie wiem czy robić takie normalne czy tylko na słodko :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 lis 2010, 21:52

STO LAT DLA ADASIA!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Evik w regulaminie jest napisane, że dzieci które będa zakłócały spokój bedą 'usuwane z grupy"
Ja robilam wielkie urodziny dla Michasia i Kubusia razem w ta niedzielę. Nieby najbliższa rodzina ale 20 osób wyszło. Było koszmarnie przez to, że bylo tak dużo ludzi.Michas potem cala noc przeplakal. Ale chyba juz o tym pisalam

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości