Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

12 lis 2010, 21:22

Sarenka a jak powrocilas do blondu? Bo ja bylam u fryzjera i mi powiedziala,ze dekoloryzacja zniszczy mi wlosy ble ble i wyszlam tak jak weszlam:/ nawet odrostow nie zrobilam bo stwierdzilam,ze nie ma sensu :(

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

12 lis 2010, 22:17

yoanna-ja stopniowo.Np jak mialam ciemny braz to mi porobila troche jasnych pasemek ale cieniutkich i tak za kazdym nastepnym razem to samo,,cieniutkie.Tylko ze ja mam ciagle balejaze,tzn jasniutkie z ciemnymi bo w calkiem blond bym tez sie zle czula...
Dobrze miec jakas znajoma co doradzi,,ja akurat mam dobra kolezanke i ona dba i sie stara:-))
TEraz bylam tylko na odrostach to tez mi tylko te z gory robila bo mowila ze cale to nei bo poniszcza sie itd,,potem stonowala czyms--ja sie nie znam,,ona mi to tlumaczyla.....

ale moze Dana ci poradzi.
Wiem ze z ciemnych nie radza robic cale blond tylko stopniowo pasemkami

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

12 lis 2010, 23:20

Hej dziewczynki
Wiola Laura śliczne imię :ico_brawa_01: ,Kacper ma na drugie Mikołaj :-D ,a igorka jednego znam i on sobie nie da w kaszę dmuchać :-D
yoanna, Ninka naprawdę śliczna na tym zdjęciu taka dorosła :-)
u mnie nic ciekawego ,siedzimy i szukamy czegos w tv do oglądania ale sam syf leci albo to co już widzieliśmy setki razy :ico_oczko: ,miłego wieczoru i dobranoc

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

14 lis 2010, 12:30

Dana!! Czemmu ja o Tobie nie pomyslalam :) chce blond wlosy pomocy!! Chce dekoloryzacje i jestem w stanie obciac pozniej polowe wlosow zeby tylko miec swoje naturalne znowu nie farobwac i zeby nie wypadly pomozesz? :D doradzisz?

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

14 lis 2010, 16:48

Witam moje kochane kobitki!!

U mnie deprecha na calego i jest mi mega ciezko

Sarenka kochana jestes lekiem na cale zlo pare milusich slow i czlowiekowi odrazu lepiej na duszy a po za tym nigdy o nikim nie zapominasz jestes cudna Widze w tobie to co w sobie kiedys czyli to co we mnie bylo taka fajna pozytywna energia ktora kiedys umialam dac wszystkim ja gdzies sie zgubilam a ty ja ciagle posiadasz nie zgub jej kochana!!
Dana!! Czemmu ja o Tobie nie pomyslalam :) chce blond wlosy pomocy!! Chce dekoloryzacje i jestem w stanie obciac pozniej polowe wlosow zeby tylko miec swoje naturalne znowu nie farobwac i zeby nie wypadly pomozesz? :D doradzisz?
Kochana gdybym mogla osobiscie bym ci zrobila baleyag czyli jak naj wiecej jasnych bo to zawsze najlepszy sposob zeby zejsc z ciemnych na jesne bez takiego wielkiego zniszczenia wloskow szkoda ze nie moge ci zrobic to po swojemu pniewaz ciezko znalesc taka fryzjerke ktora zrobila by to tak jak ja bym widziala Musisz porostu udac sie do slaonu i zazadac bardzo gestego baleyagu z blondu .Dekoloryzacji pelnej odradzam tzn dlatego ze nie wiem jaka masz kobitke bo moim zdaniem mozna zastosowac ja ale gdy fryzjerka przeprowadzi odpowidnia diagnoze wlosa a dzis coraz wiecej fryzjerek che wszystko szybko a taka dekoloryzacja powinna odbyc sie z paru faz i powinna byc uzyta jak najslabsza woda utleniona zeby fajnie zniwelowac nie pozadany kolor z dobrym rezultatem i z wloskami w dobrym stanie Dlatego sugeruje isc do salonu i porosic o ten gesty baleyag w kolorze janego blondu Najjasniejszego blondu

Kochana Ninusia wygląda bajecznie śliczna księzniczka :ico_oczko:
Teskno troche za twoimi dlugimi opiskami wiec jak tylko znajdziesz troszke czasu to napisz swoje dlugie posciaki fajnie sie je czyta Buzial

Kochane moje babeczki staram sie cos ciekawszego napisac ale jestem w tej mojej zlej fazie i nie ma na tyle afjnego nastroju zeby napisac same pozytywne i sympatyczne Rzeczy wiec zakoncze na dzis moje pisanko Mam nadzieje ze niebawem mi przejdzie ten podly nastroj Pozdrawiam i milego kochane!!

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

15 lis 2010, 09:08

Dana a czemu masz dola? Z powodu meza?? Nie wiem czy nie doczytalam, a to calkiem mozliwe bo ostatnio wpadam i wypadam i czesto tak szybko lece po postach bo nie mam kiedy sie wglebic ..

Dana dziekuje :) a jak daleko ode mnie mieszkasz? :D Jejku wlasnie chodzi o to, ze nie mam zadnego dobrego fryzjera - do tej pory chodzilam do kolezanki ale ona dobrze obcina, czesze, ale farbowanie u niej odradzam, a nie mowiac o jakiejs dekoloryzacji - zatrzymala sie niesttey kilka lat temu i teraz jedyne co robi to rozkreca inne biznesy wiec nie rozwija sie niestety, jak mowie jej o odzywkach, o firmach fryzjerskich o ktorych czytalam w necie to zupelnie nic nie wie nic a nic!

Dana a balejage blond robi sie rozjasniaczem? Bo boje sie, ze powstana pasemka takie mega utlenione i prawie biale :( a ja bym chciala naturalnie - moglabym nawet do jasnego braxzu najpierw a pozniej do blondu zejsc.

Wlasnie przyszlam do pracy i zabieram sie pomalu za skrzynke mailowa ;)
Swoja droga nie wiem czy nina nie ma przypadkiem zapalenia pecherza :( boli ja brzuszek i jak sikala na nocnik to bylo w nim cos bialego jak krople wosku - w ogole nawet nei wiem czy tam cos wrzucila czy to jakies bialko czy cos bo nagle patrze a ona z pelnym nocnikiem do mnie idzie :/ jej od 3 tygodni nam biedactwo cierpi :(

BTW: Dziekuje za komplementy dla Niny :)

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

15 lis 2010, 12:18

hello
dana :ico_wstydzioch: az sie zawstydzilam przeczytawszy superlatywy na moj temat.Dziekuje ci bardzo.Powiem ci ze wyczuwam dobre duszyczki i jakos samoistnie mnie przyciagaja a ty jestes jedna z nich. :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Nie bede sie wglebiac w tajniki twoich problemow,moge tylko gdybac ,ale mam nadzieje ze szybko minie ten mega dolek i uwierz mi ze nie tylko ciebie on spotyka ale wiekszosc osob nie chca sie przyznac albo poprostu nei lubia o tym moiwc.Sciskam mocno :-)
Co do twoich sposobow i tickow fryzjerskich popieram twoje zdanie.Mi tez doradzano duzo ale rzadkich blondow,,nie na raz cale wlosy bo za bardzo zniszczy no i stopniowo tez.Np mi dobierano slaby rozjasniacz bo to znajoma i powiedziala ze nei ma co aby szybko ale aby dobrze.Inni fryzjerzy tak jak piszesz biora mocno procentowo by efekt byl w mega tempie widoczny.

I teraz uzywam za kazdym razem uzywek loreal tzn maseczki i ten jedwab tez uzywalam co pisalas,i teraz moje wloski sa w super stanie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: mimo ze sa rozjasniane.Juz trzy fryzjerki pod rzad mi powiedzialy ze stan bardzo dobry,,pocieszajace.

yoanna--to lec z Ninka do lekarza,nie kaz dziecku sie meczyc.Moze faktycznie ma zapalenie pecherza,u dzieczynek szybciej o ta infekcje niz u chlopcow.Oby na nerki nie przeszlo.Z tym nei ma zartow.

a gdzie rezsta,,wiola,marta,adia ,zirca

pozdrawiam i zycze milego dnia

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

15 lis 2010, 14:49

Kochane moje babeczki staram sie cos ciekawszego napisac ale jestem w tej mojej zlej fazie i nie ma na tyle afjnego nastroju zeby napisac same pozytywne i sympatyczne Rzeczy wiec zakoncze na dzis moje pisanko Mam nadzieje ze niebawem mi przejdzie ten podly nastroj Pozdrawiam i milego kochane!!
OJ DANA DANA MOJA SIOSTRA TEŻ MA TAK NA IMIĘ I ZAWSZE JEJ TO SPIEWAM JAK CHCE JEJ HUMOR POPRAWIC :-D OJ KOCHANA NIC SIE NIE MARTW MASZ 2 SLICZNE CÓRECZKI I TYM SIĘ CIESZ A RESZTA SIĘ SAMA POUKŁADA
dZIEWCZYNY KIEDY NAM TE DZIECI POROSŁY :ico_olaboga:
mY KORZYSTAMY Z POGODY I JEŻDZIMY NA ROWERKU JUTRO JAREK MA URODZINKI WIEC BĘDE ZARAZ PIEKŁA CIASTA NO I MUSZZE POSZUKAĆ JAKIEGOŚ PRZEPISU DUKANA NA CIASTO I SIĘ POCHWALE MAM JUŻ 59 KG :ico_szoking:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

15 lis 2010, 15:07

slonko--wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tylko przy tej diecie tyle schudlas?no ale pewnei trzymasz sie jej kurczowo?jak znajdziesz przepis dukana na ciasto to tez poprosze bo ja za duzo jem slodyczy typu czekolada,ciastka ,ciasta ale kaloryczne itd

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

15 lis 2010, 21:51

Moj Maz byl dzisiaj z nia u lekarza i narazie nic nie widac - napisalam tak jakby 3 tygodnie sie meczyla z bolem brzuszka itd nie nie nie - najpierw miala zwichnieta reke, pozniej przeziebiona a teraz z soboty na niedziele temperatura i bolacy brzuszek .. w zlobku jej nie bylo ponad miesiac :ico_szoking:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość