Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

15 lis 2010, 22:03

Ja z tego co pamietam nie cierpialam tak po szyciu, ja mialam dosc powazne szycie po dlugim porodzie ale potem bylo dobrze :ico_oczko: trzymam kciuki ze niedlugo przejdzie :ico_oczko: mnei przechodzily ciarki jak mialam tam sobie dotknac reka, jakos mnie to odrzucalo :ico_noniewiem:

ja mam meza na nocce dzisiaj, a od jutra ma chyba juz wolne, a ja nadal :ico_ciezarowka: i tak mnei dzis pobolewa tu i owdzie ale chyba na tym sie skonczy dzisiaj, pospalam dzisiaj w ciagu dnia, potem zakupy z mezem i nic specjalnego, zaraz jakis jogurt wrabie, sama nie wiem na co mam smaka, na nic :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-11-15, 21:07 ]
ja tam mialam cewnik po calym szyciu ale tez nie wspominam tego zle bo jak tylko wrocilo mi czucie i rano wstalam to mi go wyjeli, a apropo wyprozniania to ja mialam przepisane takie saszetki i je pilam z woda dwa razy dziennie zeby nie miec zaparc tylko lzejsza kupe, i w sumie z tym tez nie bylo problemu, warto tez sobie przykladac kawalek papieru lub recznika papierowego w okolicach szwow zeby sie czuc troche pewniej lub polewac woda w trakcie siusiu, najgorsze te pierwsze dni potem to juz kwestia przywyczajenie i bedzie sie powoli goic :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-11-15, 21:08 ]
justynka a jak porownasz sobie cc i porod naturalny to co myslsiz???

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

15 lis 2010, 22:52

Moj krasnoludek na przedstawieniu i wreczaniu dyplomu :-)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Obrazek

Z dyplomem :-)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

z moja chrzesnica na przedszkolnym poczestunku :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

15 lis 2010, 22:56

ejustysia, współczuje strasznie bo wyobrażam sobie jak serce pęka jak Wiktorek taki zazdrosny :ico_placzek: mnie to tez pewnie czeka za chwile :ico_placzek: choć mam nadzieje że może to łagodniej przejdzie Maja jednak jak ma już siostre... :ico_noniewiem: :ico_sorki:

Co do siku po porodzie to pierwsze slysze by bolało :ico_noniewiem: z Mają to nawet miaąłm odwrotny problem po porodzie bo nie miałam zupełnie parcia na pęcherz i nie trzymałam moczu :ico_wstydzioch: musiałam robić ćwiczenia i :ico_wstydzioch: po jakims tygodniu przeszło :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-11-15, 22:09 ]
No to już chyba ostatnia fotka myśle 2w1 :ico_oczko: :ico_sorki:

39,5tc
Obrazek

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

15 lis 2010, 23:12

Ania ale masz brzucholek :ico_oczko:

Piekne zdjecia krasnoludka, widac ze przezywal napewno :ico_brawa_01: szkoda ze u nas nic takiego nie ma, poza tym amelka jest poki co bardzo na NIE jesli chodzi o przedszkole, a ze chora to siedzi ze mna :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

16 lis 2010, 06:26

Ja znów spac nie moge :ico_noniewiem: Maja obudziła sie na owocki, chciałam wstać by jej dać, ale tak mnie w pachwinie zaczeło boleć że nie dałam rady i K wstał do niej. Ja juz zasnąć nie mogłam bo znów naszly mnie myśli czy dobry wybór z tym domkiem... :ico_noniewiem: i zeszłam wkońcu na dół posiedzieć co by mi sie spać zachciało...a dalej nie chce.... :ico_noniewiem: Zimno u nas dziś brrrrr :ico_chory:

Miłego dzionka!!!

A to dla "rannych ptaszków" co wstaną :ico_oczko: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 lis 2010, 09:57

Ania_R, Alez Ty rano wstałaś :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Ja dzis sie ledwo zwleklam z wyrka. Wogole wstac mi sie nie chcialo.
Szaro buro za oknem a juz tak ladnie bylo ostatnio.


Milego dnia

[ Dodano: 2010-11-16, 12:21 ]
Ale tu cisza :ico_olaboga:

no tak justysia i sylwia zajete malenstwami.... Karolina ...moze rodzi...
u ani to wiem na bierzaco co sie dzieje...

jak znam zycie wszystkie urodzicie a ja zostane tu sama i pisac sama ze soba bede :ico_noniewiem:

Pisałam do robaczka. Przeziebili jej malutka w szpitalu :ico_placzek:
Ale moze jutro wyjda. A Sara strasznie teskini za mama i nic jesc nie chce :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

16 lis 2010, 13:44

jak znam zycie wszystkie urodzicie a ja zostane tu sama i pisac sama ze soba bede :ico_noniewiem:
halo, halo ja tu jestem grudniowa wieć pozostanę na polu walki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

a w ogóle witajcie :-D

mnie coś dziś podbrzusze pobolewa :ico_noniewiem:
u nas zimno jak smok
szaro buro i ponuro
od rana tata przywiózł nam drzewo z tartaku bo kupiliśmy całą przyczepę :ico_brawa_01: także Krzysiu bedzie miał co robić
coś nam sie prądem dziś bawią :ico_noniewiem: co chwilę włączają i wyłączają :ico_noniewiem:

Monia zdjęcia fajowe, Mati taki poważny przedszkolaczek :ico_brawa_01:
ja mam jutro wizytę, kurna normalnie już nie mogę sie doczekać

[ Dodano: 2010-11-16, 12:45 ]
Pisałam do robaczka. Przeziebili jej malutka w szpitalu :ico_placzek:
Ale moze jutro wyjda. A Sara strasznie teskini za mama i nic jesc nie chce :ico_placzek:
biedne dzieciaczki :ico_placzek:
a sarka też bedzie musiała sie przyzwyczaić do siostry :ico_sorki:

aniu brzusio boski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 16 lis 2010, 13:58 przez aniaj84, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

16 lis 2010, 13:49

witam laseczki :-D
ja drugi rok z kolei miałam być listopadówką a i w zeszłym i w tym roku październikówka :-D
rok bez jednego dnia jest między dziewczynkami :ico_haha_01: a wszystko robią jak bliźniaczki. Głodne jednocześnie i w tym samym czasie mniej więcej kupki.... Szał :ico_olaboga: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 lis 2010, 14:06

halo, halo ja tu jestem grudniowa wieć pozostanę na polu walki
cos czuje, ze ja sie tak przeterminuje, ze i ty mnie przegonisz :-)
mnie coś dziś podbrzusze pobolewa
i mnie
Mati taki poważny przedszkolaczek
on zawsze taki powazny jest :-D
ja mam jutro wizytę, kurna normalnie już nie mogę sie doczekać
i ja tez mam, ktg, lekarza i polozna. Myslalam, ze juz ta wizyta mnie ominie, ale jak widac nic sie nie dzieje i pewnie na nia pojde.

Kala ;), gratuluje kolejnej pociechy.

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

16 lis 2010, 14:10

i ja tez mam, ktg, lekarza i polozna.
no własnie już kiedyś sie zastanawiałam bo pisałaś o położnej. To ta położna bedzie z tobą rodzić....? ty sie jakoś z nią umawiałaś że bedzie z tobą...?
ja sie modlę aby tarfić na ta sama położną z którą rodziłam igora :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość